Postmates و بازی های ویدئویی: داجرز' سفر اول از فصل سفر به ناشناخته

در لس آنجلس در یک فصل پر از ناشناخته, داجرز در حال پرواز کردن به یکی از آنهایی که بزرگ است.بسیاری از داجرز باز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 مرداد 1399

در لس آنجلس در یک فصل پر از ناشناخته, داجرز در حال پرواز کردن به یکی از آنهایی که بزرگ است.

بسیاری از داجرز بازیکنان و مربیان و کارکنان هیئت مدیره چهار اتوبوس در ورزشگاه طفره زن بعد از ظهر دوشنبه و مصرف اجتماعی-فاصله مواضع و سر به فرودگاه که در آن آنها را در یک منشور هواپیما و پرواز به هوستون باقی مانده در صندلی خود را تا آنجا که ممکن است در طول 3 1/2-ساعت پرواز و خوردن آنها به صورت جداگانه-وعده های غذایی آماده.

داجرز' اولین سفر جاده ای از فصل آنها را به هیوستون و فینیکس (که دو مورد اخیر در نقاط coronavirus موج) قبل از بازگشت به کالیفرنیا برای یک سری در سن دیگو. MLB تصمیم گرفتند به صورت منطقه ای برنامه در طول این 60-بازی فصل به طور منظم برای به حداقل رساندن سفر. این نه بازی سفر خواهد بود داجرز' اولین آزمون بهداشت و ایمنی پروتکل های MLB است در محل قرار داده برای تیم به سفر در طول یک بیماری همه گیر.

"من خیلی خوشبین" داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. "من فکر می کنم که قطعا آن ناشناخته است اما درک ما در حال پرواز (در منشور نه تجاری). همه مردم که در حال پرواز با ما در حال رفتن به ردیف یک (بدین معنی که به موضوع تست مکرر برای coronavirus). رفتن از هواپیما به هتل. غذا را تحویل برای ما به ارمغان آورد به صورت جداگانه در هواپیما و پس از آن ما به هوستون و سپس خوردن خود را به صورت جداگانه بسته بندی وعده های غذایی. و من انتظار دارم همه به اقامت در هتل و سپس رفتن به ورزشگاه و به نوعی رفتن از ورزشگاه به هتل هتل به ورزشگاه.

"من را تشویق کرد. من فکر می کنم ما خوب خواهید بود."

داجرز شده اند نسبتا جدا شده پس از گزارش برای تابستان اردوگاه تقریبا چهار هفته پیش. دو بازیکن (A. J. پولاک و کنلی Jansen) باید اذعان کرد آنها قرارداد COVID-19 قبل از گزارش. دیگر بازیکنان دیر به اردوگاه دلایل نامشخص. سفر جدید باز می شود تا خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض.

"خودم و تمام هم تیمی های من, ما که واقعا محتاط و مراقب باشید در اینجا" داجرز جالب ویل اسمیت گفت. "پرواز خواهد جدا شود فقط با ما. من فکر می کنم آنها در حال تست خلبانان و خدمه پرواز پس ما باید به خوبی از آن جنبه.

"اما ما باید به دقت فوق العاده در هتل با خانه داری که در اطراف. من نمی دانم آنچه در آن مانند به نظر می رسد در هتل ها برای مردم عادی اجاره اتاق در آن وجود دارد. ما فقط خیلی مراقب باشید نوع اقامت در هتل و یا فقط رفتن به میدان است. ... اما شما هنوز هم باید به دنبال آن بروید و نوع آن را تست کنید و ببینید چه کار می کند و کار نمی کند."

اگر چیزی کار نمی کند, یک تیم می تواند خود را در یک موقعیت شبیه به Miami Marlins با چهار بازیکن داشتن آزمایش مثبت در جاده های این هفته است. قرار می دهد که تعهد بازیکنان برای "self-پلیس" و نه شکستن هتل-ورزشگاه ' حباب در جاده ها است.

"من فکر می کنم در حال حاضر اگر شما حس مشترک شما می دانید آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد" Kike' هرناندز گفت: در طول تابستان اردوگاه. "من فکر می کنم این سفر نگرانی های ما و من فکر می کنم دلیل اصلی که چرا ما در مورد آن نگران است زیرا ما نمی دانیم که آنچه که به مانند نگاه. من فکر می کنم هنگامی که ما شروع به سفر و دیدن چه چیزهایی جریان و مسائل من فکر می کنم از آن خواهد بود آسان تر برای پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا یا نه ما احساس امن در طول فصل.

"در حال حاضر فقط باید حس مشترک می دانم که چه چیزی در خطر است و آنچه می تواند در معرض خطر اگر شما در انجام کاری احمقانه است. (شما) نه تنها با قرار دادن خود در معرض خطر اما شما با قرار دادن در واقع کل تیم و کل کادر مربیگری و همه کار است که واقعا سخت به این که ممکن است (در معرض خطر). بنابراین در حال حاضر فقط باید حس مشترک و نمی شود یک ادم سفیه و احمق."

رابرتز گفت: او تا به حال "یکی کردن" گفتگو با برخی از بازیکنان در مورد نیاز به دقت و توجه در جاده اما او احساس نمی کند که او نیاز به آدرس کل تیم.

"من فکر می کنم که آنها تا به حال خود را در مکالمات است که مهم است و احتمالا موثر تر," رابرتز گفت. "ما صحبت در مورد این واقعیت است که شما باید برای برنده شدن در این زمینه بلکه پیروزی خارج از زمین است که مهم است برای هر تیم است. بنابراین ایمن ماندن و تلاش برای برنده شدن در این نبرد فرسایشی در سال 2020 در حال رفتن به مفید نیز هست."

با خیلی برای کشتن زمان خود را در اتاق هتل می تواند وجود داشته باشد دیگر جنگ رفتن نیز هست.

"احتمالا بسیاری از بازی های ویدئویی در حال بازی در اتاق ما" اسمیت گفت: چگونه بازیکنان منتقل خواهد شد زمان دور از در ballpark. "این فقط چیزهای عادی شما هر روز انجام دهید. آن را رفتن به رستوران. این Postmating چیزی یا بارگذاری می خورد یا هر چیز دیگری. فقط نوع انجام آنچه شما باید انجام دهید و فقط نوع پذیرش که ما نمی تواند انجام دهد دقیقا آنچه ما می خواهیم فقط برای ایمنی دیگران و ما هم تیمی و ما باید برای رفتن در مورد آن است که راه."

MADDI روز

هر چند رابرتز آشکار نیست آن را قبل از روز بازی پولاک نمی شد با این تیم است. او posted on Instagram که او تا به حال بازگشت به آریزونا که در آن دخترش Maddi مای منتشر شد از بیمارستان بعد از 128 روز در نئو-natal واحد مراقبت های ویژه. Maddi متولد شد قبل از موعد مقرر در 19 مارس ،

پولاک دوباره داجرز روز یکشنبه آغاز شده و خود را به عنوان DH.

تاکسی تیم ملی

زمانی که تیم بازی در جاده ها در این فصل سه مرد تاکسی تیم ملی را در سفر با آنها. بازیکنان خواهد بود بخشی از تیم سفر گروه در مورد آنها نیاز به دلیل مصدومیت.

رابرتز گفت: بعد از ظهر یکشنبه که این تیم تا به حال نمی, نهایی, آرایش تاکسی خود را تیم ملی را برای اولین سفر اما "به احتمال زیاد" آن را شامل ژاک McKinstry به دلیل "که تطبیق پذیری او است." McKinstry بازی پنج موقعیت (پایه دوم shortstop پایه سوم, سمت چپ میدان و میدان مرکز) در دو و سه گانه-A در فصل گذشته.

داجرز تاکسی به گروه همچنین شامل یک شکارچی (یا Keibert رویز یا سنگی گیل) و امداد پارچ.

"ما نمی مستقر در امداد پارچ," رابرتز گفت. "وجود دارد یک زن و شوهر از گزینه های ما نوع فکر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de