میسی که بازگشایی و در اینجا چیزی است که آنها در حال انجام به نگه داشتن کارگران و مشتریان امن

این macy's فروشگاه در سانتا آنا دیده می شود در مارس 30 سال 2020 فایل عکس. خرده فروش است بازگشایی تعدادی از جنو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 خرداد 1399
این macy's فروشگاه در سانتا آنا دیده می شود در مارس 30 سال 2020 فایل عکس. خرده فروش است بازگشایی تعدادی از جنوب کالیفرنیا فروشگاه در فروشگاه خرید منظقه وانت و وانت فروشگاه. (AP Photo/کریس کارلسون)

لس آنجلس — macy's در روز پنج شنبه اعلام کرده است که reopenedber تعدادی از جنوب کالیفرنیا فروشگاه — با کروناویروس احتیاطی در محل.

"ما آماده هستند تا به استقبال مشتریان ما به macy's فروشگاه در لس آنجلس جامعه" گفت: Marc Mastronardi رئیس فروشگاه افسر در macy's.

"ما در حال معرفی جدید احتیاطی برای حفظ خود و خانواده و مال ما امن هستند و در حال حاضر ارائه منظقه وانت به گرفتن آنچه شما می خواهید سریع و آسان است. تیم ما گرد هم آمده اند و پشتیبانی از یکدیگر و جوامع ما در طول این زمان به چالش کشیدن و ما مشتاقانه منتظر با خیال راحت در خدمت مشتریان خود را هر زمان که آنها آماده هستند به مغازه."

برای خرید مشتریان در فروشگاه میسی اجرا کرده است افزایش ایمنی و سلامتی, روش برای کمک به مبارزه با هر گونه پتانسیل درمانی مطابق با مراکز کنترل بیماری توصیه می شود پروتکل.

این شامل:

— مکرر و افزایش تمیز کردن در قاچاق به شدت مناطق و بر روی سطوح سخت

— پیاده سازی اجتماعی فاصله دستورالعمل برای حفظ شش پا بین تمام مشتریان و همکاران

— نصب ضد عفونی کننده دست در ایستگاه اغلب به بازدید از مکان در سراسر فروشگاه و همچنین پلکسی گلاس در انتخاب ثبت

میسی نیز درخواست کارکنان به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است و با انجام روزانه همکار سلامتی چک قبل از گزارش به کار می کنند.

مشتریان همچنین می توانید با استفاده از "تماس رایگان" curbside خدمات در انتخاب میسی مکان.

اقلام خریداری شده برای فروشگاه وانت در macys.com یا macy's نرم افزار تلفن همراه خواهد بود واجد شرایط به صورت رایگان منظقه وانت از دوشنبه تا جمعه بین ساعت 11 صبح و 5 بعد از ظهر

اکثر سفارشات قرار داده شده توسط noon در دسترس خواهد بود برای همان روز وانت. سفارشات قرار داده شده و بعد از ظهر آماده خواهد شد زیر کسب و کار روز است.

مشتریان تماس با فروشگاه های محلی خود را هنگامی که آنها می رسند تعیین شده منظقه موقعیت وانت. زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل میسی کارمند را تایید سفارش خود را و محل کالا در تنه اتومبیل, محدود کردن تماس بین مشتریان و همکاران.

در انتخاب مکان برای عموم مشتریان همچنین می توانید انتخاب کنید تا سفارشات از "در خدمت" میز داخل فروشگاه اختصاصی محل سکونت به صورت بدون درز آنلاین وانت و بازگشت.

از سال 1998 macy's, Inc., همکاران و مشتریان خود اهدا کرده اند میلیون ها دلار برای مبارزه با ناامنی غذایی ارائه صدها میلیون نفر از وعده های غذایی به کسانی که نیاز دارند.

در ماه مارس میسی کیسه گرسنگی برنامه مطرح $1.5 میلیون نفر از جمله بیش از $122,000 برای ارائه در طول سال حمایت از مواد غذایی محلی بانک ها در منطقه لس آنجلس.

میسی دعوت مشتریان به دور خود در فروشگاه خرید به نزدیکترین دلار به 99 سنت — و اهدای تفاوت به طور مستقیم به یک جامعه بانک مواد غذایی انتخاب شده توسط هر یک از فروشگاه های محلی.

میسی مشتریان نیز می تواند کمک به ارائه یک تاسیسات حیاتی برای آسیب پذیر سالمندان خانه نشین با اهدا کردن به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ COVID-19 دیدگاه در صندوق macys.com. از بیش از 1 میلیون دلار مطرح شده تا به امروز هر 10 دلار کمک مالی کمک می کند تا به ارائه یک مقدار مورد نیاز غذا همراه با روال سلامتی و ایمنی چک به یکی از ما ملت*ها بیشتر در معرض خطر جمعیت.

مشتریان با سوال در مورد میسی پاسخ به COVID-19 بازدید macys.com/social/covid-19. مشتریان می توانید ببینید macys.com/stores برای اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه های محلی خود را عرضه می کنند.

زیر فروشگاه باز در فروشگاه, خرید, منظقه تحویل و در فروشگاه وانت:

دره آنتلوپ در Bakersfield ولی پلازا بالدوین تپه Crenshaw پلازا بورلی مرکز Brea, Burbank, شهر مرکز شهرستان قرن چولا ویستا, مرکز شهر, مرکز Del Amo مد, مرکز داونی Stonewood مرکز Eagle Rock پلازا گلندیل ایرانیان در لیکوود مرکز لس آنجلس در مرکز شهر Plaza, Los Cerritos, مرکز منهتن ساحل, Mission Viejo, Montclair پلازا Moreno Valley, نیوپورت, مد, جزیره, Northridge, مد, مرکز, پاسادنا پلازا بنیتا, Puente Hills ریورساید ایرانیان در Tyler, سان برناردینو داخلی مرکز سانتا آنا Mainplace سانتا آنیتا, شرمن اوکس مد, مربع, Shoppes در حفرههای Simi دره شهر, مرکز, جنوب, خلیج, گالری, South Coast Plaza Temecula تفرجگاه مغازه ها در Montebello هزار اوکس سبک سگی, والنسیا شهر مرکز شهرستان ونتورا اقیانوس آرام مشاهده Victor Valley Mall, ویکتوریا, باغ وست کووینا و وست.

در دسترس در فروشگاه خرید خواهد بود تیخوانا مبلمان ترخیص و Temecula مبلمان ترخیص کالا از گمرک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن