معاونت دانشجویی Stephen C. Sutton ارسال پیام را به جامعه دانشگاه در روز پنج شنبه:

من وجد آمدیم تا اعلام کند که ما 2020-21 پذیرش داده ها نشان می دهد که ما باید بستری ترین قومی متنوع کلاس اول, دانش آموزان در بیش از سه دهه از نظر نمایندگی از اقلیت کمتر دانش آموزان است.

دانشجوی سال اول پذیرش ارائه می دهد به آفریقایی-آمریکایی در دانش آموزان افزایش بیش از 40 درصد ارائه می دهد و به Chicanx-Latinx دانش آموزان افزایش 45 درصد است. علاوه بر این ما شاهد دستاوردهای مختلف اقدامات بیشتر اجتماعی و اقتصادی تنوع در میان دانش آموزان ارائه شده و پذیرش. این فوق العاده با استعداد بستری کلاس حفظ علمی بالا و موفقیت دیده می شود در بستری کلاس ها از سال های قبل.

انتقال دانش آموزان گروه دیگری از دانش آموزان ادامه به تنوع بیشتری به دانشگاه ما و جامعه ما را خوشحال و برای دیدن یک افزایش در پذیرش ارائه می دهد به کمتر دانش آموزان اقلیت در میان این گروه نیز هست.

این نتایج منعکس کننده کار سخت ما از پذیرش در مقطع کارشناسی به دیدار پردیس اهداف افزایش کلی تنوع و دسترسی به یک برکلی آموزش و پرورش است.

تبریک به Olufemi Ogundele دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی اینجا را پذیرش تیم ها و واحدهای مختلف در سراسر محوطه دانشگاه که همکاری در این تلاش های باور نکردنی. این شامل کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی, اتاق کار, تقسیم, کارشناسی آموزش, مرکز آموزش, مشارکت, مراکز, آموزشی, سهام و تعالی بخش حقوق صاحبان سهام و ورود و پل فرهنگی مرکز یک ائتلاف دانشجو-آغاز استخدام و حفظ و نگهداری مراکز.

وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام دهید — از جمله بسیاری از این استعداد دانش آموزان ثبت نام شده در اینجا — اما ما می خواهیم به اذعان این تلاش فوق العاده در مورد ارائه می دهد و از پذیرش. بیشتر بخوانید درباره ما ارائه می دهد پذیرش در آزادی مطبوعات و همراه Q&A, صادر امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو