اینجا چرا Netflix را "گارد قدیمی" است پیشگامانه

Netflix بکشد اقتباس از "گارد قدیمی" رمان گرافیکی ممکن است رادیکال ترین ابرقهرمان فیلم های ساخته شده تا کنون اس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

Netflix بکشد اقتباس از "گارد قدیمی" رمان گرافیکی ممکن است رادیکال ترین ابرقهرمان فیلم های ساخته شده تا کنون است.

مطمئن شوید که طرح نمی کند بلافاصله این سیگنال: داستان زیر چهار جاودانه سربازان که برای قرن ها مبارزه کرده اند خوب مبارزه برای بشریت و فقط به عنوان آنها را در یک استخدام جدید آنها تحت حمله از نیروهای قدرتمند.

اما نگاه کمی نزدیک تر: این تیم را فرمانده یک زن Andromache از Scythia — اندی برای کوتاه با بازی چارلیز ترون. و به تازگی استخدام جاودانه نیل به یک جوان سیاه زن, دریایی, بازی های برگزار شده توسط این کاربر Layne. دو مرد یک مسیحی و مسلمان, ارائه, عاشقانه, داشتن عاشق شدن پس از کشتن هر یک از دیگر (بارها و بارها) در طول جنگ های صلیبی.

 • مدیر Gina Prince-Bythewood در مجموعه ای از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس امی Spinks/Netflix © 2020)

 • چارلیز ترون به عنوان اندی و Kiki لین به عنوان نیل در یک صحنه از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس AIMEE SPINKS/NETFLIX ©2020)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • جاویدان رزمندگان در Netflix بکشد "گارد قدیمی" عبارتند از چپ به راست مروان Kenzari به عنوان جو, Matthias Schoenaerts به عنوان بوکر, Charlize Theron به عنوان اندی, Luca Marinelli به عنوان نیکی, Kiki لین به عنوان نیل. (عکس AIMEE SPINKS/NETFLIX ©2020)

 • چارلیز ترون به عنوان اندی در یک صحنه از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس AIMEE SPINKS/NETFLIX ©2020)

 • این کاربر لین به عنوان نیل به سمت چپ, و شارلیز ترون به عنوان اندی مبارزه در یک صحنه از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس AIMEE SPINKS/NETFLIX ©2020)

 • Chiwetel Ejiofor به عنوان Copley در یک صحنه از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس AIMEE SPINKS/NETFLIX ©2020)

 • چارلیز ترون اجرا می شود از طریق یک صحنه به عنوان خدمه در طول ساقه به صورت Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس AIMEE SPINKS/NETFLIX ©2020)

 • مدیر Gina Prince-Bythewood را "گارد قدیمی" داستان پنج جاویدان سرباز است که به مبارزه برای نجات بشریت برای قرن ها و در حال حاضر خود را پیدا هدفمند توسط انسان که می خواهند قدرت خود را. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از Netflix)

 • بازیگران Netflix بکشد "گارد قدیمی" عبارتند از چپ به راست Kiki لین به عنوان نیل Luca Marinelli به نیکی Charlize Theron به عنوان اندی و مروان Kenzari به عنوان جو. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Netflix/NETFLIX © 2020 )

 • مدیر Gina Prince-Bythewood با بازیگر Kiki لین در مجموعه ای از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس امی Spinks/Netflix © 2020)

 • مدیر Gina Prince-Bythewood در مجموعه ای از Netflix بکشد "گارد قدیمی." (عکس از محمد کمال/NETFLIX © 2020)

پس از آن وجود دارد تولید خود را به رهبری مدیر Gina Prince-Bythewood. اولین زن مدیر یک ابرقهرمان یا کتاب طنز فیلم Prince-Bythewood استخدام بسیاری از زنان با استعداد فیلمسازان برای تیم او — از جمله خود دیرین ویرایشگر Terilyn A. Shropshire — به زنان بیشتر یک شات.

"خدمه من قرار داده و در اطراف من بودند که من احساس کردم بهترین بود برای کار و تاثیر این فیلم مثبت" Prince-Bythewood می گوید از طریق تلفن از خانه اش در لس آنجلس به تازگی. "این یک لحاظ سیاسی درست چیزی که در همه آن است که این زنان بودند که باور نکردنی است.

"واقعیت صنعت ما این است که رزومه خود را به عنوان طولانی به عنوان همتایان مرد خود را در مورد استعداد: آن را به شدت مورد فرصت," او می گوید.

چه Prince-Bythewood را با فرصت زمانی که Skydance رسانه های استخدام خود را به طور مستقیم شد ساخت یک فیلم که به عنوان هیجان هر superhero movie – و انسانی تر از بیشتر است.

"بخشی از زمین به Skydance و سپس Netflix بود که برای این فیلم آن است که یک اکشن-درام," او می گوید. 'و آرام بخش به عنوان مهم به عنوان بزرگ مجموعه قطعات زیرا بدون مخاطب سرمایه گذاری در شخصیت های این اکشن می توانید احساس می کنید خسته کننده است.

"اگر همه چیز به هم گره خورده است, برای من که زمانی که من اکثر سرمایه گذاری. پس از آن واقعا در مورد شروع وجود دارد."

یک مسیر جدید

قبل از "گارد قدیمی," شاهزاده عمدتا به کارگردانی کوچکتر بودجه درام و عاشقانه مثل "عشق و بسکتبال" "فراتر از چراغ" و "زندگی مخفی زنبورها."

اما از او می خواهم که مایل به حرکت به سمت اقدام از چیزهایی کارگردانی خلبان مارول سری "Cloak & Dagger" و صرف نزدیک به دو سال در مرد عنکبوتی مربوط به کتاب های کمیک فیلم "نقره ای و سیاه" قبل از آن متوقف شده است.

"پس از آن نوع که در لحظه مناسب" Prince-Bythewood می گوید از روز او دریافت Greg Rucka فیلمنامه برای "گارد قدیمی" این کتاب کمیک او می خواهم ایجاد شده در سال 2017. "شروع کردم به خواندن و من در عشق سقوط کرد تا به سرعت با آن است. من فقط فکر کردم این داستان خیلی جالب بود.

"آن را نگه داشته و تعجب آور من است. جاودانگی از آن و در عین حال آن را در مورد این فاجعه جاودانگی که من احساس متفاوت بود و واقعی و درست است.

"و عشق این واقعیت است که این گروه از رزمندگان از فرهنگ های مختلف و جهت یابی جنسی و جنس است که گرد هم آمده اند برای نجات بشریت" او می گوید. "منظورم این است که این جهان که من — وقتی که من نگاه کردن — که آنچه من می بینم که آلی تنوع است."

فرود چارلیز ترون به عنوان اندی بود, ریخته گری, رویای واقعی آمده است.

"شارلیز یکی از معدود زنان که واقعا سنگ این فضا" Prince-Bythewood می گوید از برنده اسکار که فیلم اکشن اعتبارات شامل کرایه مانند "مکس دیوانه: خشم جاده" و "اتمی،" "من می دانستم که رفتن در آن او می دانست آنچه در آن می کنند.

"با نیل من شده بود تستها بسیاری از زنان وجود دارد که فقط چیزی که از دست رفته برای من این باور است که آنها یک دریایی است که آنها تا به حال سختی," او می گوید. "و Kiki (لین) آمد و امتحان و به معنای واقعی کلمه پنج ثانیه و گفتم Oh my god, من از دیدن نیل.'"

مارول خلبان و سقط "نقره ای و سیاه و سفید" پروژه به او آموخته زیادی در مورد ساخت یک فیلم اکشن و بودجه این فیلم دریافت به او تمام ابزار مورد نیاز.

"من قصد ندارم به دروغ آن را به سخت را برای بازگشت به داشتن منابع من تا به حال قبل از, اما با این منابع که با بودجه بزرگتر می آید خیلی بیشتر فشار خیلی بیشتر از صدای" Prince-Bythewood می گوید.

"بنابراین شما فقط به چشم پوشی از فشار و تمرکز بر گفتن یک داستان خوب چرا که در پایان روز, آیا شما باید 7 میلیون دلار یا 10 بار است که شما باید برای شروع با گفتن یک داستان خوب است."

ساخت برش

برای Shropshire, ویرایش فیلم برای یک زن مدیر بود غیر معمول نیست. در علاوه بر این به کار بر روی همه Prince-Bythewood پروژه های او نیز کار می کرد چندین بار برای Kasi Lemmons در فیلم هایی مانند "eve's Bayou" و Ava Duvernay برای شبکه تلویزیونی "زمانی که آنها به ما مراجعه کنید." (Duvernay نیز در حال کار بر روی یک فیلم دربارهی یک انطباق جک کربی "جدید خدایان است.")

هنوز Shropshire اولین زن سیاه به ویرایش یک ابرقهرمان فیلم و نادر ویرایشگر به قطع یکی توسط خودش بدون همکاری سردبیر یا دو تا رسیدگی حجیم فریم از فیلم این فیلم تولید کند.

"این قطعا یک دستکش بلند به پایین پرتاب می شود را به یک پروژه مانند این" او می گوید. "اما دوباره چه بزرگ است که من خیلی دوست دارم این فیلم است. و هنگامی که خود را مدیر می شود به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را, بنابراین شما انجام دهد. شما دریافت می کنید به نوع استفاده از ابزار های مختلف در جعبه ابزار خود را."

Prince-Bythewood متمرکز بر ساخت شخصیت های کاملا متوجه شدم و Shropshire تاکید کرد در این ویرایش از "گارد قدیمی." بر خلاف برخی از فیلم در ژانر اکشن توالی مجاز برای احساسات هر پانچ و یا گلوله به طور آشکار در شخصیت و چهره.

"این بسیار مهم بود برای جینا که برخی از صحنه های آن به طور معمول آنقدر سریع به نقطه که در آن شما حتی نمی توانید پیگیری از آنچه که او می خواست به نگه داشتن همه چیز ریشه در یک نوع واقعیت" Shropshire می گوید. "بله این افراد فوق العاده ای هدیه که ممکن است به عنوان یک نفرین در زمان, اما او می خواست به احساس مانند آنها نقل مکان کرد و از طریق زندگی در یک پایه راه است."

او می گوید: او واقعا هرگز متوقف به فکر می کنم در مورد اینکه آیا او برای اولین بار به انجام این کار و یا که در هالیوود است.

"اگر من اول من خوشحال هستم که عنوان و من امیدوارم که که نمی تواند در این مورد برای یک دوره نامحدود از زمان" Shropshire می گوید.

"ویرایش هنر و صنعت است شما می توانید با سنگ تیز کردن و در ادامه به استاد و سپس شما فقط منتظر فرصت برای کسی که به شما یک پروژه مانند این طوری که شما واقعا می تواند نشان می دهد کار خود را," او می گوید. "متاسفانه در این کسب و کار این فرصت ها نادر هستند.

"من نمی توانم به شما بگویم که اگر Gina نشده بود از من خواست برای انجام این کار من را راه می رفت به مصاحبه با کسی که هرگز با من کار کرده و قبل از شما می دانید من می خواهم که انتخاب قطعی و بدیهی."

بعدی ماجراجویی

Prince-Bythewood می گوید که او به عنوان بسته بندی تا "گارد قدیمی" او می خواهم خودش را متقاعد او می خواست برای بازگشت به کوچکتر پروژه بعدی یکی دیگر از داستان عشق شاید.

"و پس از آن یک فرصت آمد که اعلام خواهد شد به زودی و گفتم: "آه خدای من, من می توانم به نوبه خود این پایین'," او می گوید. "بنابراین من قصد دارم دوباره به گودال ماسهبازی بزرگتر گودال ماسهبازی اما من هنوز هم امیدوارم که, کاملا, که من می تواند گزاف گویی بین هر دو جهان است."

او ممکن است ساخته شده تاریخ, اما او را بیشتر امیدوار است که او ساخته شده یک فیلم فوق العاده که بینندگان گله خواهد شد و یک موفقیت است.

"آنچه که من بیشتر هیجان زده در مورد اثبات خودم در آن جهان به طوری که هرگز وجود دارد که هر گونه سوال بیشتر از, 'او می تواند آن را انجام دهید؟'" Prince-Bythewood می گوید. "امید من این است در راه همان است که ("Wonder Woman" مدیر) Patty Jenkins در را باز کرد کاملا 100 درصد برای آن گروه از زنان که فیلم در این سال که من انجام داده اند همان را برای دیگران نیز هست."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب