5 UCLA بازیکنان است که می تواند انتخاب شده در سال 2021 پیش نویس NFL

بعد از دیدن فقط یکی UCLA بازیکن پیش نویس در سال 2019 پیش نویس NFL برونز در پشت صحنه با سه انتخاب این آخر هفته

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 اردیبهشت 1399

بعد از دیدن فقط یکی UCLA بازیکن پیش نویس در سال 2019 پیش نویس NFL برونز در پشت صحنه با سه انتخاب این آخر هفته گذشته با پایان Devin Asiasi رفتن در دور سوم به دنبال CB Darnay هلمز و RB جاشوا کلی در چهارم.

چه 2021 پیش نویس NFL را در فروشگاه برای UCLA? در اینجا نگاهی به پنج برونز که می تواند انتخاب شود بعد بهار:

استفان Blaylock, ایمنی

در فصل گذشته بود Blaylock برای اولین بار به عنوان یک نویسنده و تمام درست دانشجوی سال دوم بود منجر UCLA با 86 پردازد. او همچنین رتبه 18 در NCAA در تکل در هر بازی در فصل به طور منظم. که در آن Blaylock نیاز به بهبود به عنوان یک تازه وارد است خود را همه در اطراف بازی. او هنوز هم در حال انتظار در شغل رهگیری و تنها دو مجبور گیر میکنه و چهار پاس دفاع را به نام خود. اما یکی دیگر از نمایش این سال مانند او گذشته و Blaylock می تواند ترک های اولیه برای پیش نویس است.

جیک برتون خط حمله

افزایش ارشد آغاز شده است 23 از دانشگاه UCLA گذشته 24 بازی در حال مقابله با, بازی نقش مهمی در بازگشت به عقب 1,000-حیاط فصل های در حال اجرا به عقب Josh Kelley. 6-پا-6 و 312 پوند برتون به اندازه لازم برای جلب توجه زمانی که او می رود از طریق پیش نویس روند.

Demetric Felton, در حال اجرا بازگشت

خواهد برونز را در حال اجرا پشت در پشت به پشت پیش نویس پس از کلی انتخاب این آخر هفته ؟ Felton نامزد خوبی برای ادامه این روند به ویژه با افزایش حجم کار به عنوان یک ارشد. Felton بزرگترین نقاط قوت در حال حرکت رو به جلو در حال تطبیق پذیری او — او مجموعه UCLA RB رکورد با 55 جلب به عنوان یک تازه وارد — و-بازی توانایی, با 15 نمایشنامه که به دست آورده حداقل 20 متری در 2019.

Osa Odighizuwa دفاعی خط

Odighizuwa آغاز شده و تمام 12 بازی به عنوان یک تاریخ و ضبط 46 پردازد و 10 برای از دست دادن و 3.5 کیسه اوج حرفه ای در تمام سه دسته. در حال حاضر ورود به ارشد خود را در سال سوال این است که آیا او خواهد شد و او به دنبال برادر خود سابق Bruin Owa به NFL. با توجه به عجیب و غریب قدرت — Odighizuwa گزارش می تواند نیمکت بیش از 500 پوند — و به سرعت خود را در زمینه این شرط بندی خوبی است که او را دریافت پیش نویس در برخی از نقطه در 2021.

Kyle, فیلیپس, گیرنده گسترده

فیلیپس است بیشتر از این پیش نویس از بقیه نامها در این فهرست; پس از همه, او فقط خود را به اتمام اشتباه اول فصل است. حتی هنوز هم در اولین سال کامل از بازی واقعی, اقدام, Philips led برونز در پذیرایی (60) دریافت متری (681) و دریافت TDs (پنج). اگر او را می سازد معمولی تولید پرش اکثر بازیکنان از طریق آنها به عنوان خود را وارد کنید دانشجوی سال دوم فصل فیلیپس می تواند به حداقل سرگرم ایده خروج از مدرسه پس از سه سال ،

ذکر شریف: WR تعقیب کوتا WR Jaylen اروین S کوئنتین دریاچهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب