AVP جام قهرمانان اروپا: مارس راس Alix Klineman حفاری های عمیق برای پیشبرد به مرحله نیمه نهایی

مارس راس و Alix Klineman دو بار در روز شنبه خود را در معرض خطر از رفتن به رقیب براکت اما بالا-کشت زنان تیم بسی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399

مارس راس و Alix Klineman دو بار در روز شنبه خود را در معرض خطر از رفتن به رقیب براکت اما بالا-کشت زنان تیم بسیج آن را به نیمه نهایی از جام ویلسون دوم پا AVP جام قهرمانان اروپا که در سه روز متوالی آخر هفته در مرکز کنوانسیون ساحل.

نیمه نهایی و نهایی مسابقات خواهد بود رقابت یکشنبه. زنان و نهایی است که قرار است در 12:45 بعد از ظهر مردانه برای 2 بعدازظهر هیچ طرفداران مجاز در سایت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

راس و Klineman برنده دور اول مسابقه بیش از شماره 8-کشت Corinne Quiggle/Allie ویلر در روز شنبه با نمرات 21-11, 14-21, 15-10. راس و Klineman سپس از دست داد اولین مجموعه بزرگ به چهارم-کشت کلی Claes و سارا Sponcil و پایین 11-7 در دوم قبل از آمدن برای یک 12-21, 21-19, 15-11 چهارم و پیروزی است.

"تیم" بود و در ترکیب 11 ضربه خطا و Claes و Sponcil تا به حال فقط چهار اما راس و Klineman تا به حال 37 کشته به 29 برای Claes و Sponcil.

پس از پیروزی Claes و Sponcil راس و Klineman صحبت در مورد خود روز سخت در طول مصاحبه ای در آمازون نخست.

"این فقط عجیب و غریب, مانند, من نمی دانم, من فکر می کنم ما به آرامی به حالت رقابت کامل در آخر هفته گذشته و پس از آن به هر دلیلی در آینده آن را مانند ما تا به حال به یاد داشته باشید آنچه که بود دوباره گفت:" کوستا مسا راس که تیمی با Klineman به پیروزی هفته گذشته برای اولین بار پا از سری. "و انرژی دانا ما از آن آگاه و به ما گفت:" ما در حال رفتن به بیرون می آیند و هر کس می خواهد این مطلب است که به دست بالا' و 'بیایید انرژی ما است.'

"بنابراین ما در تلاش بودند, اما آن را فقط وجود ندارد و در آغاز راه است."

Klineman سخت بود روی خودش.

"آره, من فکر می کنم آن را بسیار صاف در تمام جبهه" منهتن ساحل resident گفت. "من نه سوپر افتخار راه من شروع شده اما من فکر می کنم در نیمه راه از طریق مجموعه دوم (در برابر Claes/Sponcil) من فکر می کنم ما در بر داشت شدت که در آن طول می کشد به ضرب و شتم تیم های برتر مانند آن."

راس به پایان رسید مرحله یک چهارم مطابقت با 23 کشته شدن 18 حفاری و ace اما شش سرویس خطا است. Klineman تا به حال 14 کشته شدن چهار حفاری یک بلوک و پنج خدمات خطا است.

فولرتون را Claes که تیم فرستاده شده به رقیب براکت بازی خواهد کرد و صبح یکشنبه در 8:15 بود 21 کشته و پنج بلوک و Sponcil از ققنوس تا به حال هشت کشته و 15 حفاری.

سوم-کشت سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes کانادا نیز پیشرفته به نیمه نهایی رسید. دفاع از قهرمان جهان را شکست داد و هفتمین کشت امیلی روز و لورن Fendrick 21-17, 21-14 در یک چهارم نهایی. روز و Fendrick در اولین مسابقه خود را ارسال دوم-کشت سارا هیوز و Brandie Wilkerson به رقیب براکت با 27-25, 21-16 پیروزی.

مردان نتایج

بالا-کشت فیل Dalhausser و نیک لوکنا ادامه داد: به تسلط آنها به عنوان برنده هر دو از مسابقات خود را در مجموعه های مستقیم. آنها جاروب شماره 8 Ty Loomis و مایل Partain 21-14, 21-12 و سپس برگشتم به upend شماره 4 Tri بورن و ترور Crabb 21-14, 21-18.

Dalhausser و لوکنا که برنده این آخر هفته گذشته برای اولین بار پا پیشرفته به نیمه نهایی رسید.

6-پا-9 Dalhausser تا به حال هفت بلوک در اولین مسابقه و پنج بیشتر در دوم. Lucena تا به حال یک ترکیب 32 کشته شدند.

همچنین پیشبرد به مرحله نیمه نهایی بود شماره 2-کشت تیم جیک Gibb و تیلور Crabb. آنها شکست شماره 7 مایل ایوانز و ریکاردو سانتوس 21-11, 21-16 و شماره 3 Chase Budinger و خایم Schalk 21-19, 21-13.

Gibb (15 کشد) و تیلور Crabb (14 کشد) در ترکیب به آمار .480 در برابر Budinger و Schalk.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب