Newsom بودجه در خدمت رهبران اتحادیه در هزینه از دانش آموزان

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بار دیگر قربانی کودکان در سن مدرسه دقیقا در همان لحظه ای که به او نیاز بیشتر به م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بار دیگر قربانی کودکان در سن مدرسه دقیقا در همان لحظه ای که به او نیاز بیشتر به منظور کمک به بزرگترین سیاسی خود را حامیان دولت قدرتمند معلم اتحادیه.

هفته گذشته Newsom امضا هزینه های دولت لایحه که حداقل تضمین های دادرسی پرداخت و مزایای معلمان و دیگر اتحادیه های کارکنان آموزش و پرورش – بزرگسالان این می رود بدون گفت – صرف نظر از اینکه خود را در مدارس باز این پاییز باز پاره وقت و یا باز نمی شود و در همه; آیا دانش آموزان نشان می دهد یا نه.

به عبارت دیگر آن را در ادامه آنچه در حال حاضر ساخته شده در کالیفرنیا در سیستم آموزش و پرورش عمومی بین المللی مایه خنده است که پاداش کارکنان دولت بدون پاسخگویی به دانش آموزان و خانواده های آنها ظاهرا خدمت می کنند.

عجیب و غریب ساز که توسط او انجام همه این: او را پایه هر مدرسه بودجه در تعدادی از دانش آموزان که با حضور مدرسه در آغاز سال گذشته است.

که ممکن است صدای مانند کسل کننده ریاضی, فرمول, اما, این, ایجاد شده از خالص بدبینی. چرا که بین آخرین سال تحصیلی و این یکی آمد Covid-19 ، و هنگامی که این بیماری همه گیر رخ داد رهبران اتحادیه به سادگی به کارگردانی معلمان به رها کردن کلاس های درس خود را. حتی اتحادیه های کارگری که در نهایت پذیرفته امکانات از راه دور-ابزارهای آموزشی مانند ویدئو کنفرانس حاضر به نیاز اعضای خود را برای استفاده از آنها. در لس آنجلس, ایالات معلمان لا جمهور الکس Caputo-مروارید مبارزه برای کاهش و به حداقل مطلق تعداد ساعت معلمان صرف با دانش آموزان خود را آنلاین و رفت تا آنجا که اصرار دارند که معلمان آزاد شود از نشان آنلاین — "تشویق, اما لازم نیست برای استفاده از ویدئو زندگی می کنند از سیستم عامل مانند زوم به عنوان بخشی از آموزش خود را," او bragged اعلام کرد.

در پاسخ نا امید پدر و مادر باید به طور فزاینده ای انتخاب شده به homeschool و یا به ثبت نام کودکان خود را در خصوصی یا مدارس. این ممکن است صدمه دیده و مدرسه در آنها رها شده و که ممکن است تضعیف اتحادیه را نگه دارید در آموزش و پرورش است. اما فرماندار گذراندن لایحه ذخیره آنها با نادیده گرفتن دانش آموز خروج.

در نظر بگیرید به عنوان مثال از چنار نهر جامعه منشور در هانتینگتون بیچ. که در مدرسه شاهد ثبت نام دو از 63 دانش آموزان در فوریه سال 2020 (pre-COVID) به 129 دانش آموزان امروز است. اما فرماندار جدید کلاه بودجه بودجه در مدرسه پایین مارس سطح. کسانی که اضافی 66 دانش آموزان نمی شود تامین می شود. این به این معنی چنار کریک نمی خواهد که بودجه برای اضافه کردن معلمان, کارکنان, و یا لوازم اضافی برای دانش آموزان است. که پول را به جای آن به نزدیکی اتحادیه تحت سلطه سنتی مدارس دولتی که عدم آموزش در طول همه گیر سوار پدر و مادر به خروجی در وهله اول.

فرماندار طرح به نظر می رسد بیشتر سخاوتمندانه با منشور مدارس. اما نگاه عمیق. اورنج کانتی, کلاسیک, آکادمی در شهرستان نارنجی به استقبال آن کلاس اول ماه اوت. (افشای کامل: من یکی از مدرسه بنیانگذاران.) به جای بودجه OCCA واقعی ثبت نام — عظیم 360 دانش آموز و یک لیست انتظار در هر سطح کلاس – فرماندار طرح بودجه OCCA و جدید منشور مدارس با استفاده از یک فرمول بر اساس میانگین ایالت حضور رای برای همه سنتی مدارس عمومی در کالیفرنیا, صرف نظر از آنچه واقعی نرخ ها در یک مدرسه.

چگونه چنین تصمیم گیری های سیاسی می آیند ؟ دنبال پول: کالیفرنیا انجمن معلمان و محلی آن اتحادیه ها بزرگترین کمک کنندگان به کالیفرنیا, سیاست و به کالیفرنیا از حزب دموکرات است. نه اتفاقا این حزب است که کنترل هر ایالت و دولت قوه مقننه.

پول همچنین توضیح می دهد که اتحادیه های کارگری " — و در نتیجه سیاسی است – خصومت به رایگان در مدارس. اکثر مدارس نیست اتحادیه. هر معلم است که می پیوندد غیر اتحادیه مدرسه منشور نشان دهنده از دست دادن به این اتحادیه حدود 1000 $در هر سال حق عضویت پرداخت.

مربیان و نگران اعضای هیئت مدیره مدرسه باید به فرماندار برای جلوگیری خدمت خود اتحادیه های کارگری در هزینه های فرزندان ما. لطفا تماس بگیرید دفتر فرماندار در (916) 445-2841 و از او بخواهید به طور کامل صندوق تمام مدارس بر اساس ثبت نام خود را — و آن را در حال حاضر. کودکان نمی توانید صبر کنید یک سال دیگر برای بزرگسالان در ساکرامنتو به یادگیری درس است.

جفری I. Barke M. D. یک از مؤسسین اورنج کانتی, کلاسیک, آکادمی و مدرسه در صندلی هیئت مدیره. او سابق لوس آلامیتوس Unified School District متولی و عضو هیئت مشورتی کالیفرنیا محلی و مقامات منتخب (CLEO).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب