دبیرستان مربیان بر این باورند گلف, تنیس, کشور عبور می تواند به رقابت با خیال راحت این سقوط

ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر. CIF دولت برنامه های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


CIF دولت برنامه های اعلام تقویم ورزشی برای 2020-21 در روز دوشنبه است که می تواند به تعویق انداختن شروع دبیرستان فصل ژانویه سال 2021 با توجه به رشد موارد coronavirus.

ممکن است فوتبال و بسکتبال را نمی توان در 2020 اما محلی گلف تنیس و صلیب کشور مربیان اعتقاد دارند تیم خود را هنوز هم می تواند در رقابت با خیال راحت این سقوط با, فیزیکی, فاصله, قوانین اعمال می شود.

تنیس همراه با گلف در نظر گرفته که حداقل در معرض خطر در رابطه با فاصله بین رقبا و هم تیمی.

"من امیدوار هستم برای برخی از نوع به صورت مختصر برنامه این سقوط است که اجازه می دهد تا ما را به رقابت" کمپبل سالن تنیس مربی استیو Kuechel گفت. "مهم ترین چیز این است که سلامت کودکان و نوجوانان و مدرسه, البته, اما, تنیس قطعا می توان با اجتماعی از راه دور پارامترهای."

Golden Valley, دختران گلف مربی تونی Moskal فکر می کند گلف خواهد بود ساده ترین ورزش به بازی این سقوط با استفاده از اجتماعی فاصله دستورالعمل که او فکر نمی کند که مانع رقابت است.

"گلف است که به طور طبیعی اجتماعی دور" گفت:.

Moskal نمی بینم چرا ورزش نمی تواند به این بازی قرار می گیرند. او امیدوار CIF تقویم خواهد اجازه دهید تیم خود را در رقابت در برخی از ظرفیت ها در ماه های آینده.

"هر بازیکن نقش خود توپ گلف است. شما مطمئن شوید که برای نگه داشتن فاصله خود را در جعبه توپ را روی گوه و شاید شما مطمئن شوید که وجود دارد فقط یک بازیکن قرار دادن سبز در یک زمان" گفت:. "به عنوان مربیان ما مطمئن شوید که فاصله اجتماعی قوانین اجرا در طول بازی است."

دختران تنیس دومینیک سنگ Campbell, سالن دبیرستان. (عکس توسط Gene Blevins/لا DailyNews/SCNG)

Kuechel گفت: یک مسابقه تنیس می تواند به راحتی تنظیم شده و به دنبال زمان دستورالعمل های بهداشتی. او پیشنهاد کرد که هر بازیکن اختصاص داده شود یک قوطی از شماره توپ تنیس استفاده می کنند زمانی که آنها در حال خدمت است و بازیکنان دیگر لرزش دست در پایان یک مسابقه است.

"من می خواهم برای دیدن تنیس شروع فصل زمانی در ماه اکتبر" Kuechel گفت.

صلیب بزرگ کشور در دیدار اغلب شامل صدها نفر از دوندگان رقابت در یک مکان اما ساگوس صلیب کشور مربی رنه Paragas فکر می کند این ورزش می تواند "به راحتی" تنظیم به زمان coronavirus دستورالعمل های بهداشتی.

"اگر همه رقابت ساخته شده بودند به دو دیدار تنها آن را قطعا می تواند کار" Paragas گفت. "که فقط دو تیم رقیب و هر تیم اجرا می شود هفت تن از بهترین دونده."

تنظیمات دیگر را به صلیب کشور برای بزرگتر ملاقات ممکن است شامل یک موج سیستم است که دوندگان در گروه های کوچک است که شروع 10 دقیقه یا تا جدا برای حفظ فاصله در این دوره است.

"اگر آن را بی خطر من می خواهم به رقابت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است" گفت: Paragas.

بزرگترین چالش مربیان و مدیران می گویند ممکن است چگونه سفر تیم به بازی ها و وقایع پس از دستورالعمل های از مقامات دولت توصیه می کنند که ورزشکاران به دنبال فاصله گرفتن قوانین در مدرسه حمل و نقل.

سفر ممکن است مانع این سقوط — اگر هر نوع ورزشی مجاز به رقابت بپردازند و آن را هنوز هم ممکن است یک چالش در 2021.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de