حسابرسی: LA شهرستان 300 میلیون دلار سیستم رای گیری گرفتار tech, شکست, عدم, آموزش, فروشنده نظارت مسائل

لس آنجلس را در 3 مارس اولیه انتخابات ذوب شده را به صف های طولانی و نا امید رای دهندگان به دلیل شکست در تکنولوژ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 خرداد 1399

لس آنجلس را در 3 مارس اولیه انتخابات ذوب شده را به صف های طولانی و نا امید رای دهندگان به دلیل شکست در تکنولوژی جدید سیستم های عدم روت انتخابات کارگران و نه به اندازه کافی نظارت از خارج از فروشندگان با توجه به نتایج حاصل از ممیزی مستقل جمعه اعلام کرد.

ممیزی توسط اسلالوم Consulting LLC یک سیاتل مبتنی بر فناوری و کسب و کار شرکت مشاوره راه اندازی شد توسط هیئت ناظران پس از انتخابات به پایان رسید که در سه ساعته منتظر طولانی گذشته انتخابات رسمی 8 p. m. در پایان به شهرستان جدید و بسیار تبلیغ طولانی در ساخت $300 میلیون رای گیری مراکز.

در حالی که سیستم مشغول به کار در بسیاری از محله های آن شکست در دیگران ترک بسیاری از رای دهندگان به نظرسنجی کارگران نامزدها و مقامات حزب dispirited بیش از یک انتخابات بسیاری را دیدم که در میان مهم ترین در برخی از زمان.

نظرسنجی کارگران کمک به رای دهندگان در L. A. دره کالج که می خواستم به سعی کنید از جدید صفحه نمایش لمسی سیستم در وان Nuys, CA در فوریه 29, 2020. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

اسلالوم را ممیزی در بر داشت که:

 • طراحی و تست مسائل با رای دهندگان چک در تکنولوژی ایجاد می شود سیستم به توقف غالبا منجر به تاخیر طولانی و تنگناها در طول بررسی در مراکز رای;
 • نظرسنجی کارگران تا به حال به ارائه موقت رای گیری برای بسیاری از رای دهندگان که در غیر این صورت می شده اند مجاز به رای دادن در شیوه سنتی;
 • کمبود الکترونیکی نظرسنجی کتاب آهسته روند;
 • کمبود فناوری اطلاعات و کارکنان مرکز تماس برای پاسخ به تقاضای سنگین برای کمک های فنی وخامت وضعیت.

این گزارش می آید بر روی پاشنه از L. A. شهرستان ثبت خود حسابرسی داخلی است که در نتیجه تلاش های در جریان برای رفع مشکلات. دو گزارش آمده اند به مشابه نتیجه گیری در مورد آن رفع اما اسلالوم توصیه می شود بیشتر مراحل از جمله:

 • انتخاب رای, مرکز سایت و شروع به استخدام کارکنان زودتر به یک سال قبل از عمده انتخابات ،
 • اجرای نظارت بیشتر و تست تجهیزات الکترونیکی در پیشبرد;
 • گوشت گاو تا آموزش پرسنل فنی و رای کارگران مرکز;
 • نصب قوی تر نظارت و مدیریت از فروشندگان استخدام برای اجرای سیستم;
 • کمک طلب کردن ارتباطات حرفه ای برای کمک به توسعه بیشتر و بهتر راه هایی برای رسیدن به و آموزش رای دهندگان در مورد سیستم جدید;
 • تقویت آموزش در فن آوری ؛
 • فله تا تماس با مرکز پشتیبانی;
 • و بهبود حمل و نقل بین سایت;

در مارس 3 اصلی آمد و در این میان رقابت برای نامزدی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است. اما آن را نیز شامل بسیاری از حیاتی پایین-رای گیری مقدماتی و نژادها که میرسد از ساحل بلند به دره سن فرناندو به دره سان Gabriel.

رای دهندگان در دره کالج سعی کنید از جدید صفحه نمایش لمسی سیستم در وان Nuys, CA در فوریه 29, 2020. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

رای دهندگان فکر کرده اید که چرا این شهرستان شروع خواهد چنین بلند پروازانه جدید سیستم رای گیری در چنین بزرگ و پیچیده انتخابات. این سیستم به طور موثر انجام دور با پیر محله رای گیری در حوزه سیستم و جایگزین آن با رای مرکز شبکه و گسترش 11-روز رای گیری دوره که در آن رای دهندگان می تواند بازیگران آراء در هر محل رای گیری در شهرستان است.

11-بعد اجرا شد دوره احاطه مسائل مربوط به بسیاری از آن پرده برداری شد در یک مقیاس بزرگتر در مارس 3.

همه در حالی که هر چند شهرستان مقامات انتخابات ابراز اطمینان کرد که در مارس 3 انتخابات را هموار می کند.

حسابرسی– انجام بیش از هفت ماه — نیز جستوجو کرد شهرستان را تلاش برای به دست آوردن رای-با-ایمیل آراء به شهرستان همه رای دهندگان در آینده Nov. 3 انتخابات.

در مورد دامنه این بیماری همه گیر کوروناویروس هیئت ناظران Gov. گاوین Newsom و مقننه دولت باید همه دستور داد که شهرستان ثبت/County Clerk دین لوگان به ارسال رای-با-ایمیل آراء هر رأی دهندگان ثبت نام شده در شهرستان — برای اولین بار در شهرستان است. رأی-با-پست الکترونیکی سفارش شده و لازم الاجرا در سراسر کشور.

اما در آن گسترش حسابرسان هشدار داد که L. A. شهرستان پرجمعیت ترین در دولت — نیاز به بهبود مدیریت فروشندگان درگیر در رای گیری-با-ایمیل فرایند و همچنین ایجاد یک بهتر هزینه-برنامه ریزی فرایند است.

"مشکلات رای دهندگان با تجربه در مارس بودند غیر قابل قبول است و این گزارش نشان میدهد که همه آنها نمی تواند مقصر در تکنولوژی" با توجه به بیانیه ای از استاد راهنما جانیس هان که تا به حال ابراز نگرانی اولیه در مورد این مسائل.

"ثبت و ضبط مقدار زیادی از کار را به انجام مجدد اعتماد عمومی و رک و پوست کنده خبری از مشکلات در گرجستان اخیر اولیه ساخته شده من نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در اینجا در شهرستان لا این نوامبر" هان اضافه شده است. "تفاوت بزرگ ما خواهد بود جهانی رای توسط برنامه ایمیل. هر شهرستان لا رای دهندگان را دریافت رای گیری در ایمیل به طوری که آنها می توانید انتخاب کنید برای رای دادن با خیال راحت در خانه و جلوگیری از هر گونه پتانسیل خطوط در مراکز رای ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب