دندانپزشکی لایحه محدودیت مصرف کنندگان انتخاب

بیش از حد اغلب, "حمایت از مصرف کننده" قوانین کمی بیشتر از تلاش های تاسیس صنایع به استفاده از دولت برای سرکوب ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

بیش از حد اغلب, "حمایت از مصرف کننده" قوانین کمی بیشتر از تلاش های تاسیس صنایع به استفاده از دولت برای سرکوب این رقابت است. یکی از نمونه های اخیر مجلس لایحه سال 1998 که نیاز به شرکت هایی که ارائه مستقیم به مصرف کننده ارتودنسی – به اصطلاح teledentistry شرکت – برای دیدار با یک میزبان جدید و الزامات قانونی.

شما نمی خواهد تعجب به یاد بگیرند که لایحه ای که در ماه گذشته به تصویب مجلس و رهبری برای مجلس سنا رای حمایت دولت دندانپزشکی میباشد. برای مثال, California Dental Association استدلال می کند که اندازه گیری به سادگی تضمین می کند که این شرکت های رقابتی "را به همان سطح از دندانپزشک نظارت و ایمنی بیمار به عنوان فرد ... مدل های مراقبت از دندان."

که برای تلفن های موبایل مناسب تا زمانی که یکی به نظر می رسد در جزئیات این لایحه است. به عنوان ساکرامنتو زنبور خلاصه این لایحه "امر نیاز به دندان ها-صاف کردن بیماران برای دریافت یک X-ray اگر آنها در حال حاضر نیست که یک در سوابق پزشکی خود را – صرف نظر از اینکه آیا یک دندانپزشک فکر می کند آن را از نظر بالینی لازم است."

قانون فعلی نیاز به teledentistry شرکت به بررسی یک بیمار اخیر X-ray و سوابق دیگر قبل از تصویب دندان-صاف کردن و یا درمان های دیگر به عنوان مجمع تجزیه و تحلیل توضیح می دهد. AB1998 حامیان فکر نمی کنم که می رود به اندازه کافی دور و می خواهید کالیفرنیا به دستور نام تجاری جدید اشعه ایکس قبل از درمان دندانپزشکی مورد تایید است.

واضح است هدف این است که به نیروی کالیفرنیا به مراجعه به یک دندانپزشک که ارائه خواهد شد بیشتر کار برای دندانپزشکان و منصرف کردن مصرف کنندگان را از استفاده از این روش های جایگزین. برخی از این لایحه را افشا قوانین معقول به نظر می رسد اما آن حمایتی نتایج غیر قابل قبول است.

"(W)e نمی تواند قربانی, بیمار, ایمنی و بهداشت در ازای ساخت میلیاردرهای از تکنولوژی وارنر گفت:" حمایت مجلس اوان پایین D-دره سیلیکون. Teledentistry نیست در درجه اول در مورد حفاظت از "تکنولوژی وارنر" با این حال اما گسترش دسترسی به خدمات دندانپزشکی به کالیفرنیا که نمی توانیم قیمت دندانپزشکان شارژ.

مثل دیگر به سرعت در حال گسترش telehealth خدمات teledentistry ممکن است به عنوان ایده آل به عنوان فرد بازدیدکننده داشته است اما این را فراهم می کند کاهش درآمد ساکنان با دسترسی به این نوع از مراقبت از دندان است که آنها تا به حال هرگز قبل از. آن را شرم آور خواهد بود اگر قانونگذاران قرار داده و خواسته های دندانپزشکی لابی بالاتر از نیازهای ساکنان کالیفرنیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن