هزاران نفر از معترضان خود را از راه های مسالمت آمیز از طریق مرکز شهر L. A.

یک خط از افسران پلیس لس آنجلس زانو زده در نزدیکی مقر پلیس به عنوان متنوع صفوف معترضان می گذرد. هزاران نفر از ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399
  • یک خط از افسران پلیس لس آنجلس زانو زده در نزدیکی مقر پلیس به عنوان متنوع صفوف معترضان می گذرد.

  • هزاران نفر از تظاهرکنندگان در راهپیمایی روز شنبه از تالار شهر و از طریق مرکز شهر L. A.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • معترضان شعار در مراحل L. A. تالار شهر در روز سه شنبه.

  • بیش از 5000 تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز روز شنبه از تالار شهر و از طریق مرکز شهر L. A., کف زدن و شعار برخی از آنها عمل بالا بردن "Black Lives Matter" نشانه و یا برگزاری مشت خود را در هوا.

  • معترضان شعار می دادند "محاکمه پلیس قاتل" در مراحل L. A. تالار شهر در روز سه شنبه بعد از ظهر.

بیش از 5000 تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز روز شنبه از تالار شهر و از طریق مرکز شهر L. A., کف زدن و شعار برخی از آنها عمل بالا بردن "Black Lives Matter" نشانه و یا برگزاری مشت خود را در هوا. یک خط از افسران پلیس لس آنجلس زانو زد در نزدیکی مقر پلیس به عنوان متنوع صفوف گذشت.

مدت کوتاهی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر معترضان ساخته شده راه خود را برای یک زمان کوتاه بر روی 110 اتوبان در مرکز شهر لس آنجلس در خیابان 4, خروج, اما به زودی آنها در سطح خیابان های پر پیچ و راه خود را یکهو برگشت به سمت تالار شهر.

جایی که پیش از آن در روز, همه چیز لگد کردن که حدود 500 نفر شرکت کننده در تظاهرات مسالمت آمیز به رهبری بیش از 100 رهبران کلیسا از مردم در جامعه آمریکا در مقر پلیس لس آنجلس در این نزدیکی هست.

توسط noon, جمعیت شهرستان در سالن رشد به حدود 1000 نفر که مستقر خود در مرحله که در آن تظاهر کنندگان شعار می دادند "محاکمه قاتل پلیس!"

این تظاهرات که یکی از بسیاری از منطقه منعکس کننده جریان ملی outrcry خواستار عدالت پس از کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از دستگیر شدن توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس در هفته گذشته. یک تلفن همراه تصویری نشان داد که افسر درک چوین با فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید گردن برای بیش از 8 ساعت.

این داستان در حال توسعه است. بررسی بازگشت اغلب برای به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن