Coronavirus: 2 جنوب کالیفرنیا کارگران خط مقدم امید به دوباره بجای اول برگشتن بعد از دنده خود را به سرقت رفته است

در شب دوم بازگشت به خانه با خانواده اش پس از یک ماه را صرف گزارش به تعداد فزاینده ای از مردم با علائم شبه آنفو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 فروردین 1399

در شب دوم بازگشت به خانه با خانواده اش پس از یک ماه را صرف گزارش به تعداد فزاینده ای از مردم با علائم شبه آنفولانزا و برای برخی از, کروناویروس جدید, Craig شنیده لس آنجلس آتش کاپیتان خواب بود در کنار همسرش در وایتیر خانه هنگامی که یک دزد شروع به انتخاب قفل وانت خود را.

در داخل پوشش بستر کامیون نشسته از آتش دنده تجهیزات حفاظت فردی و لباس. در یک روز عادی شنیده اند plopped همه چیز خود را در اتاق نشیمن. اما او تنظیم شده است به جدید خود را عادی, گزارش, پزشکی, تماس, جایی که او آمد در تماس با حدود 20 بیمارانی که در نهایت آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو نفر از آنها نیاز به بستری. برای محافظت از خانواده خود را از عفونت شنیده چپ دنده او احتمالا آلوده به ویروس در داخل وانت.

یک دوربین نظارت از شنیده صفحه اصلی را نشان می دهد یک رنگ تیره کامیون جلو و کنار شنیده سفید وانت در مارس 10. یک مرد می شود از کامیون. طول می کشد تا او کمی بیش از یک دقیقه برای باز کردن درب شروع کامیون, تلنگر در چراغهای جلو و رانندگی دور.

هنوز هم گرفته شده از صفحه اصلی فیلم های نظارت نشان می دهد که این حرکات فقط قبل از دزد درایوهای دور با وانت سفید از کریگ شنیده 41, آمریکا, لس آنجلس آتش کاپیتان. (حسن نیت ارائه میدهد از کریگ شنیده)

صبح روز بعد, شنیده, 41, بیرون رفت و به اجرای ماموریت و به جای دیدن خود را سفید 2005, GMC او را دیدم بتن محدود کردن و خالی پچ آسفالت شده است.

"من خیلی شوکه شده" شنیده می شود گفت این اولین بار بود که او قربانی سرقت.

هر چند جرم شده است را در سراسر جنوب کالیفرنیا در حالی که اکثر مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus برخی از سارقان تاکنون به وظیفه. و برای کسانی که در خط مقدم انجام شغل خود را در مواجهه با این بیماری همه گیر از جمله به عنوان اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان در حال قربانی سرقت می تواند احساس فوق العاده تکان دهنده و بی موقع.

کمبود تجهیزات

دانا Burbaj, 31, خانه بهداشت, پرستار, زندگی در کنار رودخانه جدا شد در اتاق خود را پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 زمانی که یک دزد تصمیم به سرقت از او را. او تا به حال قرارداد این ویروس از یکی از بستگان که همچنین با این نسخهها کار در بهداشت و درمان, یک متخصص قلب و عروق.

صبح روز چهارشنبه Burbaj از خواب بیدار شد به یک تماس از او هم اتاقی. درب ماشین باز شد. Burbaj دوست پسر رفت و به بررسی: محفظه دستکش و مرکز کنسول بودند نیمه بسته نگهداشته شده و از دست رفته از عقب او بودند دو کار کیسه های پر از لوازم پزشکی و تجهیزات.

داخل, کیسه, شد, فولاد, ماسک, دستکش, Clorox دستمال مرطوب یک مانیتور فشار خون یک دماسنج, سرنگ و سوزن و یک گوشی پزشکی. شبیه به شنیده Burbaj نگهداری کیسه های در ماشین خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس به سه هم اتاقی.

Burbaj گفت: او صرف بخشی از آن صبح گریه پردازش احساس بودن تجاوز یک ناخوانده غریبه پله به دامنه مشکل دیگری برای مقابله با آنچه قبلا استرس زا هفته در انزوا.

"این فقط داره. من بیرون رفتن با افراد مختلف به خانه و من می دانم که حتی در دفتر ما, آنها کم از منابع و ماسک" Burbaj گفت.

بسیاری از بیماران مسن و دارای بیماری های مزمن مانند دیابت قرار داده است که آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به علائم شدید اگر آنها قرارداد COVID-19 ویروس. پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که در خانه های خود می تواند به معنای یک موضوع از زندگی یا مرگ برای بیماران خود را.

هر دو Burbaj و شنیده مجبور به پرداخت از جیب به جای برخی از تجهیزات خود را.

در حالی که شهرستان است و پوشش هزینه برای خود کلاه قنتد, ژاکت, شلوار, و هوای تنفسی ماسک او را به پرداخت هزینه برای خود یونیفرم, چکمه, نشان, سپر کلاه, دستکش و همه ابزار خود را مانند دستگاه های برش استفاده می شود که extricating مردم به دام افتاده در داخل اتومبیل های خود را پس از یک برخورد.

Burbaj خواهر لعنتی بیرون تجربه است که سرقت در Instagram و قادر به جمع آوری پول به اندازه کافی برای پوشش بسیاری از هزینه های جایگزینی تجهیزات. اما قیمت همه چیز را به باد می دهد. یک پیشانی دماسنج بود که او هزینه 20 دلار به 40 دلار در حال حاضر اجرا می شود در حدود 100 دلار آنلاین, او گفت:.

اما در میان اقلام به سرقت رفته بودند غیر قابل تعویض همه چیز. Burbaj را stethoscope هدیه ای بود از دوست پسر او را پس از او فارغ التحصیل از دانشکده پرستاری است. و در شنیده دستکش محفظه های مختلف یادگاران مانند آتش ID از وقت خود را به عنوان یک آتش نشان با Ventura County fire در 90s.

یک عکس از لس آنجلس آتش سروان. کریگ شنیده کامیون که به سرقت رفته بود از او وهیتیر خانه در مارس 10. (حسن نیت ارائه میدهد از کریگ شنیده)

'شما می توانید نگه داشتن کامیون'

با وجود این احساس مضطرب از داشتن شده است به سرقت رفته از Burbaj گفت: به او می دهد و دزد نفع شک. شاید آنها در حال سرقت از آنجا که آنها در یک وضعیت ناامید خود را, او گفت:. و او شگفتی اگر دزد به حال شده است در معرض ویروس.

"من احساس می کنم بد چون آنها را لمس چیزهایی که من را لمس کرد. و آنها را در یک فضای که در آن من سرفه و عطسه است. آنها از لحاظ فنی در معرض آن" Burbaj گفت.

شنیده می شود فکر می کند که دزد تا به حال هیچ ایده آنها سرقت از یک آتش نشان. او اذعان کرد این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از مردم در تلاش اقتصادی است.

در تلاش برای به حداقل خود را بهبود می یابند دنده شنیده ارسال عکس ها و پیام های مختلف بر روی صفحات انجمن در Facebook, برخی از سپردن هزاران نفر از نمایش ها و سهام.

"لطفا بازگشت من دنده و نشان برای هر ایستگاه آتش بدون سوال پرسید:" شنیده نوشت: در یکی از این پست ها. "شما می توانید نگه داشتن کامیون."

بازگشت به کار

شنیده ظ گزارش پلیس با وهیتیر پلیس. اگر او فکر می کند آن را به احتمال زیاد دزد freaked زمانی که آنها را دیدم آتش دنده و پرتاب آن را به یک زباله دانی.

"جهان می رود. این فقط یک روز دیگر. من فقط باید در حرکت است. آن را خورد. اما شما فقط باید به جلو حرکت" شنیده می شود گفت. در حال حاضر زمانی که او بازگشت به کار او را تکیه بر برخی یدکی برای تجهیزات در ایستگاه های آتش نشانی و قصد دارد به قرض گرفتن برخی از همکاران.

هنوز هم از صفحه اصلی فیلم های نظارت از تیره-رنگی کامیون مظنون به کمک در سرقت از لس آنجلس آتش سروان. کریگ را شنیده وانت از وهیتیر خانه در مارس 10. (حسن نیت ارائه میدهد از کریگ شنیده)

برای Burbaj او در حال حاضر متمرکز بر بازگشت به کار. او با توجه به حرکت از خانه بهداشت به بستری و مراقبت و استفاده شده است در بسیاری از بیمارستان ها که در حال تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا برای پرستاران. زمانی که علائم فروکش او قصد دارد در گرفتن آزمایش دوباره برای این بیماری است. اگر منفی او را مشتاق به سر به عقب با وجود خطر مداوم از آینده در تماس با دیگران روزانه.

"من احساس می کنم این چیزی است که من بوده ام آموزش دیده است. آن چیزی که من همیشه می دانستم که خطر" او گفت:. "بیشتر از همیشه من می دانم که من می خواهم به انجام این کار است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن