سابق UCLA مربی تیم فوتبال Jorge سلکدو موافق به گناه در پذیرش کالج مورد

سابق UCLA مردان فوتبال مربی Jorge سلکدو موافقت کرده است که به اعتراف به جرم توطئه برای ارتکاب racketeering در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 اردیبهشت 1399

سابق UCLA مردان فوتبال مربی Jorge سلکدو موافقت کرده است که به اعتراف به جرم توطئه برای ارتکاب racketeering در دخالت خود را در این دانشکده پذیرش رسوایی با توجه به مورد درخواست سه شنبه منتشر شد از طریق باراک اوباما در بوستون.

سلکدو بستری را دریافت $200,000 در رشوه به منظور تسهیل پذیرش از دو دانشگاه UCLA دانش آموزان است.

با درخواست شنوایی هنوز برنامه ریزی در این مورد درخواست متحده دادستان را توصیه می کنیم یک جمله در پایان کم از دستورالعمل صدور حکم یک سال از نظارت آزاد, جریمه, جریمه از $200,000 و جبران.

Salcedo, 47, مربی UCLA برای 15 سال شروع و در سال 2004. قبل از استعفا در ماه مارس 2019 او دوم-طولانی ترین شاغل مردان و مربی فوتبال در UCLA تاریخ است. به عنوان مربی سلکدو led برونز به چهار Pac-12 عناوین, 13 NCAA Tournament حضور و امضا شماره 1 استخدام کلاس در کشور شش برابر است.

در سال 2016 پلو همراه با ویلیام خواننده و سابق USC, فوتبال زنان, علی مربی Khosroshahin توافق برای تسهیل پذیرش دختر Davina و بروس Isackson به UCLA به عنوان یک ادعا, فوتبال زنان استخدام. این Isacksons پرداخت خواننده 250.000 دلار برای جعلی پذیرش در حالی که سلکدو دریافت 100.000 دلار از پرداخت برای دخالت خود را.

دوباره در 2018, سلکدو هماهنگ یکی دیگر از معامله با خواننده و Khosroshahin. سلکدو توافق به تظاهر به جذب پسر Xiaoning Sui به UCLA مردان تیم فوتبال – با وجود Sui پسر نه فوتبال بازی رقابتی. برونز مربی پذیرفته 100.000 دلار رشوه از خواننده در حالی که Sui پرداخت خواننده $400,000 برای تنظیم.

خواننده Khosroshahin, Davina و بروس Isackson و سوئی مجرم برای مشارکت در رسوایی. در مجموع 37 53 متهمان به اتهام دخالت در این پرونده مجرم. قابل توجه ترین از کسانی که التماس گناه است دیرین بازیگر Lori Loughlin. Loughlin همراه با شوهرش Mossimo Giannulli تنظیم می شوند برای محاکمه در Oct 5.

خواننده متهم در مرکز پذیرش رسوایی گناه التماس کرد در ماه مارس سال 2019 برای racketeering, توطئه, پول شویی, توطئه, توطئه برای فریب دادن ما و انسداد عدالت است. دولت توصیه می شود حکم حبس در پایان کم از صدور حکم راهنما محدوده سه سال تحت نظارت آزاد و خوب و جریمه.

در مورد درخواست متحده به اتهام اخاذی با تهدید توطئه می تواند در نتیجه یک حکم تا 20 سال زندان و سه سال از نظارت آزاد خوب از 250.000 دلار یا دو بار ناخالص به دست آوردن یا از دست دادن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب