Whicker: UCLA Bruins و بازیکنان دیگر می دانیم که این ویروس در تماس است عکس

در حال حاضر نگاهی به این ویروس و من بدهید. شد شما مبارک PGA Tour بازگشت هفته گذشته با امواج به طرفداران و قابل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 خرداد 1399

در حال حاضر نگاهی به این ویروس و من بدهید.

شد شما مبارک PGA Tour بازگشت هفته گذشته با امواج به طرفداران و قابل پیش بینی F-بمب به باز mikes? خوب نیک Watney پایین آمد با Covid-19 هیلتون در روز جمعه.

شما girding برای 24 تیم hockeypalooza که حتی ممکن است انتخاب مرکز استیپلز به عنوان یکی از حذفی هاب عمدتا به دلیل بی طرفی? این برنامه ممکن است سرد. سه Tampa Bay بازیکنان باید آزمایش مثبت و منزوی هستند.

باید Pollyannas در میان شما تصمیم به راه اندازی خود را در بیس بال فانتزی لیگ برتر ؟ با عرض پوزش وجود دارد پنج فیلیز و سه نفر از کارکنان که آزمایش مثبت تا اردوگاه خود را بسته است. یکی Blue Jay پارچ توسعه Covid علائم مانند.

دو Clemson بازیکنان فوتبال حال آزمایش مثبت از شنبه. که شد 23 روز جمعه.

همه تیم ها را ساخته اند شدید احتیاطی. فوق العاده duper ضد عفونی کننده هستند نحو ویروس در وزن اتاق. برخی از جلسات تیم اتفاق می افتد در خارج از منزل. کمتری وجود دارد ورودی به امکانات.

بوکس است که اتفاق می افتد در یک پناهگاه در لاس وگاس. در فلوریدا, NBA و لیگ برتر فوتبال انجام خواهد شد در هریک پادشاه ملک خویش.

اما وجود دارد هیچ واقعا امن خانه می آید به سه ماهه ورزشی. حتی اگر شما 6-پا-4 و 250 و استخدام پنج ستاره در پشت خود را, شما هنوز هم می توانید spooked توسط "مرد نامرئی."

را UCLA football.

بازیکنان تهدید به "خودداری از تقویت کننده رویدادهای استخدام وقایع و همه فوتبال های مربوط به فعالیت های تبلیغاتی" مگر UCLA یک حزب مستقل در این زمینه است که برای دیدن Covid-19 تحریم ها در حال اجرا.

آنها همچنین خواسته whistle-blower حفاظت و توانایی خروج از برنامه بدون از دست دادن بورسیه.

به بهانه این آمد و در ماه مارس زمانی که دفاعی در مقابله با الیاس وید سمت چپ برنامه است. با توجه به لس آنجلس تایمز در اب راه رفتن را احساس کرده بود که برونز به حال و سنن و آسیب و سپس عقب کشیدم زمانی که او آموخته UCLA تمرین بود در اوایل ماه مارس زمانی که Covid-19 بود و قابل لمس را انتخاب کنید.

او خود را به نام "غفلت سکوت به حاشیه رانده شده و بی احترامی" و زد و موفق به کسب یک کرسی در دولت های دانشجویی برای ترویج مسائل ایمنی برای ورزشکاران است.

شانزده UCLA بازیکنان وارد NCAA انتقال پورتال پس از برونز به دنبال یک 3-9 نجومی در سال 2018 با 4-8 در سال 2019. آن است که خود را بدترین سال 2-کشش پس از 1956-57.

سوء ظن است که برونز تا به حال مسائل اعتماد با سوم سال مربی تراشه کلی بودند حداقل در یک صدای جیر جیر از کارفرمایی دوریان تامپسون-رابینسون: "لازم نیست به نوبه خود این را به دیوانگی تغذیه در مربی است. این است که در مورد ایمنی از این برنامه به عنوان یک کل است."

وجود دارد ناشناس شکایت در مورد عدم ارتباط با کارکنان مربیگری که تنها یک عضو زیر 40 و تنها سه با اتصالات قابل توجهی به جنوب کالیفرنیا.

اما پس از یک کنفرانس با مدیر ورزشی مارتین Jarmond بازیکنان گفت: آنها باید گرفته شود نگرانی های خود را به کلی. Jarmond صحبت از "پرده و سالم" گفت و گو و افزود: "ما بهتر از امروز."

سمت چپ حلق آویز شد, دلایل برونز احساس نمی راحت با نزدیک شدن کلی در وهله اول.

همیشگی منتقدان USC را بحرانزده رس Helton اخراج رابطه او با بازیکنان و, بله, تروجان ها منتقل کرده اند ، اما Helton برگزار گسترده زوم جلسات با تروجان ها, تا به حال به احساسات خود در پی جورج فلوید است متعهد به نگه دارید گوش دادن. اگر USC است که با داشتن UCLA-سبک سوء ظن آنها قابل شنیدن نیست.

داده می شود یک لقمه از قدرت توسط آرام انتقال و مقررات صدور مجوز دانشگاه بازیکنان در همه جا در حال پر کردن صفحات خود را.

زمانی که Oklahoma State مربی مایک Gundy عینک یک OAN تی شرت بزرگداشت جناح راست تلویزیون شبکه Heisman جایزه نامزد Chuba هوبارد led استرن مقاومت مواجه اگر چه هوبارد عذرخواهی برای توییت خود و Gundy دهن برخی از کلمات آشتی جویانه.

خواست به صحبت می کنند توسط مربی تام هرمان تگزاس بازیکنان خواستار پایان دادن به "چشم تگزاس" به احترام مادر آلما بود که برای اولین بار انجام شده در دانشگاه در سال 1903 در blackface.

Texas A&M کارفرمایی Kellen Monds خواسته برای حذف سول راس پردیس, مجسمه, تجلیل از یک مدرسه جمهور و مؤتلفه به طور کلی.

آیووا اخراج کریس دویل بود که در ساخت 800.000 دلار به عنوان بالاترین قدرت پرداخت مربی در فوتبال کالج پس از چند بازیکنان آفریقایی آمریکایی گفت دویل خوار بازیکنان آفریقایی آمریکایی. سر مربی کرک Ferentz فرار نیست انتقاد خود را و بعد از آن اعتراف کرد که او "نقطه کور" در آن منطقه است.

کالج فوتبال نیاز به باز کردن چشمان خود را به مطمئن شوید که این احمقانه "داوطلبانه تمرینات" هستند برای همیشه رفته و اجازه دهید به دنیای واقعی مسائل آغاز می شود را تحت تاثیر قرار می گیری. اصلی برنامه این است که فقط یک تکه کاغذ که در آن ویروس زندگی می کند.

مراکز "آموزش عالی" باید آخرین به بازی بازی تا زمانی که منحنی است که نه تنها پهن اما خرد. سه ماه بوده است. نیست ما آموخته محدودیت های نهادی "کنترل"?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de