کارول d'onofrio, قهرمان, سلامت برای جوامع محروم می میرد در 84

کارول d'onofrio, استاد emerita در دانشکده بهداشت عمومی درگذشت, مارس 14. کارول ان Neisess d'onofrio یک alumna و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 اردیبهشت 1399
A photo of a woman stilling on a couch.

کارول d'onofrio, استاد emerita در دانشکده بهداشت عمومی درگذشت, مارس 14.

کارول ان Neisess d'onofrio یک alumna و استاد emerita در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت که اختصاصی حرفه ای خود را به بهبود سلامت جوامع محروم درگذشت, مارس 14 بعد از یک نبرد طولانی با سرطان است. او 84.

"این چنین از دست دادن بزرگ. کارول مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بهبود سلامت و مراقبت های بهداشتی برای جمعیت های آسیب پذیر از جمله نژادی و اقلیت های قومی" گفت: Amani آلن اجرایی دانشیار دانشکده بهداشت عمومی. "من یاد گرفتم که مقدار بسیار زیادی از او."

بی امان مدافع کمتر, d'onofrio اختصاص داده شده کار خود را به ایجاد و ارزیابی برنامه های بهداشت عمومی برای جوامع به حاشیه رانده شده و از جمله جوانان اقلیت های قومی, مردم, معلول, فقیر و کسانی که نیاز به مراقبت آسایشگاه. او با تمرکز کار خود را بر محدود کردن مصرف دخانیات در میان جوانان روستايی افزایش در دسترس بودن سرطان پستان و دهانه رحم غربالگری و بهبود دسترسی به پایان زندگی مراقبت است.

A photo of a woman at a typewriter

D'onofrio وارد دانشگاهیان و پژوهش در زمانی که تعداد کمی از زنان را. (حسن نیت ارائه میدهد عکس لیزا بلوم)

"من می خواهم هر گونه تغییر سیاست است که محدود و یا محدودیت های پیشگیری از بیماری های قلبی و سرطان و سکته مغزی" d'onofrio نوشت: در برکلی سلامت 75امین سالگرد موضوع است.

متولد بهمن. 24, 1936 در Conrad, مونتانا, d'onofrio در رشد سازمانی اورگان و صرف دبیرستان سال در, Walla Walla, Washington. او فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر با مدرک زبان انگلیسی و آموزش و پرورش از دانشگاه واشنگتن که در آن او رای دادند UW برجسته ترین زن.

قبل از پیوستن به برکلی جامعه d'onofrio صرف یک سال به عنوان یک روتاری همکار در فلفل قرمز و سپس با انتقال به شرق لس آنجلس که در آن او با وزارت بهداشت. او در ادامه به دریافت هر دو مدرک کارشناسی ارشد و دکترای بهداشت عمومی در برکلی در سال 1960 و سال 1973 بود و تبدیل شد به یک شاغل استاد در سال 1979.

"کارول عاشق کال گفت:" او پدر لیزا بلوم. "او بخشی از دانشکده بهداشت عمومی و گسترده تر برکلی جامعه برای مدت زمان طولانی او قرار داده و او را شور و خستگی ناپذیر انرژی به کار وجود دارد در ابتدا به عنوان یک دانش آموز و در نهایت به عنوان استاد emerita."

D'onofrio نوشت که آهنگ تم برای زمان خود را در برکلی بود "What a Wonderful World" توسط لوئیس آرمسترانگ و این یکی از مورد علاقه خود را برکلی لحظات بود که "راه چهره دانش آموزان روشن تا زمانی که آنها درک یک مفهوم مهم است که خود را پیشرفته کار می کنند." او پرورش دوستی با مردم از سراسر محوطه دانشگاه و یک بازدید کننده مکرر به دانشکده ،

خارج از کار خود را به عنوان یک استاد او نیز در خدمت در هیئت فی بتا کاپا از دانشگاه یادگیری در برنامه های بازنشستگی و سابق قومی سلامت موسسه در علتا بیتس نشست مرکز پزشکی و او ادامه داد: او کار وکالت پس از او بازنشسته شد.

"در بازنشستگی اش, او اختصاص داده شده مشورتی عضو هیئت مدیره برای قومی, بهداشت, موسسه, که در آن ما با هم در تلاشهای مختلف از جمله آموزش و پرورش و آگاهی و ارتقاء سلامت مبارزات برای کاهش قومی و نژادی و نابرابری در بیماری های قلبی عروقی و بالا بردن سطح آگاهی بالا و نامتناسب خطر ابتلا به سرطان پستان در میان زنان آمریکایی آفریقایی," آلن گفت.

در سال 2009 d'onofrio مفتخر به کسب عنوان دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت عمومی Alumna از سال و در سال 2018 او به نام یکی از دانشکده بهداشت عمومی 75 تاثیر گذار ترین فارغ التحصیلان.

او جان سالم به در با دو فرزند: لیزا و مایکل همسران و چهار نوه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب