LAFC پاک شروع به محدود جلسات آموزشی در Cal State L. A.

2020 لیگ برتر فوتبال کمپین خط خارج توسط COVID-19 فقط به عنوان آن را آغاز کرد. تحت شرایط عادی, Los Angeles, باش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

2020 لیگ برتر فوتبال کمپین خط خارج توسط COVID-19 فقط به عنوان آن را آغاز کرد. تحت شرایط عادی, Los Angeles, باشگاه فوتبال خواهد بود هشت هفته به آن فصل به طور منظم. این باشگاه تا به حال دو بازی لیگ قبل از MLS به دنبال رهبری NBA قرار داده و بازی را نگه دارید در حالی که جهان جلب به این بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه باشگاه را به اولین گام خود را نسبت به زندگی پس از coronavirus.

MLS اعلام کرد ممکن است 1 که بازیکنان می توانند شروع به استفاده از هوای آزاد, تیم آموزش زمینه را برای تمرینات فردی با رعایت دقیق بهداشت و پروتکل های ایمنی که ایجاد شد در مشاوره با لیگ بهداشت مشاوران.

این تمرینات که کاملا داوطلبانه محدود به خارج از امکانات. استفاده از رختکن ورزشگاه و آموزش اتاق همچنان ممنوع است مگر در مواردی که مورد نیاز برای بعد از عمل و یا توانبخشی درمان. قبل از اجازه می دهد هر گونه تمرینات تیم تا به حال به ارسال-باشگاه خاص طرح ایمنی و سلامت پروتکل های.

لیگ اعلامیه تصریح شده است که هر فردی تیم باید با دریافت مجوز از دولت های محلی شروع به آموزش محدود. تیم قادر به شروع به آموزش در روز چهارشنبه به باشگاه مهلت به امن است که اجازه. LAFC که به ملاقات لیگ و شهرستان استانداردهای رسما پاک به بازیکنان به تیم مرکز آموزش واقع در ایالت کالیفرنیا لس آنجلس, پردیس آغاز پنج شنبه.

MLS فصل شده است در خود نگه دارد از مارس 19 با توجه به COVID-19 شیوع. LAFC را کونکاکاف لیگ قهرمانان اروپا اولین بازی نیز منجمد همان هفته با LAFC هنوز به صورت Liga MX باشگاه کروز آزول در پا برای اولین بار از این مسابقات یک چهارم نهایی. این باشگاه به دنبال فوق العاده ای 2019 فصل را با موفقیت بیشتر در سراسر چندین مسابقات در سال 2020 است. تیم سهام تمایل برای موفقیت است اما همان نگرانی های ایمنی و بهداشت به عنوان هر فن.

MLS اجازه می دهد تیم برای بازگشت به محدود عمل یک گام به سوی عادی اما شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti علنا ابراز شک و تردید در مورد ورزش حرفه ای از بازگشت به لس آنجلس در سال 2020 است. تمرین یا نه LAFC بعید است که به پا زدن توپ فوتبال با معنا در هر زمان به زودی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن