الکساندر: Darrell هندرسون فرصت در انتظار

دارل هندرسون جونیور بیان مورد علاقه به نظر می رسد "buildin' بلوک." به عبارت دیگر ایجاد یک حرفه و یک سنگ یک آجر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 خرداد 1399

دارل هندرسون جونیور بیان مورد علاقه به نظر می رسد "buildin' بلوک." به عبارت دیگر ایجاد یک حرفه و یک سنگ یک آجر و یک دستاورد در یک زمان.

که طول می کشد صبر حتی زمانی که عمده فرصت شغلی است درست در مقابل شما.

هندرسون قوچ' سال دوم در حال اجرا بازگشت از ممفیس یکی خیره او را در صورت. تاد Gurley از بین رفته است در حال حاضر یک آتلانتا فالکون. هندرسون کهنه مالکوم براون 2020 دور دوم پیش نویس انتخاب Cam Akers از ایالتی فلوریدا 2019 چهارم-stringer جان کلی و رایگان undrafted عوامل خاویر جونز و جیمز گیلبرت خواهد شد با یکدیگر رقابت برای جرقه بزند و لمس و کارگاههای زمانی که اردوگاه های آموزشی آغاز می شود برخی از زمان در ماه آینده در کال لوتری فرض COVID-19 دریافت نمی کند در راه است.

از آن شده است عجیب و غریب بهار برای بسیاری از NFL امیدوار پس از تیم های مجازی فعالیت رسمی جایگزین سازماندهی فعالیت های تیم به دلیل بیماری همه گیر. هندرسون شده است یکی از نادر قوچ در واقع مجاز به کار در این تیم ستاد در کال لوتری به دلیل بازسازی خود را از آسیب مچ پا که نیاز به عمل جراحی پس از فصل, اما او هنوز قادر به دریافت در این زمینه با هم تیمی های خود در کامل 11-در-11 تنظیم.

"شما هنوز هم باید ذهنی متمرکز و ذهنی قفل شده است," او گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با SoCal رسانه های چهارشنبه. به عبارت دیگر هیچ عذر و بهانه. به هر حال او گفت: اگر اردوگاه آغاز شد و امروز او می تواند در سرعت کامل و آماده برای رفتن.

چقدر آن را کمک کند ؟

قهوه ای, در 5-11 و 222 پوند بیشتر از یک قدرت دونده و قطعا هدف خط تهدید عجله برای 255 متری و 5 touchdowns در 14 بازی فصل گذشته. او احتمالا اولین البدل به Gurley, در یک فصل که در آن قوچ مربی شان McVay نگه داشته و خود را سرزنش برای استفاده نیست Gurley بیشتر در حالی که بسیاری از ناظران مشکوک Gurley مخفی شده بود, اگر نه کامل مصدومیت حداقل به اندازه کافی درد و درد او را به یک پوسته از دونده بود که NFL توهین آمیز بازیکن در سال 2017.

به همین دلیل است که Gurley است که در حال حاضر در آتلانتا.

Akers, the 52nd بازیکن در این آوریل گذشته پیش نویس می تواند این معامله واقعی است. به عنوان یک تازه وارد در ایالت فلوریدا او با عجله برای 1,144 متری گرفتار می گذرد برای 225 بیشتر و پایان منطقه 18 بار. ماه گذشته, جدید قوچ حمله هماهنگ کوین اوکانل raved در مورد او در یک زوم جلسه با خبرنگاران.

"شما واقعا دیدم مقدار شخصی شن و تعیین که در آن شما را دیدم برخی از او اجرا می شود" اوکانل گفت. "او در حال اجرا بود در برابر بسیاری از لود به نظر می رسد وجود دارد در دانشگاه ایالتی فلوریدا و او قادر به ایجاد بسیاری در خود دارد ... فقط تماشا و تفکر در مورد جایی که او احتمالا می تواند رسیدن به حداکثر رساندن در جرم ما واقعا هیجان انگیز است."

اما دوران بالا-حقوق بالا-استفاده از در حال اجرا به عقب NFL است که فقط در مورد بیش از. و قوچ در حال عبور تیم در عبور لیگ.

(در واقع پس از قوچ خواهد دوباره بازی خانه بازی ها در یک سطح مصنوعی در SoFi ورزشگاه جرات ما رستاخیز "بزرگترین نمایش روی چمن" برچسب اگر Jared Goff کوپر Kupp و جاش رینولدز واقعا این چیز نورد? یا باید که باقی می ماند مرده و به خاک سپرده شد, یک سنت لوئیس هیچ چیز با ربط به شیراز?)

که در آن همه از این ترک هندرسون? او در 13 بازی به عنوان یک تازه کار که توهین آمیز فعالیت های صورت گرفت در دو: اواخر اکتبر پیروزی در آتلانتا و بیش از سینسیناتی در لندن که در آن او تا به حال 22 از 39 حمل برای فصل 80 از 147 متری 3 از 4 پذیرایی و 28 از 37 دریافت متری. کسانی که دو بازی که در آن Gurley بود اما مشخصه محدود پس از از دست رفته در هفته گذشته با یک ران کوفتگی و آن نیز دو بازی زمانی که قهوه ای بود با آسیب مچ پا.

یک اخلاقی که به داستان: بیشتر پشت در حال اجرا بهتر است. هندرسون که انباشته 3,545 عجله متری و 4,303 همه منظوره متری در سه فصل در ممفیس یک شات خوب در حال که در چرخش است.

"شما عشق همه چیز در مورد بازی – پلیر کامل صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای," McVay گفت: در زوم کنفرانس پنج شنبه. "اما شما را دیدم در برخی از اجرا می شود او در سال گذشته که در آن او را دان ، او گریزان اما او برخی از قدرت و او برخی از ضخامت است که می تواند اجازه می دهد او را به واقعا باید از تماس با تعادل و پایان برساند.

"... ما باید بسیاری از پشت که ما اعتماد به نفس در. مخفی Akers یک پسر ما بسیار هیجان زده در مورد. جان کلی زمانی که او را بدست خود فرصت تحویل داده شده و مالکوم همواره انجام چیزی مشابه به همین. هنگامی که شما نگاه کنید در آن شما در حال صحبت کردن در مورد چهار بازیکن که واقعا عمق بزرگ و به من جاوا باشد یک فرصت عالی برای گرفتن واقعا در این زمینه (و) تماشای این بچه ها به رقابت بپردازند و واقعا شکل خود نقش."

هندرسون در حال حاضر توصیه Akers به توان قفل شده است و به راهکار. هر دو می سی سی پی, دبیرستان بازیکنان از سال هندرسون در سال 2014 و Akers در '16 و آنها در برابر هر یک از دیگر زمانی که هندرسون بود که در جنوب Panola بالا Akers در کلینتون.

"همیشه یک بازیکن دشوار" هندرسون گفت. "زمانی که من او را در دبیرستان او کارفرمایی. در حال حاضر که او در حال اجرا بازگشت او می شود سخت است."

هنگامی که فرصت را در درون خود درک شما بهتر اجرا سخت است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب