کالیفرنیا, ایالات غربی آمریکا با پیمان تماس فدرال برای $1 تریلیون دلار در کمک های اولیه برای coronavirus خرید اینترنتی

پنج کشورهای غربی از جمله کالیفرنیا را به نام دولت فدرال برای حدود $1 تریلیون دلار در کمک به ایران گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت:.

فرمانداران و قانونی رهبران در کشورهای غربی پیمان — متشکل از کالیفرنیا, واشنگتن, کلرادو, اورگان و نوادا — نامه ای به رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل درخواست برای این بسته در پاسخ به نصب کمبود بودجه.

“این فقط متحده درخواست کمک مالی کاملا برعکس” Newsom گفت و اشاره کرد که این پول را پوشش بحرانی عمومی ایمنی و بهداشت کار در سراسر دولت و دولت های محلی.

هفته گذشته Newsom پیش بینی “فک” $54.3 میلیارد سوراخ در بودجه دولت است که تقریبا سه و نیم برابر اندازه کالیفرنیا “روز بارانی” اورژانس ذخایر.

با کشورهای دیگر گزارش های مشابه اقتصادی ضرورت محاکمه اسرائیل در نامه ای خواستار دولت فدرال برای حمایت از عملیات اساسی و جلوگیری از اخراج در عمومی بخش هایی مانند بهداشت و آموزش و پرورش با شغل اعم از معلمان به آتش.

پول بیشتری نیز می تواند کمک به تحریک بیشتر مردم به کار در این نامه می افزاید.

“اکنون روشن است که COVID-19 خواهد بود با ما برای آینده قابل پیش بینی و بدترین تاثیر اقتصادی آن است و در عین حال آمده است” در این نامه توضیح می دهد. “…بدون کمک های اضافی بسیار برنامه های است که کمک خواهد کرد که مردم بازگشت به کار – مانند آموزش های شغلی و کمک به صاحبان کسب و کار کوچک – مجبور خواهد شد تا در بلوک سفت.”

به تازگی به عنوان ژانویه ایالت کالیفرنیا آماده می شد برای 6 میلیارد دلار مازاد بودجه, یک کاملا متفاوت از وضعیت که در آن بودجه در حال حاضر فقط سه ماه به کروناویروس همه گیر Newsom گفت.

“ایالات مانند کالیفرنیا که در حال اجرا بودند مازاد در حال حاضر در حال اجرا تاریخی کسری. این بار به چالش کشیدن” او گفت:.

تحریریه جان Woolfolk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>