پاسادنا جوانان دیدن نزدیک به 35 درصد افزایش coronavirus موارد مقامات می گویند

در دو هفته گذشته پاسادنا مقامات بهداشتی دیده می شود جدید کروناویروس موارد افزایش در میان شهر جوانی جمعیت با کس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

در دو هفته گذشته پاسادنا مقامات بهداشتی دیده می شود جدید کروناویروس موارد افزایش در میان شهر جوانی جمعیت با کسانی 40 و جوانتر رسم نمودار در حدود 35% دست انداز در caseloads.

افزایش دیده شده است در هر دو گروه سنی را تشکیل می دهند که این زیر مجموعه از تمام بیماران: افراد زیر سن قانونی کمتر از 18 و 18 تا 40 ساله گروه طالبان روز دوشنبه, ژوئن 29.

خبر می آید و در همان روز که این شهرستان گزارش 30 جدید کروناویروس موارد — بزرگترین آن یک روز افزایش از ماه مه 20.

در مجموع 1,306 مردم در پاسادنا آلوده شده با این ویروس پس از وقوع مارس آغاز شد. بسیاری از کسانی که پس از بازیافت هر چند 89 از دست داده اند و زندگی خود را در حالی که آلوده — تا حد زیادی سالمندان است که مرگ و میر در ارتباط بودند به این شهر مراقبت از سالمند امکانات.

در حالی که معلوم نیست از کدام تاریخ شهرستان مقامات بهداشت در حال اندازه گیری افزایش یک تجزیه و تحلیل از این گروه خبری در بر داشت چهره های مشابه به عنوان کسانی که گزارش پاسادنا بهداشت عمومی گروه نمایش موارد میان پاسادنا 40-و-تحت جمعیت تقریبا دو برابر رشد کرده تا آنجا که دیگر جمعیت, و گاهی اوقات حتی بیشتر از آن.

پس از ژوئن 13, در اینجا چیزی است که گزارش شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

 • 15 مورد در میان کودکان کمتر از 18 در حال حاضر در مجموع 48 و افزایش 31.25%.
 • 118 موارد در میان 18 - تا 40 ساله در حال حاضر در مجموع 364 و افزایش 32.42%.
 • 68 مورد در میان 41 - تا 64 ساله در حال حاضر در مجموع 372 و افزایش 18.28%.
 • 67 مورد در میان افراد 65 ساله و مسن تر در حال حاضر در مجموع 521 و افزایش 12.86%.

رله یک پیام از مردم در بخش بهداشت و درمان شهرستان سخنگوی لیزا Derderian نسبت به افزایش "افراد جوان و خانواده جسارت از پرتاب تجمعات نمی توان در محل و یا قادر به دنبال قرنطینه/انزوا توصیه."

این ویروس در حال گسترش است سریع ترین در Latinx جوامع Derderian, یادداشت چیزی است که تبدیل به یک روند بیش از دو هفته گذشته.

آخرین آمار و ارقام بخشی از هشدار دهنده countywide روند جامعه گسترش — معنی افرادی که قرارداد این بیماری نمی توانید می گویند که آنها آن را کردم از — یک تضاد به این شهر وضعیت از ماه پیش از آن جایی که این ویروس عمدتا كردن در میان سالمندان در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

پس از این گروه خبری آخرین گزارش در پاسادنا را coronavirus چشم انداز در چهار شنبه, ژوئن 24, شهرستان گزارش شده 99 موارد جدید از جمله روز دوشنبه آخرین اما آمار و ارقام جدید مرگ و میر.

این شهر در حال حاضر رفته پنج روز بدون گزارش coronavirus مرتبط با مرگ است. آن را طولانی ترین خط هشت روز در اوایل ماه ژوئن است.

در اینجا چگونه 99 موارد با تفکیک گروه سنی:

 • 5 درگیر کودکان زیر سن 18.
 • 52 درگیر بزرگسالان بین سنین 18 و 40.
 • 19 درگیر بزرگسالان بین سنین 41 و 64.
 • 22 درگیر افراد 65 ساله و مسن تر.
 • 1 مورد در دست بررسی است.

در اینجا چگونه آنها شکست مسابقه:

 • 7 درگیر سفید بيماران; در مجموع 283 پس از وقوع آغاز شد.
 • 17 درگیر Latinx بیماران; در مجموع 448.
 • 1 درگیر یک سیاه یا آفریقایی آمریکایی بیماران; در مجموع 105.
 • 3 درگیر آسیایی یا جزایر اقیانوس آرام بيماران; در مجموع 109.
 • 71 هنوز تحت بررسی; در مجموع 349 موارد این دسته قرار می گیرند.

در نزدیکی هانتینگتون بیمارستان یادبود که مقامات بهداشت محلی گفته اند که آنها با استفاده از به عنوان یک بارومتر برای منطقه را مرتبط با سلامت منابع بستری هستند و هنوز هم در مقایسه با هفته پیش از آن.

پنجاه و پنج بيماران بستری در این مرکز که از صبح روز دوشنبه با توجه به بیمارستان داده است. گریه به دور از بیمارستان خوشبینانه ترین آمار و ارقام در اوایل ماه ژوئن زمانی که تنها 19 بیماران بستری شده بودند اما آن را نیز یک کشش از بیمارستان قله در ماه آوریل زمانی که 79 بيمار بستری در یک زمان.

"به عنوان همه گیر همچنان ما انتظار نوسان سطح بستری COVID-19 بیماران" سخنگوی بیمارستان Dorey هیوستن نوشت: در یک ایمیل به این گروه خبری هفته گذشته است. "ما از نزدیک به تماشای این روند و آماده برای فعال ما افزایش برنامه های ما باید نیاز به. در حال حاضر ما می توانید با خیال راحت برای مراقبت از تمام بیماران ما در داخل دیوار ما."

افزایش اخیر در مواردی می آید در همان زمان به عنوان مسئولان شهرستان نقل مکان کرد و به طور کامل استفاده نشده افزایش بیمارستان های احداث شده در پاسادنا مرکز کنوانسیون. این تسهیلات قرار است گرفته شود از هم جدا شده توسط پایان ماه.

در حالی که هزینه آن شهر صدها هزار دلار برای راه اندازی و حفظ مقامات می گویند این پول پرداخت خواهد شد توسط دولت فدرال.

در ضمن لس آنجلس مقامات همچنین گزارش جدید تک روز بالا از موارد جدید در روز دوشنبه — 2,903 — ترین تا کنون برای یک روز در شهرستان و انعکاس بیشتر از افزایش شیوع موجب عدم اجتماعی فاصله در کسب و کارهای محلی, مقامات گفت.

روز دوشنبه به روز رسانی تحت فشار قرار دادند تعداد کل COVD-19 موارد در L. A. شهرستان به بیش از 100 ، 000.

این ارقام شامل نمی شود, آخرین اخبار از پاسادنا به عنوان شهرستان تمایل به تاخیر در یک روز پشت شهرستان خود گزارش.

یکی دیگر از 22 نفر از عوارض ناشی از این ویروس در لس آنجلس مقامات روز دوشنبه گفت: یک روز که مقامات بهداشت عمومی اذعان شهرستان دیگر می تواند ادعا می کنند که آن را مسطح منحنی بیماری رشد داشته است.

در پرتو یافته های مقامات تصمیم به شاتر شهرستان میله بلافاصله و برنامه ریزی به سواحل بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

نویسنده کارکنان رایان کارتر کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب