ساده لوح Dalkin جدید آشپزی این دستور برای ماندن در منزل در سبک

ساده لوح Dalkin به نظر می رسد جادویی.او دارای محصولات در Williams-Sonoma. او کردم یک وب سایت و یک وبلاگ و یک I

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

ساده لوح Dalkin به نظر می رسد جادویی.

او دارای محصولات در Williams-Sonoma. او کردم یک وب سایت و یک وبلاگ و یک Instagram نشان می دهد. او در پاسخ به سوالات طرفداران در حساب های رسانه های اجتماعی خودش که قابل توجه است زمانی که شما متوجه او 576,000 Instagram followers. او همچنین ستاره در تصویری آشپزی جلسات شات توسط شوهرش توماس داوسون که امکانات سرگرم کننده حاضر جوابی بین این دو و همچنین تعامل با بینندگان که می توانید سوال بپرسید و دریافت پاسخ از طریق مسنجر.

اگر شما تعجب که در آن او در بر داشت زمان برای نوشتن دو او را اشپزی خوب او در حال حاضر آن را انجام داده دوباره. او در جلد سوم به پایان رسیده است برای انتشار در 28 آوریل به عنوان ما همه قرنطینه در خانه و پخت و پز مانند دیوانه.

آن را با عنوان "چه ساده لوح پخت و پز: خوردن آنچه شما می خواهید: 125 دستور العمل برای زندگی واقعی" و این همه در مورد گرفتن فشار خود را در آشپزخانه.

"هر کس فقط نیاز به خوردن آنها چه می خواهند و خود را شاد" Dalkin گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در برنتوود. "در هر زمان شما واقعا محدود کردن خودتان را از خوردن چیزی اما نه برای بهداشت و دلیل آن را نمی بزرگ برای شما," او گفت:.

"شما در حال رفتن به فقط آن را می خواهم حتی بیشتر و طلب آن را حتی بیشتر. بنابراین من فکر می کنم اگر شما اجازه می دهد خود را به کوکی ها و به یک کوکتل بلکه باید سالاد و بسیاری از میوه ها و سبزیجات, شما در حال رفتن به شادتر خواهد بود. و در نهایت به خصوص در جهان امروز که آنچه ما نیاز داریم."

این کتاب است که با چشم ظاهر عکس ها نشان دادن هر دستور غذا. که امضای این آشپز حرفه ای آموزش دیده که شد از شیکاگو اما که به تصویب رسید کالیفرنیا شیوه زندگی است. او قصد ما نشان میدهد که چگونه ادراک پیچیده غذاهای ندارد و به سر و صدا اعصاب خود را با یک سری از مراحل پیچیده و یا مواد تشکیل دهنده.

از پیتزا و پاستا به کاسه سالاد و smoothie به او رو لمس معاصر است که نشان دهنده سفر او و آگاهی از نحوه جنوب کالیفرنیا به غذا خوردن و سرگرم.

این کتاب توسط سازمان به فصل با هدف. "مهم ترین وعده غذایی در روز" پر از دستور العمل های صبحانه مانند آووکادو Migas و کلوچه شکلاتی. "پرتاب آزاد باش" است ظروف برای یک حزب حیاط خلوت مانند batched کوکتل و نکاتی مانند چگونه به راه اندازی یک شکست برگر نوار. "اگر در ابتدا شما موفق نیست, باید, دسر" است که پر شده با شیرینی مانند آرامش سینک آشپزخانه کوکی نکردم با M&Ms و showstopping تمشک Frangipane Galette با درخشان قند-داستد شیرینی.

ما خواسته Dalkin به سرنخ ما در چگونه می توانید از طریق این زمان به چالش کشیدن.

Q. برای شیکاگو بومی, شما مطمئن شوید که دریافت کالیفرنیا شیوه زندگی است. شما بچه ها فوق العاده بود دباغی در عکس و کتاب احساس می کند بسیار خلاصه. این بود که عمدی?

A. من می خواستم شما را به احساس می کنید که از صفحات آشپزی من: بدون توجه به جایی که شما هستند حتی اگر این باران و شما زندگی می کنند در اوکلاهما شما هنوز هم می تواند هیجان زده است که در تابستان آینده – و وجود آفتاب و استخر. و در اینجا چیزی است که من می تواند آن را به احساس می کنم مثل تابستان در حال حاضر. بنابراین پس از آن قطعا عمدی.

Q. شما ایجاد دستور العمل های هر روز. چگونه انجام شما انتخاب آنهایی که ستاره خواهد شد در کتاب آشپزی

A. من یک لیست کامل با تمام فراگیر تم من می خواهم به. به طوری که علاوه بر شام احزاب و مسائل من می دانم که من می خواهم به یک مقدار مشخصی از دستور العمل های مرغ یا گوشت گاو دستور العمل های. من نمی خواهم به 900, پاستا, دستور العمل های. پس من شروع سلتنج همه چیز در اینجا و وجود دارد. و به عنوان من تست چیزهایی گفتم: "اوه نه این است که کتاب آشپزی شایسته" و من آن را به هوا پرتاب و سپس من مبادله چیز دیگری است. پس از آن واقعا فقط مانند یک پازل بزرگ است که تنظیم می شود تمام وقت.

Q. کوکتل در دسته که یک چیز جدید درست است ؟

A. من نیست که کوکتل در آخرین کتاب و من فریاد زد و چندین بار در کتاب سفر. مردم مانند "ساده لوح که در آن نوشیدنی؟"

س: این بسیار آسان است اما آنها طعم فانتزی. و آنها را بیش از حد یا بیش از حد وابسته به مشروب.

A. من شخصا نسبت به فندک کوکتل است که شما می توانید نوع فقط نوشیدنی اجتماعی و لذت ببرید. من هرگز می خواهم از خواب بیدار با یک خماری.

س: بسیاری از افرادی که به طور معمول نمی توان پا در آشپزخانه در حال پخت و پز در حال حاضر. می توانید آنها با استفاده از این کتاب ؟

A. هیچ یک از دستور العمل های من در وب سایت من و یا در کتاب ها تا کنون میخوام نیاز به بسیاری از مواد تشکیل دهنده و یا زمان بسیار است. و بنابراین واقعا آنها به معنای در دسترس برای هر کس بدون توجه به آنچه شما پخت و پز سطح است.

Q. من عاشق "بسیار آسان حتی توماس می توانید آن را" فصل. آن را مانند شما immortalizing او و پرتاب او را از زیر اتوبوس در همان زمان.

A. آره تقریبا. [می خندد].

* پرسش: من فکر می کنم آن را واقعا شیرین است که شما را از راه الهام دوستان و خانواده خود را طبخ. به من بگویید کمی در مورد پدر خود را از دستور العمل های.

A. پدر من دکتر است; او عمل دو بار در هفته. بنابراین او مشغول, اما او یک وسواس برای پخت نان و او نیز مانند استاد کوکی ساز. بنابراین وجود یک دستور العمل نان و شیرینی در این کتاب اختصاص داده شده به او. و من فکر می کنم این دلیل است که او مانند یک دانشمند در قلب که نان آن را بسیار لذت بخش به او. من در سیاتل برای یک هفته و ما تست با هم و من گفتم که ما باید این پایه نان دستور العمل های که شما انجام, اما من می خواهم برای اضافه کردن همه این چیزها به آن است. من می خواهم برای اضافه کردن خورشید گوجه فرنگی خشک شده و بوداده سیر و آویشن و پنیر پارمسان.

Q. او بازی ؟

A. او مانند "نه ساده لوح. که موهن بمقدسات." و من گفتم که هیچ, پدر, آن را می شود خیلی خوب است. و ما را از طریق ده ها تن از کاسه سیر و تمام sundried گوجه فرنگی و در پایان آن ما هر دو خیلی خوشحال با چگونه از آن بیرون آمد. اما این خنده دار بود و او می آیند در اطراف برای اضافه کردن چیزهای مختلف به او دستور سنتی است که او کامل است.

Q. و کوکی دستور العمل قاتل است. او آن را برای شما زمانی که شما بچه بودید ؟

A. ما شده ایم ساخت سینک آشپزخانه کوکی ها پس قبل از اینکه من می توانم به یاد داشته باشید. همه از دوستان من هر زمان که آنها می آیند بیش از ما می خواهم خیلی هیجان زده اگر کوکی ها را در فریزر ...شما خواهد اتمی آنها را در مایکروویو به مدت 10 ثانیه به گرم آنها را کمی. و حتی به این روز هر زمان که دوستان من در حال عبور از سیاتل آنها تماس او بود "با سلام ما در حال رفتن به نوسان توسط!" و هر کس انتظار دارد که کوکی ها.

Q. من دیدم که شما انجام شد حضور در Williams-Sonoma, اما آنها به تعویق افتاد. زمانی که آنها اتفاق می افتد ؟

A. امیدوارم ما خواهد بود قادر به برنامه ریزی مجدد است که برای بعد از این تابستان و یا اوایل پاییز. در ضمن ما در حال رفتن به انجام تمام انواع سرد مجازی کتاب مسائل است. به عنوان به زودی به عنوان کتاب راه اندازی می خواهیم برخی از فروشگاه بزرگ. من در واقع میخوام بزرگ سادگی برای برنده شدن در یک مهمانی شام.

س: می گویند من برنده است آن را در محل و یا خانه خود را در برنتوود?

A. شما می توانید آن را در خانه شما, خانه دوست خود را در خانه پدر و مادر هر کجا که شما می خواهید. و شما را وادار به دعوت از نه نفر از دوستان خود. شما می توانید تمام دختران و آن را فقط به من و یا شما می توانید انجام دهید و من را شوهر من. ما در حال رفتن به آن را به چیزی واقعا سرگرم کننده و هیجان انگیز است زیرا من احساس می کنم که همه ما خارج از قرنطینه هر کس می گذرد به طوری پمپ!

پرسش: در ضمن ما فقط باید برای نگه داشتن پخت و پز مانند دیوانه.

A. آره. مردم در حال رفتن به بیرون آمدن از این دانستن چگونه به نان خمیر ترش.

چه ساده لوح پخت و پز: خوردن آنچه شما می خواهید: 125 دستور العمل برای زندگی واقعی

نویسنده: Gaby Dalkin

ناشر: Abrams

وقتی که: منتشر شده در شنبه, مارس 28

قیمت: $29.99tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im