هولدر تابلت

  هولدر تبلت    صندلی های دندانپزشکی اصلی همین سبک از سیستم تابلت مطلوب دندانپزشکان و دستی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 بهمن 1400

 

هولدر تبلت

هولدر تبلت

 

 صندلی های دندانپزشکی اصلی همین سبک از سیستم تابلت مطلوب دندانپزشکان و دستیاران آنهاست که هر دو نیاز به دسترسی به ابزار دارند. سیستم چرخش بدور شالوده یا این که صندلی است و شبیه برخی از تغییرات جانبی استهرچند ابزارهای دندانپزشکی و دستیارها هر دو بر روی محوری هستند که می توانند به دو طرف صندلی چرخانده شوندهمین به جهت تنظیمات آمیبستکس یا این که برای یک‌سری دندانپزشک که از همان جراحی استفاده می کنند ایده آل است. نقص در همین مدل هولدر تابلت انحصار در موقعیت مناسب کار است. اپراتورها اکثر وقت ها برای بازیابی ابزارها خم می شوند ، به آنان نزدیک می شوند و پیچ می خورند و می توانند حرکت در اطراف سر مریض را محدود کنندبرد یونیت این مورد ها به جهت استعمال چیره دو دست از یک دندانپزشک طراحی نشده اندالبته همانطور که قبلاً ذکر شد به جهت یک کار جراحی یکسری بار به کار گیری می شود، به خصوص چنانچه به آمبیدکستروس نیاز باشد. 

سیستم های هولدر تابلت بر روی بیمار

 

-- این ابزارها به راحتی در دسترس هستند، ولی در نزدیکی بیمار قرار دارا‌هستند و می توانند سبب ساز اضطراب شونداین سیستم های تابلت همچنین طیف گسترده ای از اسباب جانبی و همچنین ابزار ججانبی را ارائه می دهند. می توانند به جهت اپراتورهای چپ یا این که راست دست یا این که هر دو کارگزاری شوند. –

کدام هولدر تابلت را باید تعیین کنید؟

----- درصورتیکه یک دندانپزشک تجهیزاتی را خریداری کند که برای آنان ایده آل نباشد. به خصوص در زمینه ارگونومی در همین رخ می توانند کلیدی ناراحتی یا جراحت دیدگی از لحاظ اسکلتی عضلانی رنج ببرند. بنابراین، تحقیق و مشورت حیاتی یک تامین کننده تجهیزات رشته ای که اساسی تجربه عمل اساسی دندانپزشکی میباشند که جراحی و صندلی مشابه شما دارند، حتمی است. .

 :منبعجم دنتال

 

 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن