شخصیت poco جنگجویی نادر و قدرتمند

پوکو در براول پس یک جنگجوی نادر است که سلامتی نسبتاً بالایی دارد و توانایی ارائه شفای فوق العاده برای هم تیمی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 آبان 1400

پوکو در براول پس یک جنگجوی نادر است که سلامتی نسبتاً بالایی دارد و توانایی ارائه شفای فوق العاده برای هم تیمی های خود را دارد، اما آسیب بسیار کمی دارد. پوکو برای حمله خود، گیتارون خود را می‌نوازد و نت های موسیقی آسیب رسان را در گستره وسیعی می‌فرستد. Super او یک موج موسیقایی بزرگتر و سریعتر ایجاد می‌کند و خود و هر متحدی را که در محدوده آن باشد شفا می‌دهد. اولین ابزار او، Tuning Fork، یک موج موسیقایی دایره‌ای را در اطراف او ایجاد می‌کند که به خود و متحدانش اجازه می‌دهد در عرض چند ثانیه بهبود پیدا کنند. گجت دوم او در براول پس، Protective Tunes، متحدان را از هر گونه اثرات نامطلوب وضعیت پاک می‌کند و متحدان را به طور لحظه‌ای در شعاع بزرگی در اطراف خود از آن اثرات محافظت می‌کند. اولین Star Power او، Da Capo!، به حمله معمولی Poco اجازه می‌دهد تا متحدانی را که به آنها برخورد می‌کند، درمان کند. دومین Star Power او، Screeching Solo، به Super خود اجازه می‌دهد تا آسیب نسبتاً کمی به دشمنان وارد کند.

پوکو در براول پس موجی را از گیتارون خود رها می‌کند که ظاهر نت های موسیقی را به خود می‌گیرد. این حمله در حین حرکت به شدت گسترش می‌یابد و به آن اجازه می‌دهد منطقه بسیار بزرگی را پوشش دهد و چندین دشمن گرفتار در آن را سوراخ کند، اما میزان آسیب بسیار کمی را وارد می‌کند.

هنگامی که از Super خود استفاده می‌شود، او یک موج موسیقی بزرگتر از گیتارون خود شلیک می‌کند که او و هر متحدی که توسط موج ضربه می‌خورد به میزان بسیار بالایی شفا می‌دهد. موج بسیار گسترده تر و طولانی تر از حمله او است، اما شکل مخروطی مشابه حمله او دارد. این می‌تواند از طریق هر جنگجو یا مانعی حرکت کند. سوپر پوکو بدون در نظر گرفتن تیم آنها سبز ظاهر می‌شود. Poco's Super نمی‌تواند مینیون‌هایی را که توسط متحدان احضار شده‌اند (مثلاً باربرهای آقای P یا خرس نیتا) را درمان کند.

پوکو در براول پس یک موج موسیقی در شعاع کاشی 3.33 در اطراف خود منتشر می‌کند. پوکو و متحدانی که در این شعاع قرار دارند، حتی پس از خروج از آن شعاع، 400 سلامت در ثانیه بهبود می‌یابند. اگر این اثر برای کل 5 ثانیه ادامه داشته باشد، پوکو و هم تیمی‌هایش در مجموع 2000 سلامتی را از این ابزار بدون هیچ گونه علاقه‌مند یا دبافی بهبود می‌بخشند.

 

پوکو همه متحدان را در شعاع 6 کاشی پاک می‌کند. این کار سموم، سوختگی، بیحس کردن، کندی، یخبندان لو، و پیچ و مهره های برق بل را از بین می‌برد. از Brawlers در برابر ضربه و گجت مکمل ال پریمو Suplex محافظت نمی کند. پس از پاکسازی Brawlers، آنها به مدت 2 ثانیه در برابر این اثرات مصون خواهند بود.

آخرین مطالب