خواهد میکی موس پوشیدن coronavirus ماسک هنگام دیزنی لند شانگهای بازگشایی?

اما یک گروه را انتخاب کنید از دیزنی لند شانگهای کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن لباس محافظ و ماسک های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

اما یک گروه را انتخاب کنید از دیزنی لند شانگهای کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن لباس محافظ و ماسک های صورت که دیزنی چینی پارک بازگشایی پس از سه ماه تعطیلی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

تنها استثنا به صورت قاعده: دیزنی شخصیت های محبوب.

همچنین نگاه کنید به: پارک دیزنی چهره 21 میلیارد coronavirus از دست دادن از طریق 2022 تحلیلگران هشدار می دهند

دیزنی لند شانگهای کارکنان و بازدید کنندگان را به پوشیدن ماسک در هنگام پارک بازگشایی در روز شنبه, مارس 11 با توجه به جدید دیزنی مدیر عامل باب Chapek.

"از نظر شانگهای آن را به ماسک برای مهمانان و کارکنان" Chapek گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

همچنین نگاه کنید: زمانی که آمریکایی ها احساس امنیت بازگشت به پارک?

شانگهای دیزنی لند پارک به طور موقت بسته شده در Jan. 25 با توجه به شیوع کروناویروس. شانگهای دیزنی لند توچال قبلا بازگشایی آن, هوای آزاد, منطقه خرید و یک هتل در اولین مرحله از یک مرحله به مرحله بازگشایی طرح است.

عکس از داخل دیزنی لند شانگهای نشان می دهد اعضای بازیگران دیزنی-صحبت برای کارکنان با پوشیدن ماسک در حالی که آنها را تمیز و پاکسازی جاذبه ها و مناظر در طول زودی به بازگشایی پارک.

یک دیزنی لند شانگهای بازیگران عضو می پوشد یک ماسک در حالی که تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی مناظر در به زودی به بازگشایی پارک. (حسن نیت ارائه میدهد از دیزنی)

دیزنی لند شانگهای بازدید کنندگان شناخته شده به عنوان مهمان در دیزنی طرز سخن گفتن مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن تایید ماسک در طول بازدید به جز زمانی که ناهارخوری با توجه به موضوع پارک سایت.

همان ماسک مورد نیاز خواهد شد گسترش به تمام دیزنی لند شانگهای کارکنان — به جز Rapunzel, کاپیتان مارول و جک اسپارو.

"تنها شخصیت های است که نمی خواهد به پوشیدن ماسک صورت شخصیت" Chapek گفت: در طول کنفرانس تلفنی. "آنها می تواند در یک فاصله از جمعیت."

همچنین نگاه کنید به: دیزنی پرده coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

شخصیت های دیزنی را استقبال بازدید کنندگان از بالکن مراحل و دیگر مکان های از راه دور زمانی که دیزنی لند شانگهای بازگشایی زیر coronavirus بحران است. سنتی ملاقات و خوش آمد می گوید فرصت های عکس با دیزنی, پیکسار و مارول شخصیت های جایگزین خواهد شد گاه با شخصیت ظاهر در طول روز است.

میکی موس, مسخره, دونالد اردک دافی خرس و دیگر شخصیت های دیزنی را "موج سلام" از بالکن بیش از ورود به پورتال از شانگهای دیزنی لند. وینی پیف Tigger و Eeyore رؤیت اتفاق خواهد افتاد در Fantasyland. کاپیتان مارول مرد عنکبوتی و دکتر عجیب را در این مرحله در Tomorrowland. وودی و جسی و جوانه زدن بو خواهد بود در حال گشت زنی در داستان اسباب بازی زمین در یک ماموریت برای پیدا کردن اسباب بازی از دست داده. بازدید کنندگان خواهد بود قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از کاپیتان جک اسپارو در یک بالکن در Treasure Cove منطقه از پارک.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خدمه ساخت و ساز در ازای محدود 'کار ضروری' در طول coronavirus بسته شدن

شخصیت های دیزنی به طور معمول شکسته را به دو دسته اصلی: چهره شخصیت ها و مجسمه و یا خز شخصیت.

چهره شخصیت یک انسان ظاهر و قابل مشاهده ویژگی های صورت. نمونه شامل Belle Peter Pan و جک اسپارو.

مجسمه یا خز شخصیت به طور معمول نشان دهنده انسان حیوانات متحرک با مجسمه ظاهر و لباس خزدار. نمونه هایی از مجسمه یا خز کاراکتر شامل مینی موس اردک دیزی و پلوتون.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا ماه ژوئیه

Chapek بیانیه پیشنهاد شده است که تنها دیزنی چهره شخصیت ها خواهد بود معاف از پوشیدن ماسک.

دیزنی گفته مقامات شانگهای دیزنی لند اعضای بازیگران لباس محافظ و ماسک صورت با استثنا از چهره شخصیت های مثل سیندرلا خواهد شد که قرار است در یک فاصله از جمعیت.

هیچ کلمه ای در عین حال اگر میکی و مینی و پلوتون خواهد شد که به همین ماسک زمانی که دیزنی لند شانگهای بازگشایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب