که هشدار می دهد که 1 موج همه گیر نشده; dampens امید

توسط ایلین KURTENBACH و MENELAOS HADJICOSTISبانکوک — به عنوان برزیل و هند مبارزه با صعودی coronavirus موارد با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

توسط ایلین KURTENBACH و MENELAOS HADJICOSTIS

بانکوک — به عنوان برزیل و هند مبارزه با صعودی coronavirus موارد بالا متخصص بهداشت هشدار داده است که جهان هنوز هم با صدا غذا خوردن در وسط گیر تقلیل امید برای سریع اقتصادی جهانی دوباره بجای اول برگشتن و تجدید مسافرت های بین المللی.

"در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:" دکتر مایک رایان, سازمان جهانی بهداشت, مدیر اجرایی.

"ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه" رایان خبرنگاران با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و مناطق دیگر که در آن عفونت هنوز هم در حال افزایش است.

هند شاهد یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. این گزارش 6,535 عفونت های جدید پنج شنبه, بالا بردن مجموع آن به 145,380 از جمله 4,167 مرگ و میر.

این ویروس را گرفته و نگه دارید و در برخی از هند را فقیر ترین و پرجمعیت ترین مناطق, تاکید چالش های است که مقامات چهره در مهار گسترش یک ویروس است که یک واکسن یا درمان نیست و در عین حال در چشم.

بسیاری از هند موارد متمرکز در کشورهای غربی ماهاراشترا های مالی hub بمبئی و گجرات. عفونت نیز صعود در شرق به عنوان کارگران مهاجر رشته مستندات بازگشت به روستاهای بومی خود از هند بزرگترین شهرستانها.

با این وجود هند اجازه پروازهای داخلی به رزومه دوشنبه پس از دو ماه وقفه اما در کسری از ترافیک عادی سطح.

که ریخت آب سرد بر امید رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و دیگران از سرعت بازگشایی اقتصاد هشدار داد که مقامات باید اول به اندازه کافی تست در محل برای کنترل گسترش بیماری همه گیر. برزیل 375,000 coronavirus عفونت — دوم تنها به 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده و اتحاد شمارش بیش از 23,000 اما مرگ و میر بسیاری از ترس برزیل واقعی تلفات بسیار بالاتر است.

رایان گفت: برزیل را "شدید" نرخ انتقال معنی آن را باید نگه دارید برخی از ماندن در خانه و اقدامات صورت گرفته بدون در نظر گرفتن اثرات منفی بر اقتصاد آن است.

"شما باید همچنان به انجام همه چیز شما می توانید" او گفت:.

اما سائو پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria بدل شده کامل مستند در برزیل بزرگترین اقتصاد دولتی و برنامه شروع به شل شدن محدودیت در ژوئن 1.

در Rio de Janeiro, شهردار, Marcelo Crivella یک انجیلی اسقف تعیین شده نهادهای مذهبی به عنوان "خدمات ضروری" به طوری که آنها می تواند باز بماند اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با وجود توصیه هایی برای مردم به ماندن در خانه و اکثر کسب و کار باقی مانده بسته است.

آمریکا ممنوعیت سفر در نظر گرفتن اثر سه شنبه برای خارجی ها از آمدن از برزیل نقل مکان کرد و تا دو روز زودتر از اصلی آن تاریخ. آن را نمی شود به شهروندان ایالات متحده.

در اروپا دولت روسیه گزارش یک رکورد روزانه سنبله سه شنبه 174 مرگ و میر در آوردن این کشور را تایید کرد مرگ و میر به 3,807. روسیه coronavirus caseload پیشی گرفته 360,000 — سوم بیشترین در جهان — با تقریبا 9,000 عفونت های جدید ثبت شده است.

این کشور نسبتا پایین مرگ و مير مطرح شده سوالات میان کارشناسان هر دو در روسیه و در غرب است. مقامات روسیه اما به شدت انکار هر گونه دستکاری آمار و ارقام و نسبت به تعداد کم به اثربخشی این کشور مستند اقدامات است.

سوال که می توانید سفر که در آن و زمانی که باقی می ماند یک معضل است که مقامات هنوز رتبهدهی نشده است را حل کند.

اسپانیا وزیر امور خارجه گفت: اعضای اتحادیه اروپا باید معمولا توافق می کنید برای باز کردن مرزها و به طور مشترک مشخص است که کشورهای غیر اتحادیه اروپا تعیین شده به عنوان امن برای سفر. Arancha گنزالز Laya گفت: Cadena SER رادیویی که از سرگیری مرزی سفر باید تصمیم جمعی حتی اگر کشور در 27 کشور بلوک در حال کنارگذاشتن مستندات در تاریخ های مختلف.

"ما باید برای شروع به کار با شرکای اروپایی خود برای بازپس گیری آزادی در کشورهای اروپایی" او گفت:.

وزیر گفت: اسپانیا مشتاق به استقبال گردشگران به ساحل تا یک صنعت است که حساب برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور است اما قصد دارد آن را با "سلامت و پایداری و ایمنی است."

کره جنوبی روز سه شنبه آغاز شد و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و تاکسی ها. این کشور ردیابی ده ها تن از عفونت های مرتبط به کاباره ها و دیگر مکانهای تفریحی و آن را به عنوان آماده برای 2.4 میلیون دانش آموز به بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

اما کره جنوبی حقوق بشر و انتقاد از برنامه های دولت نیاز به برخی از کسب و کار به ثبت نام مشتریان با گوشی های هوشمند کدهای QR. آنها می گویند این کشور مبتنی بر فن آوری با رویکرد کنترل COVID-19 افزایش یافته است و دولت نظارت بیش از حد.

کره جنوبی وزارت بهداشت گفت: در ابتدای ماه ژوئن "در معرض خطر" کسب و کار مانند میله کاباره ها ورزشگاه کارائوکه اتاق ها و سالن های کنسرت مورد نیاز خواهد بود به استفاده از کدهای QR برای ثبت نام مشتریان به طوری که آنها می تواند به راحتی یافت زمانی که عفونت رخ می دهد.

در یک بیانیه مشترک روز شنبه گروه ها از جمله حفظ حریم خصوصی watchdog Jinbo خالص به نام حرکت بیش از حد.

"که دقیقا چگونه ما قدم به نظارت دولت" بیانیه ای گفت:.

آزمون توسط ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت Novavax آغاز کرده است در استرالیا با امید انتشار یک ثابت واکسن این سال است. یک Novavax اجرایی گفت: 131 داوطلب شدن بودند تزریق در فاز اول آزمایشی برای تست این واکسن ایمنی و اثربخشی.

Novovax انتظار نتایج استرالیایی محاکمه می شود شناخته شده در ماه جولای.

حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع و آن را روشن نیست که آیا هر یک را به اثبات بی خطر و موثر است. اما آنها با استفاده از روش های مختلف و فن آوری های, افزایش شانس که ممکن است موفق شوند.

"ما در موازات ساخت دوز ساخت واکسن در پیش بینی که ما قادر خواهید بود برای نشان دادن آن کار می کند و قادر به شروع استقرار آن تا پایان سال جاری" Novovax پژوهش رئیس دکتر گرگوری گلن گفت: مجازی کنفرانس خبری از دفتر مرکزی این شرکت در ایالت مریلند.

در ضمن گفت که آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین — مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال شکل گرفتن است — از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وجود خواهد داشت یک "توقف موقت" در هیدروکسی کلروکین بازوی خود را جهانی کارآزمایی بالینی. اعلام این خبر پس از یک مقاله در مجله لانست نشان داد که مردم از مصرف مواد مخدر بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی است.

هنوز چند کشور در اروپا و شمال آفریقا با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار. برزیل Bolsonaro دستور داده است ارتش آزمایشگاه برای افزایش تولید آن از کلروکين.

درمان های دیگر در این است که مطالعه از جمله داروی آزمایشی remdesivir و HIV ترکیب درمانی هنوز در حال دنبال.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است نزدیک به 5.5 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 346,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا تا به حال در مورد 170,000 مرگ و میر و ایالات متحده دیده می شود نزدیک به 100,000. کارشناسان می گویند که شمارش طلب بخشایش اثرات واقعی این بیماری همه گیر با توجه به شمارش مسائل در بسیاری از کشورها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن