وزارت دادگستری می گوید تحقیقات FBI را از دست داده و لری Nassar مورد باقی مانده در حال انجام

وزارت دادگستری ایالات متحده است که در ادامه به بررسی دفتر تحقیقات فدرال را از دست داده و اتهام سوء استفاده جنس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

وزارت دادگستری ایالات متحده است که در ادامه به بررسی دفتر تحقیقات فدرال را از دست داده و اتهام سوء استفاده جنسی او سابق المپیک ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, پزشک تیم لری Nassar, با توجه به وزارت بازرس کل.

Michael E. Horowitz, بازرس, در نامه ای به سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) اعلام کرد که وزارت دادگستری دفتر بازرس کل را در 22 ماه بررسی "از اتهامات مربوط به اف بی آی را دست زدن به Nassar تحقیقات در حال انجام است و ما در حال کار مجدانه برای تکمیل آن است."

بین ماههای اوت و اکتبر 2018, دفتر بازرس کل محققان و ماموران اف بی آی از حوزه های محلی دفاتر مصاحبه قهرمان المپیک علی Raisman, McKayla Maroney و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn است و مگی نیکولز یک 2015 قهرمان جهان و پدر و مادر خود را در مورد اف بی آی را بررسی Nassar, با توجه به مصاحبه ها و اسناد به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

وزارت دادگستری هنوز هم منتشر شد OIG گزارش FBI نقش در Nassar رسوایی یک سال و نیم پس از OIG رسمی پیشرو در تحقیقات گفت: احزاب در صورتی که محققان گزارش شده است فرستاده شده به وزارت دادگستری عمومی یکپارچگی بخش است. دو دادستان فدرال در PIS همچنین تایید کرد که آنها تا به حال با دریافت این گزارش نزدیک به یک سال پیش یک وکیل درگیر در این مورد گفت.

"وزارت دادگستری دفتر بازرس کل در حال بررسی اتهامات مربوط به اف بی آی را دست زدن به Nassar تحقیقات و قربانیان و مردم باید مطمئن باشند که یافته های ما خواهد بود ساخته شده در پایان تحقیقات" استفانی M. لوگان ارشد امور عمومی متخصص برای دفتر بازرس کل گفت: در یک ایمیل به SCNG ماه گذشته.

هوروویتس نامه بود که در پاسخ به یک ژوئن 2 نامه توسط Cornyn به هوروویتس که به نام آزادی OIG گزارش. Cornyn نوشت: در نامه ای که او "عمیقا نگران شواهد اف بی آی عدم ضرورت" در بررسی اتهامات علیه Nassar در سال 2015 و 2016.

"هنگامی که این تحقیقات به این نتیجه رسیدند و ما به پایان رسید و ما گزارش نهایی ما خواهد شد ادامه با ما معمول روند برای انتشار یافته های ما علنا مطابق با قوانین مربوطه," هوروویتس نوشت Cornyn.

ژیمناستیک پدر و مادر خود و وکلای متهم کرده اند FBI را قادر می سازد Nassar ادامه سوء استفاده از زنان جوان ورزشکار توسط آهسته با سرعت از یک تحقیق که فاقد حس فوریت جاذبه اتهامات مورد نیاز و به طور بالقوه به کمک ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل شرکت استیو پنی در این سازمان را به اتهام coverup. پدر و مادر گفت: آنها بارها و بارها ارائه شده ماموران FBI, ایمیل, متون و مواد دیگر است که با اشاره به اتهام coverup توسط ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تنها برای مطلع شود توسط عوامل خود را که تنها تمرکز Nassar.

Nassar, با توجه به اسناد دادگاه, آزار جنسی حداقل 40 ورزشکاران جوان بین ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل شرکت استیو پنی اولین تماس با مامور اف بی آی مسئول دفتر ایندیاناپولیس در جولای 2015 و سپتامبر سال 2016 زمانی که Nassar سوء استفاده شد ، تعداد قربانیان در این پنجره در واقع می تواند فراتر از 100 به گفته افراد آشنا با ده ها تن از Nassar مربوط به پرونده های حقوقی.

Nassar اعلام کرد در ماه سپتامبر 2015 او گذاشت به عنوان ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک زنان, تیم ملی پزشک. نه او و نه سازمان فاش دلیل خود را برای ترک

Nassar در حال حاضر در حال خدمت به 60 سال حبس در زندان فدرال پس از شفاعت گناه به اتهام پورنوگرافی کودکان در سال 2017. او همچنین مجرم در سال 2018 به کل از 10 تجاوز جنسی اتهامات در دو ایالت میشیگان موارد است.

پنی در تماس منظم با دبلیو جی ابوت, نماینده ویژه مسئول FBI ایندیاناپولیس از جولای 27, 2015 زمانی که ملی حاکم بر بدن اولین تماس FBI با اتهامات که Nassar بود sexually assaulted تیم ژیمناستیک ایالات متحده آمریکا تحت پوشش انجام درمان های پزشکی. ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک است که در ایندیاناپولیس.

پنی نه تنها نگه داشته ابوت و دیگر مقامات FBI به روز رسانی در دسترس بودن قربانیان بالقوه به مصاحبه توسط FBI و تحولات با Nassar, بلکه خواسته ابوت و دیگر عوامل برای مشاوره و کمک در مدیریت Nassar و رسانه ها و در برخی موارد برای نعمت چگونه در اف بی آی ارائه شده و به کار گرفته شده در این مورد با توجه به ایمیل. نعمت شامل پنی درخواست نمایندگی به خودداری اطلاعات از قربانیان بالقوه با توجه به ایمیل.

در طول FBI در گام های اولیه در بررسی Nassar پنی و ابوت همچنین در مورد در موارد متعدد امکان ابوت تبدیل شدن به ایالات متحده در کمیته ملی المپیک را به رئیس امنیت او پس از بازنشستگی از اداره یک ایده برای اولین بار شناور توسط پنی با توجه به ایمیل. پنی توصیه می شود ابوت به USOC مقامات در طول این زمان همان دوره است.

ابوت است در پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر. پنی منکر هر گونه خطا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن