توقف خود را بیتوجه و در آغوش طبیعی جدید

این سه ماه پس از بالا مدرسه متوقف شد و در کلاس های حضوری و شروع کردم به جدا کردن با خانواده است. به عنوان من ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1399

این سه ماه پس از بالا مدرسه متوقف شد و در کلاس های حضوری و شروع کردم به جدا کردن با خانواده است. به عنوان من تمیز کردن قفل من در آخرین روز دانشگاه من متقاعد شده بود که این امر می تواند سریع و عجیب و غریب بر روی صفحه رادار در جریان عادی زندگی است. از آن زمان به بعد قابل اعتماد دنباله ای از حوادث است که من انتظار می رود تا پایان سال سوم من نشسته APs تظاهر به آن لذت ببرید در رقص مدرسه, مطالعه, برای, نهایی, تماشای سالمندان فارغ التحصیل شده و با تغییر و یا لغو تا راه را برای یک زندگی جدید: یک تخت بی ثمر گستره خواب, never-ending, زوم, تماس, و پیام کوتاه با دوستان.

برای چند هفته گذشته به عنوان کالیفرنیا ساخته شده است به طور فزاینده ای جسورانه حرکت در باز کردن من بر روی برگزار شد امید است که من را تا حدودی عادی تابستان است. اما برای هر اطلاعیه که در کالیفرنیا بود بلند جدید محدودیت آمد deflating یادآوری از یک حرفه ای پزشکی است که در سال آینده خواهد بود و نه زندگی را به عنوان معمول است که ما می تواند زندگی جدید "عادی" — یک اصطلاح است که صدا مبهم و کمی شوم.

سپس در مارس 25, قتل جورج فلوید پخش شد به میلیون ها نفر. بیش از چند روز بعد, تماشای معترضان را در تمام شهرستانها ارتعاش با خود غم و اندوه و خشم در یک سیستم است که جان بسیاری از مردان و زنان سیاه هر سال یک چیز در نهایت برای من روشن شد. عادی ما می دانستیم که جایی نیست که ما می خواهیم به بازگشت.

2020 شده است یک بازی فوق العاده دردناک سال است. این چند ماه اول باید تبحر در سراسر جهان ما مانند یک آتش سوزی razing صدها هزار نفر از زندگی میلیون ها شغل و هر چه اعتماد ما هنوز در توانایی ما دولت و اجرای قانون به بحران-مدیریت. اما پس از یک آتش سوزی جنگل کف سر گذاشته است.

و پس از چند ماه گذشته چند کلید حقایق در مورد کشور ما مجبور شده اند به خط مقدم. این استرس شدید از این بیماری همه گیر به ما نشان داده است که سیستم بهداشت و درمان است که اولویت پول بیش از زندگی خطرناک است تحت شرایط معمول و مخرب تحت یک بحران است. جورج فلوید را به قتل وادار کرده است بسیاری از به نظر defunding یا لغو پلیس, سیاست که یک ماه پیش به نظر می رسد غیر قابل تصور رادیکال. و این دو موضوع به عنوان جداگانه به عنوان شما ممکن است فکر می کنم: این ویروس نیز استارک نژادی نابرابری در سیستم بهداشت و درمان است که در نتیجه در خیلی بالاتر از نرخ مرگ و میر در جوامع بومی.

این مسائل جدید. جوامع به طور مستقیم تحت تاثیر آنها بوده است اعتراض و سازماندهی برای چند دهه. اما از آن گرفته شده 100,000 مرگ و میر و کشتار وحشتناک به این مشکلات غیر قابل انکار و فشار آنها را در جلو و مرکز اصلی گفتمان.

و پاسخ آیا احساس می کنید متفاوت است. برای اولین بار در کوتاه من آگاهی سیاسی آن را احساس به عنوان اگر پیشرفت معنی دار است که در واقع در دسترس است. تمام چهار افسران که به قتل جورج فلوید متهم شده اند. مینیاپولیس متعهد به انحلال آن نیروی پلیس.

من دیده ام اکثر قاطع اقدام دولت برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند در طول عمر من — آهسته و دردناک تمایلی اما در عمل با این وجود. آن را نیز عمیقا الهام بخش برای دیدن بسیاری از نوجوانان بنابراین بسیاری از دوستان من که نمی توانند امضای دادخواست شعار در خیابان ها و تماس با نمایندگان خود.

به دنبال به جلو هدف ما باید برای بازگرداندن زندگی به آنچه در آن بود و یا به بازگشایی همان جامعه است.

از اپيدميولوژيستها در حال: هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از زندگی خواهد بود که ما آن را می دانستند. و این غم انگیز هشدار: این یک هدف است. من از آمدن به شرایط با این واقعیت است که من ارشد سال خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از چگونه من تصور و این تغییر دیگر به نظر می رسد ترسناک است. به جای من آماده ام به آغوش طبیعی جدید — و همه کار ما باید برای قرار دادن در ما را به دنیای جدید یکی از ما می خواهند به زندگی می کنند.

مگی Grether افزایش ارشد در مدرسه پلی تکنیک در پاسادنا که در آن او co-editor-in-chief of the Paw Print.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن