لری مارتینز بلیط خریداری شده در ماه فوریه برای روز افتتاحیه در ورزشگاه طفره زن از طریق StubHub.

“پرداخت حدود 200 دلار کمی بیش از (که) پس از هزینه های او گفت:” در یک مکالمه تلفنی در این هفته.

“آنها این برنامه که در آن, اگر آن را در نهایت لغو شد, آنها در حال رفتن به شما ارائه 120 درصد ارزش بلیط. به عبارت دیگر شما پرداخت $200 و شما یکی دیگر از 20 درصد در آن است.”

اما در اینجا گرفتن است. برای مارتینز و هزاران نفر دیگر مانند او که بلیط خریداری شده به MLB NBA و NHL بازی تحت تاثیر رمان coronavirus همه گیر هیچ بازی واقع شده است لغو شد. آنها به تعویق افتاده است و هیچ تفاوتی از rainouts. و به عنوان این بازی ها در برزخ هستند بلیط خریداران دلار است.

از لحاظ فنی وجود ندارد, پسر بد, در, این, اگر چه شرکت های بزرگ و افراد ثروتمند که خود فرانشیز ورزشی و بلیط-فروش همکاران به نظر می رسد نامزدها خوب است. چند ماه آینده نامشخص باقی می ماند اما هر روز که می رود با افزایش این احتمال که بازی نمی شود ساخته شده است. اگر لیگ را مجبور به بازی بدون نیاز به طرفداران و یا در حال حرکت بازی به شهرهای دیگر این بدان معناست که حتی بیشتر از بلیط های خریداری شده در بیهوده است.

برای افراد و خانواده از نظر مالی به دلیل تعطیلی کسب و کار و یا اخراج و یا furloughs کسانی که دلار و حتی بیشتر ارزشمند است. آنها نیاز دارند که پول در حال حاضر و نارضایتی پاسخ از تیم ها و کارکنان خود اضافه کرده است به نا امیدی.

ضربه اول در این مبارزه بین سازمان و مشتریان اخراج شد این هفته در ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیا. متی Azjenman و سوزان تری-Bazer ثبت یک مصرف کننده دعوی در دادگاه اقدام کلاس نامگذاری لیگ اصلی بیس بال همه عضو آن تیم و فروش بلیط همکاران Ticketmaster و StubHub.

“طرفداران بیس بال برگزار شده است در برزخ به عنوان یک نتیجه از یک MLB بخشنامه به موضوع بازپرداخت – با وجود نزدیکی به عدم امکان بازی 162-بازی فصل را با تماشاگران – در گذرگاه زمان از مشکلات اقتصادی” جزئیات دادگاه پرونده فرستاده شده دوشنبه.

خاص انگیزه برای این کت و شلوار ؟ Azjenman و تری-Bazer هر دو در نیویورک ساکنان بسیاری از کسانی که دلار در برزخ است. Azjenman صرف حدود $1,730 در متس 20-بازی های نجومی بلیط طرح با توجه به تشکیل پرونده و پرداخت به متس در طرح پرداخت شد $317 ساخته شده در سال 2019. تری-Bazer خریداری شش بلیط از طریق وب سایت فروش بلیط برای یک یانکی ها-Red Sox بازی برنامه ریزی شده به توان 9 مه در استادیوم یانکی صرف “بیش از $926.00.” او به دنبال بازپرداخت در ماه مارس با توجه به کت و شلوار و گفته بود “هیچ بازپرداخت می تواند ارائه شده است.”

احتمال وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فردی بلیط-خریداران رقص سرنشین این قطار و شانس هستند خوب است که این حرکت را گسترش دهد به NBA و NHL که طرفداران خود را در حال انتظار برای بازپرداخت.

در این مارس 26 سال 2020 فایل عکس دانیل کلمن به نظر می رسد به خالی ورزشگاه در میدان پیشرو در کلیولند. کلمنس فصل بلیط دارنده تا به حال بلیط برای روز افتتاحیه بازی بیس بال بین سرخپوستان کلیولند و دیترویت ببر. (AP Photo/تونی Dejak فایل)

مارتینز که در دره اپل, دلایل که اگر روز باز در اصل برنامه ریزی شده در مارس 26 برابر غول جای می گیرد در ماه اوت برابر, گفتن, دایاموند کسانی که بلیط ها خواهد بود و باید کمتر در بازار ثانویه اگر او تلاش کرد تا دوباره آنها را به فروش برساند.

علاوه بر این او گفت که او در برخورد به طور مستقیم با داجرز برای خرید یک جفت جدید “صفحه اصلی اجرای کرسی” در مقابل غرفه و بیش از این خود حصار برای یک بازی ممکن است به عنوان همسر خود را در حال تولد است. کل گفت: در حدود $3,000 اما او قرار داده تا 800 دلار به عنوان پیش پرداخت با این ایده که این تعادل خواهد بود با توجه 30 روز قبل از بازی تاریخ.

وقتی فصل در انتظار قرار داده شد, او گفت:, داجرز بلیط نماینده با او برخورد به او شماره تلفن همراه و به او گفت به تماس اگر او تا به حال هر گونه سوال.

“هنگامی که ما متوجه شد که تاخیر تو به مه من پیامک و گفت:” ما هنوز هم می خواهید برای رفتن … ما هنوز هم می خواهم به نگه داشتن آن فرصت باز,’, ” او گفت:. “بدون پاسخ. هرگز یک پاسخ است.”

اگر شما پوسته دیگران بزرگ برای بلیط و نیست (یک) بازپرداخت و یا (ب) هر گونه اطلاعات در همه … من می شود ناراحت است.

ریکی چو اجرا می شود که چو بسته بندی لوازم در سانتا فی اسپرینگز تا به حال کلیپرز نجومی بلیط برای نزدیک به سه دهه است. نه تنها این تیم نه unplayed صفحه اصلی تاریخ را برای این فصل در معرض خطر – و ما حتی صحبت کردن در پلی آف و در عین حال – اما بلیط فصل تمدید رفت و در ماه فوریه است. چو به جای انتخاب کردن برای یک طرح پرداخت و پرداخت هزینه سرویس با هر پرداخت, پرداخت آن همه جلو در حدود $40,000 برای چهار صندلی است.

این 2020-21 فصل است هنوز به اندازه کافی در این فاصله که ما نمی دانیم شدت تهدید. اما کسانی که نه بازی های باقی مانده این فصل ؟ هنوز در برزخ است.

“من فکر می کنم هر تیم است ‘اگر آنها, سپس آنها را فقط کسانی که بلیط معتبر برای بازی است که آنها بازی” چو گفت. “اما آن را می سازد آن را دشوار برای ما چون ما به اشتراک بلیط با برخی از مردم است. چون این برنامه تمام jumbled تا اگر (آن لغو شد) سپس ما باید به مردم پول, اما ما نمی دانیم که زمانی که ما به پول ما برگشت.”

ایرا Waldman که تا به حال کلیپرز بلیط فصل از سال 1995 گفت که او موفق به دریافت یک ایمیل آوریل 2 از Gillian Zucker, تیم رئیس جمهور از عملیات کسب و کار امیدوار کننده “ارتباطات توسعه و انعطاف پذیری” و گفت: این باشگاه خواهد تسلیم مارس نجومی بلیط پرداخت اگر مطلع 10 ماه و پنج روز قبل از موعد بود.

“به طوری که آنها حساس هستند,” او نوشت. “اما هیچ چیز از آنجا و شاید آنها با دستبند در حال انتظار برای تصمیم گیری در بقیه فصل. اما با توجه به سن و سال من (68) من حتی مطمئن نیست که اگر آنها باز استیپلز سنتر برای عموم قبل از وجود یک واکسن … من می خواهم برای رفتن. بنابراین من هیچ نظری ندارم اگر آنها خواهد بود با توجه به ارائه بازپرداخت اگر کسی احساس می کند که در راه است.”

پتانسیل تردید از هواداران برای آمدن به ورزشگاه و عرصه باید چه تیم و خود فروش بلیط همکاران به فکر طولانی و سخت است. چهار نظرسنجی در هفته گذشته – انجام شده توسط دانشگاه سیتون هال صبح مشورت هریس نظرسنجی و طلایه دار 360 افق رسانه – پیشنهاد کرده اند که طرفداران نمی بازگشت در حالی که یا تا زمانی که یک واکسن هست و یا شاید در همه.

ما آن را دریافت کنید. هیچ کس می تواند به تعهدات قطعی نشده در مورد اینکه آیا بازی برگزار خواهد شد. اما با توجه به کسانی که در نظر سنجی شما فکر می کنم کمی بیشتر مشتری کمک رسانی ممکن است در ؟

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو