ارزان ایالات متحده وام مسکن خنثی توسط 5 میلیارد دلار در تماس حاشیه

توسط Shahien Nasiripour بلومبرگفدرال رزرو را نجات اضطراری از بازار وام مسکن ایالات متحده باید تنظیم کردن یک جش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

توسط Shahien Nasiripour بلومبرگ

فدرال رزرو را نجات اضطراری از بازار وام مسکن ایالات متحده باید تنظیم کردن یک جشن در میان وام دهندگان در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا از وام گیرندگان. در عوض مدیران در Quicken Loans رو سنگین margin call.

که فقط کسری از درد فدرال رزرو ناخواسته تحمیل دهندگان در اواسط ماه مارس زمانی که آن را اعلام کرد قصد دارد به خرید یک مقدار عظیم از وام مسکن اوراق بهادار. این حرکت به معنای ثابت, بازار, گیر افتاد, بسیاری از وام دهندگان با تعجب و نوک خود را به روال هجز به قرمز است.

آن را اضافه به گونه های سراسر صنعت است که باید به سمت چپ شکاف بین نرخ وام مسکن و معیار خزانه وسیع ترین از سال 2009. بازگشت به ورشکستگی بانک ها و نگرانی ها در مورد بازار مسکن نگه داشته صفحه اصلی وام از تبدیل شدن به ارزان تر برای وام گیرندگان. در حال حاضر آن را مبهم قطعات مالی جهانی که در حال برگزاری کمر همت به اصلاح هزاران دلار از بسیاری از آمریکایی ها بزرگترین هزینه — وام مسکن خود را.

"فدرال رزرو آمد در تلاش برای کمک به, اما آنها overshot" گفت: Phil Rasori chief operating officer از وام مسکن سرمایه تجارت که می گوید آن دسته مصون سازی حدود 20 درصد از بازار وام مسکن. او تخمین می زند تماس حاشیه در ابتدا خشک تا آنجا که 5 میلیارد دلار از وام دهندگان قبل از تغذیه کاسته نما "یک تهدید وجودی" به برخی از nonbanks که کار نازک نقدی بالشتک فروش وام را به عنوان به زودی به عنوان آنها ساخته شده است.

وام دهندگان وام مسکن وعده به قفل در نرخ بهره برای وام گیرندگان هفته قبل از وام در حال نهایی پس پرچین که خطر اتصال کوتاه وام مسکن-اوراق بهادار مرتبط. اما فدرال رزرو به خرید و سوار کردن قیمت برای کسانی که دارایی تبدیل پادمان به طور ناگهانی تقاضا برای پول نقد. تسریع در میان ایالات متحده بزرگترین وام دهندگان وام مسکن ملاقات تعهدات خود در طول دوره سخنگوی جان Perich گفت.

"هر مسئول دهنده هجز علاقه خود را-نرخ خطر" با پول تغییر روزانه برای حفظ قرارداد در برابری Perich گفت. "قابل توجه نوسانات قیمت در ماه مارس بدان معنی است که تفاوت زیادی توازن جریان به عقب و جلو بین وام دهندگان و کارگزار-نمایندگی مجاز و فروش. Quicken Loans به راحتی قادر به پاسخگویی به این تعهدات با تشکر از قلعه ترازنامه — نتیجه ما را قادر به ادامه نشات گرفته رکورد جلد است." او کاهش یافته است به نظر در اندازه margin call تسریع دریافت کرده است.

در نشانه ای از نگرانی در میان سرمایه گذاران تسریع دو اوراق قرضه 10 ساله معامله زیر 91 سنت دلار در اواخر ماه مارس از بالا پر در پایان ماه فوریه. قیمت آن را بیشتر بهبود, با هر دو تجارت در سراسر 98 سنت در روز جمعه. برای یک زمان بازار تلاطم درخواست وام دهندگان از جمله تسریع برای جلوگیری از ارائه رای دادن قفل در نزدیکی شروع روند وام مسکن. Perich گفت که عمل استاندارد است و از سرگیری در تسریع.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال بازارهای جهانی به سقوط فدرال رزرو کاهش نرخ بهره تقریبا به صفر و سوار بر یک سری از برنامه ها به پمپ های نقدی به بازارهای باز کردن وام امکانات و خرید دارایی اعم از خزانه به مخاطره بدهی های شرکت های بزرگ. اوراق وام مسکن اولین کسانی بودند که آن را هدف قرار داده است.

این فرصت را به تشکیلات جدید بکار تجاری به نرخ ارزان تر است در حال حاضر عناوین گرفتن. اما روند فریبنده وال استریت است که در دره عمیق و باریک بین دولت ایالات متحده هزینه استقراض پول و نرخ های ارائه شده به مالکان است. به طور معمول 10 سال گنجينه ایالات متحده مجموعه ای از تن برای 30 سال وام مسکن اما فاصله بین آنها در حال حاضر 2.9 درصد و در نزدیکی سطح گذشته دیده می شود در اواخر سال 2008 و اوایل سال 2009. در پنج سال گذشته آن را به طور متوسط نزدیک به 1.74.

مصرف کنندگان می تواند با شتاب نرخ به عنوان کم به عنوان 2.25% سنتی در 30 سال مورد حمایت دولت وام مسکن اگر بازار شد رفتار به طور معمول با توجه به بهینه Blue LLC که نرم افزار استفاده شده توسط بسیاری از صنایع. Bankrate.com نشان دادن میانگین نرخ بالاتر از 3.5 درصد در روز جمعه.

فدرال ریزرو هدف این است که برای حمایت از عملکرد صاف از وام مسکن-بازار اوراق بهادار به طوری که خانواده های آمریکایی می تواند به نفع از کاهش نرخ Lorie لوگان که منجر بانک مرکزی باز-عملیات بازار میز در نیویورک گفت: در یک سخنرانی در ماه گذشته. او هشدار داد که فدرال رزرو حمایت به این معنا نیست "بازگرداندن هر جنبه ای از عملکرد بازار به سطح آن قبل از coronavirus بحران است." یک سخنگوی فدرال نیویورک تا به حال هیچ اضافی دهید.

در مصاحبه های مدیران در وام مسکن وام دهندگان و ارائه دهندگان خدمات در سراسر صنعت اوراق بهادار گفت: تماس حاشیه عظیمی ایجاد تنش است. نیاز به تسویه حساب کردن پول نقد تنظیم کردن رم توسط nonbank دهندگان به پایان وام و آنها را کتاب های خود را. اما برای این که آنها نیاز به کمک از دیگر بخش های این صنعت در مواجهه با چالش های خود را در میان همه گیر.

چند مدیران ارشد گفت: تاثیر تماس حاشیه مصاحبه اما همچنان احساس می شود از طریق ژوئن زمانی که وام مسکن از بهار در نهایت بسته شده و به فروش می رسد. در ضمن این بدان معناست که رقابت کمتر به درایو کردن نرخ.

ایالات فروشی وام مسکن یکی از بزرگترین وام دهندگان به توافق را یک رکورد تعداد وام در مارس اما عقب کشیده مارس در پاسخ به بازار و تلاطم گفت: Alex Elezaj شرکت رئیس استراتژی افسر. آن را برش اختصاصی زمان از چند روز به تنها چند ساعت پس از آن می تواند وام را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

موانع به تخلیه وام های بی شمار هستند.

Fannie Mae و Freddie Mac دولت متعلق به غول وام مسکن خرید وام و بسته نرم افزاری آنها را برای فروش به سرمایه گذاران در حال ارائه به پرداخت به طور قابل توجهی کمتر برای بدهی های خود را ضمنی ارزش مربوط به وام مسکن, اوراق بهادار, صنعت مدیران گفت. این شرکت bailed توسط مالیات دهندگان یک دهه پیش تضمین وام مسکن آنها را به در و بی سابقه ای روبرو هستند عدم قطعیت به عنوان coronavirus همه گیر هزینه های ده ها میلیون آمریکایی شغل خود را.

داده ها در بهینه آبی پلت فرم پیشنهاد کاهش قیمت به تنهایی مجبور دهندگان به ارائه خانوار نرخ وام مسکن تا 0.5 درصد بالاتر از حد نرمال است.

یک نماینده برای فانی گفت: این شرکت در قیمت گذاری مشتق به طور مستقیم از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و نشان دهنده نرخ بازار است. یک سخنگوی فردی مک تکرار آن اضافه کرد که وام مسکن وام دهندگان محدودیت ظرفیت هستند چه رانندگی واگرایی بین نرخ بهره در وام های جدید و بازده در اوراق بهادار وام مسکن.

دیگر موسسات مالی بزرگ که به طور معمول خرید وام مسکن از کوچکتر دهندگان به عقب کشیده بیش از حد Rasori گفت. برخی از قیف کلید مدارک به دفاتر در هند بودند که به طور موقت توقیف توسط شیوع است. کسانی که خرید فقط شروع به سطح شیب دار ،

مدارک مبادله

دولت دستور داد اجتماعی فاصله بستن است ارزیابی اموال و پردازش. یکی تنگنا شکل گرفته در بانک نیویورک ملون پارسیان یکی از بزرگترین کشور پاسداران وام مسکن کاغذ بازی. وام فروشندگان نیاز BNY ملون به گواهی اسناد و مدارک خود را قبل از خریداران مانند Fannie Mae می توانید سیم های نقدی. چه استفاده می شود به مدت دو روز مصرف شده است پنج مدیران صنعت گفت. چنین منتظر نیروی دهندگان به سهولت بر روی وام های جدید گفت: Brian Gilpin, معاون رئيس جمهور از بازار سرمایه در آغوش وام خانه Inc.

"ما به طور جدی تعامل با مشتریان و فعالان بازار در مورد فرآیندهای ما با توجه به سطح فوق العاده ای از فعالیت بازار" BNY ملون سخنگوی Madelyn McHugh گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. مدیر ارشد اجرایی توماس گیبونز اذعان کرد در اواخر ماه مارس که برخی از کار بود و مصرف بیشتر از حد معمول اما گفت که آن را تا به حال تا کنون "شده است بسیار محدود است."

نرخ بهره در وام خانه نیز به سلامت از وام خدمات, صنعت, صنعت کم حاشیه کسب و کار از دست زدن به پرداخت های ماهانه. مناسب برای خدمات وام مسکن به فروش می رسد به عنوان یک دارایی برای شرکت های که کسب پول خود را به عقب با جمع آوری هزینه ها در طول زمان است. همه گیر سوار کردن ارزش های موجود و حقوق ساخت آن را سخت تر برای جمع آوری بدهی و ارشاد معتبر وام به تشکیلات جدید بکار تجاری.

هنگامی که سرویس حقوق افت ارزش وام originators مجبور به هزینه بیشتر برای جبران فشار هزینه از وام های جدید گفت: David Battany یک معاون اجرایی رئیس جمهور در وام مسکن انجمن صنفی شرکت.

مصون سازی است که به طور معمول مبهم بخشی از $11 تریلیون دلار آمریکا در بازار وام مسکن. اکثر خانه وام ها توسط دولت حمایت و بسته بندی شده به اوراق بهادار هستند که بسیاری از آنها ایجاد شده از طریق اعلام می شود معاملات است که در آن سرمایه گذاران موافق به خرید اوراق بهادار است که دیدار عمومی با معیارهای گاهی اوقات ماه در پیش است.

این فرایند کمک می کند تا تقریبا همه درگیر: وام قفل در نرخ بسیار زودتر; فروش وام دهندگان وام های طولانی قبل از آنها نهایی; تجارت آسان تر است برای سرمایه گذاران است. اما وام دهندگان فرض کنیم یک خطر هنگامی که به آنها وعده نرخ پایین کنون در پیشبرد. اگر نرخ بهره افزایش یابد قبل از وام به فروش می رسد آن را از دست می دهد ارزش. اکثر وام دهندگان راه اندازی هجز اغلب اتصال کوتاه وام مسکن اوراق بهادار صادر شده توسط دولت کنترل شده با صفحه اصلی وام غول.

یک گروه وابسته به بانک فدرال رزرو نیویورک توصیه می شود در سال 2012 است که وام دهندگان و فروشندگان جمع آوری حاشیه از هر یک از دیگر در آن دسته از معاملات راه اندازی اولیه پرداخت اگر قیمت ها حرکت می کند. در انتظار حکومت صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات الزامی حاشیه برنامه ریزی شده است به پا زدن در سال آینده است.

افزایش تماس حاشیه در مارس رسید که این صنعت می تواند حداقل آن استطاعت بانکداران وام مسکن و مشاوران گفت. کاهش نرخ هفته قبل فرستاده خانواده عجله به تشکیلات جدید بکار تجاری تولید ضبط برنامه در برخی از بزرگ دهندگان. وام دهندگان انباشت اشیاء بدست آمده در هجز.

روزانه حجم نرخ قفل وارد شده توسط بهینه آبی در طول هفته اول ماه مارس به اوج خود رسید و در حدود پنج برابر سطح در آغاز سال است. بانکداران وام مسکن به طور معمول پرچین 75 درصد به 80 درصد از خط لوله گفت: جیم Glennon مدیر ثانویه خدمات در شرکت است. آن خط لوله و سهم بازار حاکی از وام دهندگان ممکن است راه اندازی هجز در حدود 400 میلیارد دلار از متعهد وام مسکن در ماه مارس به تنهایی.

ناگهانی برگشت

این معاملات می تواند ترش به سرعت اگر قیمت دارایی ها پرش. فقط در دو روز ملت وام Corp. رفت از بدهکار بودن 1 میلیون دلار در هجز به علت نمایندگی $5 میلیون مدیر عامل جرمی Sopko گفت. سازمان ملل ملاقات و حاشیه آن تماس در قسمت های بالا بردن سرعت بسته شدن وام و فروش.

مدت کوتاهی پس از تغذیه در اطلاعیه وام مسکن بانکداران انجمن هشدار داد که خرید باعث شد "ناپایدار" margin تماس. وام دهندگان شکایت کرده است که بی رویه خرید صدمه زدن به بیش از کمک.

صنعت قاعده کلی این است که هر نقطه حرکت بالاتر در TBA قیمت در $100 میلیون خط لوله آینده نگر وام مسکن نتایج جستجو در $1 میلیون نفر از مارجین. قیمت برخی از TBA اوراق بهادار افزایش یافت پنج امتیاز در پنج روز مطلوب آبی Glennon گفت که در یک 20 میلیارد دلار خط لوله را برابر با 1 میلیارد دلار margin call.

فدرال رزرو از کاهش خرید آن باعث امداد در سراسر صنعت وام مسکن. در ضمن این خط لوله از وام مسکن وام دهندگان در حال انتظار به حدود دو برابر آن به عنوان سال آغاز شد و با توجه به مطلوب آبی.

"وام دهندگان در حال برگزاری نفس خود را," Battany گفت.

–با کمک از بلومبرگ نویسندگان کلر بوستون و کریستوفر ملونی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب