L. A. شهرستان coronavirus موارد بالا 38,000; 18 بیشتر مرگ و میر گزارش شده

لس آنجلس مقامات تایید مرگ و میر اضافی 18 ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 به عنوان تعدادی از موارد countywide

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

لس آنجلس مقامات تایید مرگ و میر اضافی 18 ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 به عنوان تعدادی از موارد countywide صعود گذشته 38,000 در روز دوشنبه.

تعداد افرادی که کشته شده اند و پیمانکاری رمان coronavirus در حال حاضر افزایش یافته است به 1,839, مردم, شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: در جلسه توجیهی روزانه در آخرین countywide مورد اعداد.

"بسیاری از مردم در سراسر شهرستان ما در حال تجربه عمیق غم و اندوه از دست دادن عزیزان" فرر گفت. "و من امیدوارم که آنها می دانند که ما به عنوان سوگواری با شما در افکار ما و نماز روزمره است."

مقامات همچنین گزارش وجود دارد 1,570 مردم در بیمارستان بستری 27 درصد از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه و 20 درصد در هواکش. در مجموع 5,835 افرادی که آزمایش مثبت یا 15 درصد در بیمارستان بستری شد در برخی از نقطه در طول بیماری خود آنها گزارش شده است.

روز دوشنبه مرگ و میر دوباره منعکس بیماری' نامتناسب اثر ساکنان مسن و افراد با شرایط پزشکی که آنها را بیشتر در معرض COVID-19.

از 18 نفر که فوت کرد 15 نفر مسن تر از 65 سال و ده نفر بیش از آن سن داشتند اساسی شرایط بهداشتی فرر گفت. سه نفر که فوت شدند بین سنین 41 و 65 و همه آنها شرایط بهداشتی اساسی, او گفت:.

فرر هشدار داد افرادی که دارای شرایط بهداشتی اساسی است که آنها باید همچنان به ورزش احتیاط شدید.

"این خواهد بود که زمان برای شما را به ادامه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است," او گفت: آن دسته از ساکنان اضافه کرد که مردم با چنین شرایط اساسی باید تماس بگیرید این شهرستان تدریس خصوصی در 211 به دنبال یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر آنها یکی نیست و در عین حال به "مراقبت از شما به عنوان به زودی به عنوان شما حتی علائم خفیف بیماری است."

وجود دارد 477 موارد اضافی را تایید کرد که از دوشنبه فرر گفت: آوردن مجموع موارد countywide به 38,451.

اواسط روز شمارش را شامل نمی شود به روز شده گزارش از ساحل طولانی و پاسادنا که حفظ خود را مستقل بهداشت deparments. پاسادنا گزارش هشت جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به 702 و دو مرگ و میر در مجموع 71. لانگ بیچ گزارش یک اضافی مرگ آوردن مجموع آن به 52 و هفت اضافی موارد آوردن مجموع آن به 1,305.

همانطور که از دوشنبه 955 نفر در نهادی تنظیم کرده اند و "اکثریت" زندگی می کردند در پرستاری ماهر امکانات فرر گفت. این رقم نشان دهنده 52 درصد از کل مرگ و میر در شهرستان او اضافه شده است.

در مجموع 9,909 موارد تا کنون تایید شده است در تنظیمات نهادی که شامل 6,462 که ساکنان و 3,457 کارکنان, او گفت:.

طبق معمول دوشنبه ارقام برای تایید موارد پایین تر از آنها هستند در طول هفته به دلیل کمتر labs در حال باز کردن در تعطیلات آخر هفته. اما حتی تعداد کسانی که ادامه خواهد داد تا تصمیم بگیرد که آیا لس آنجلس خواهد بود واجد شرایط زیر دستورالعمل دولت برای اینکه قادر به بازگشایی کسب و کار و فضاهای عمومی.

فرر روز دوشنبه اعلام کرد که آنها در حال اضافه کردن یک حق شفعه تست استراتژی ماهر به کمک امکانات زندگی به جای انجام تست فقط در سایت هایی که شیوع است.

"این کمک می کند تا ما فعالانه اطمینان حاصل شود که مداخله می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است, لحظه به لحظه ما در حال قادر به شناسایی یا کارکنان و یا ساکنان که در حال مثبت" او گفت:.

این می آید به عنوان تست ظرفیت ramped تا countywide با نتایج حاصل از 350000 نفر 9 درصد از آنها آزمایش مثبت است.

و با مسئولان شهرستان آغاز به آزمون ساکنان و کارکنان در هفته های اخیر شده اند قادر به دریافت و درک بهتر از شرایط وجود دارد. این شهرستان تا کنون آزمایش مردم در 141 پرستاری ماهر امکانات این نتایج نشان می دهد که اکثر کسانی که آزمایش مثبت بدون علامت هستند. از 3,600 مردم تست شده در هفته های اخیر 402 یا 11% تست شده, مثبت, مقامات گفت. و از کسانی که مثبت بودند و باید 57 نشان داد علائم.

"این است که به خصوص مشکل در ما نهادی تنظیمات" فرر گفت. "کنترل عفونت مناسب تجهیزات حفاظت شخصی و روال تست ضروری برای ما به ایجاد محیط های امن تر برای کارکنان و ساکنان است."

"من می خواهم برای تشویق صاحبان و مدیران به کار با ما را به مطمئن شوید که" او گفت:.

این تست اعداد را شامل نمی شود تست آمار و ارقام از قبل از تست توده آغاز شد فرر اشاره کرد و بخشی از دلیل وجود دارد کمتر علامتی افرادی که آزمایش مثبت ناشی از علامتی کارکنان ماندن در خانه.

شهرنشین جوامع مانند L. A. شهرستان تا به حال مشکل بیشتر واجد شرایط برای آرامش بیشتر قوانین. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام جدید هدایت دوشنبه که ممکن است آن را آسان تر برای شهرستان واجد شرایط اما فرر گفت: آنها هنوز به حفر کردن به جزئیات برای تعیین اگر آن را یک تفاوت در لس آنجلس.

"ما قدردانی است که دولت آرام معیار است که می توان با استفاده از شهرستانهای سراسر کشور به درخواست واریانس است که اجازه می دهد ما را به حرکت سریع تر از طریق مرحله دو" فرر گفت: از دولت را "نقشه راه" برای بازگشایی دستورالعمل ها است که باید حکومت چه کسب و کار عمل می کنند.

"این فقط صادر بنابراین ما در حال بدیهی است که به دنبال آن" او گفت:. "آن است که بسیاری از شرایط است که شما نیاز به در واقع گواهی به منظور قادر به دریافت واريانس اما من می دانم که کارکنان ما در حال نگاه کردن به آن در حال حاضر."

وجود دارد در حال حاضر 295 تایید موارد در میان جمعیت بی خانمان, 156 از آنها پناه داد. بسیاری از پناه که تست مثبت شد و زندگی در اتحادیه ماموریت نجات در Skid Row در مرکز شهر لس آنجلس, او گفت:.

فرر نیز گزارش داد که چهار فرزند در لوس آنجلس بودند که دچار علائم اطفال چند سیستم التهابی سندرم آزمایش مثبت برای COVID-19 از طریق آنتی بادی آزمایش وجود دارد و علاوه بر این 21 موارد مشکوک و که در حال حاضر در حال بررسی, او گفت:.

موارد این سندرم گزارش شده در میان کودکان با COVID-19 در ابتدا گزارش شده در انگلستان و بعد از آن در مکان های دیگر فرر گفت.

این سندرم یک "بیماری جدی" اما تا کنون به نظر می رسد نادر او اضافه شده است. اما تلاش های در حال انجام برای شناسایی بیشتر موارد. هفته گذشته وزارت بهداشت به روز شده در ارشاد و صدور یک هشدار آموزش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در آنچه به نگاه کردن به هنگام تلاش برای شناسایی چنین مواردی فرر گفت.

این شهرستان نیز شاهد افزایش موارد در میان افراد زندانی در زندان ها و زندان ها. از روز شنبه وجود دارد 614 موارد تایید شده که در میان 480 زندانی هستند و 134 در حال کارکنان.

این افزایش تا حد زیادی با توجه به آزمایش های بیشتری در حال انجام فرر گفت. هر کس در قرنطینه مردانه مرکزی تسهیلات در حال آزمایش هستند, او گفت:.

نژاد و قومیت اطلاعات در دسترس بود برای 1,706 نفر یا 99 درصد از موارد در روز دوشنبه. کسانی که نشان می دهد که Latinx ساکنان نمایندگی 39% سفید ساکنان شد 29%, اسیایی ساکنان شد 18 درصد آمریکایی آفریقایی تبار ساکنان 12 درصد بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام ساکنان 1% و مردم از دیگر نژادها نیز 1 درصد.

مقامات همچنین ارائه برخی از اطلاعات در مورد در میان کارکنان بهداشتی درمانی:

  • مقامات بهداشت نیز گزارش داد که 26 نفر مشغول به کار در بهداشت و درمان در حال حاضر از درگذشت COVID-19 و 20 از آنها مشغول به کار در پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک چهار نفر مشغول به کار در بیمارستان و یک نفر مشغول به کار در یک مرکز تادیبی و یک فرد مشغول به کار در یک مرکز سرپایی.
  • وجود دارد در حال حاضر در مجموع 4,298 موارد تایید شده در میان کارکنان بهداشتی درمانی و اولین پاسخ دهندگان با 684 از هفته گذشته است.
  • از کارگران بهداشت و درمان موارد 6 درصد در بیمارستان بستری شده است و 46 درصد از موارد آمون پرستاران. موارد دیگر در میان مراقبان مدیران و پزشکان و دستیار پزشکی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن