پاتریک Sandoval خشن شروع فرشتگان نهایی نمایشگاه بازی

آناهایم — پاتریک Sandoval داد تا پنج اجرا می شود و در سه نوبت در پیشنهاد نهایی برای یک نقطه بر فرشتگان' روز اف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 مرداد 1399

آناهایم — پاتریک Sandoval داد تا پنج اجرا می شود و در سه نوبت در پیشنهاد نهایی برای یک نقطه بر فرشتگان' روز افتتاحیه فهرستی در شب چهارشنبه.

Sandoval آغاز شده فرشتگان' 5-4 از دست دادن به San Diego Padres نهایی نمایشگاه بازی قبل از بازکن روز جمعه در اوکلند.

فرشتگان را در مجموعه ای برای شروع فصل با یک چرخش اندرو هینی, Dylan, باندی, Shohei Ohtani گریفین کنسرو و مت Andriese اما Sandoval شد در حال اجرا برای ششمین نقطه. فرشتگان نیاز به یک ششم استارت گاهی اوقات به دلیل Ohtani زمین هر هفت روز دیگر استارت کار هر پنج یا شش.

Sandoval اجازه نمی دهد یک ضربه و او مواجه حداقل شش hitters در دو نوبت. در سوم پنج-اجرای زمین باز یافته بود ساخته شده است در شش تک جمله دو که نمی ترک زمین زیر کشت. زمین باز یافته متوقف شد با دو استراحتی به دلیل Sandoval زمین را حساب کند.

Andriese سپس تن به تن بدون گل دو نوبت.

هجومی ترین فرشتگان به طور منظم در زمان دو در-خفاش ها و سپس بیرون آمد از این بازی است. Andrelton سیمونز دو رسید و هومر.

فرشتگان' قبلی دو نمایشگاه بازی بودند در جاده, بنابراین این یک فرصت بود برای گرفتن یک نگاه در چه فرشته ورزشگاه میزبان بازی بدون فن. وجود لوله کشی-در صدای جمعیت — به عنوان تمام تیم ها را با استفاده از این فصل — و وجود دارد برجسته ویدئوها بین نوبت. فرشتگان نداشت cutouts از طرفداران پر کردن صندلی های خالی ،

تبلیغات تحت پوشش چند بخش از صندلی های خالی فراتر از حق زمینه حصار.

نیز وجود دارد بدون حضور در رتبه بندی توسط این تجمع میمون حتی اگر فرشتگان trailed در اواخر نوبت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب