قرنطینه مهربانی: که در سمت چپ هدیه و کارت برای آناهایم هیلز بچه ها ؟

مرموز پاکت نشان داد در صبح روز شنبه جمع زیر برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل در این تپه آناهایم محله. تلفن شروع به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

مرموز پاکت نشان داد در صبح روز شنبه جمع زیر برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل در این تپه آناهایم محله.

تلفن شروع به زنگ زدن. "آیا شما یکی است؟" داخل پاکت بود فقط کمی معمولا $5 یا 10 صورتحساب و دست نوشته های کارت. متفکر و الهام بخش یادداشت ها. آنها امضا شد "بیل و خاردار."

مشکل این بود که هیچ یک از کسانی که موفق به دریافت پاکت می دانستم که بیل و بارب شد. آنها تا به حال مورد استفاده خود را به آخرین نام نشده بود سمت چپ یک آدرس. وجود دارد هیچ چیز دیگری برای رفتن بر روی.

آن را طولانی نیست قبل از کیم چخماق زندگی می کند که نزدیک به گوشه ای از باغ ملی د لونا شروع به قرار دادن آن همه با هم.

و هنگامی که او در حل پرونده او در بر داشت خودش را در اشک.

همانطور که معلوم است در جهانی همه گیر در یک زمان از جیغ, سیاسی, تظاهرات, آن را تنها در زمان حدود 60 دلار برای بازگرداندن این محله ایمان بشریت است.

اگر تنها تمام محله های ما پر از اسکناس و Barbs.

محله ارتباط

همسایگان خود را به نام شبانه جلسات "6 در 6."

در 17 مارس چهار خانواده در گردش de Luna تصمیم گرفت تا خود را بیرون بکشد چمن صندلی و پاسخگویی در خیابان خود را به بحث در مورد چیزهایی که دیوانه بودند که در جهان اتفاق می افتد. تصویر این: گرفته از Slipakoffs این Nelsons و Westmorelands داشتن یک لیوان شراب یا آبجو صحبت کردن در مورد بچه های خود را فرسایش بیش از coronavirus آمار.

برام Slipakoff آمد تا با "6 در 6" ایده. برایان نلسون برخی از گچ و نوار اندازه گیری و جلب مربع بر روی زمین برای هر خانواده به نشستن در. مربع بود 6 فوت از هم جدا و آنها را ملاقات کرد هر شب در 6 p. m. "6 در 6." او حتی به خود جلب کرد یک مربع برای بازدید کنندگان در مورد هر کس دیگری می خواست برای پیوستن به.

در ابتدا آنها ملاقات هر شب. دیگر از مواد غذایی خرید "6 در 6" بود و خود را تنها در ارتباط به جهان خارج است. اخیرا آنها بوده است نشست پنج شب در هفته.

کیم سنگ چخماق است که یک پرستار است. Brian Nelson, اشلی Slipakoff و اسکات Westmoreland معلمان هستند. برام Slipakoff با این نسخهها کار با رایانه است. لینا نلسون کودکان و درمانگر. آنها همیشه به خنده زمانی که آنها در مورد صحبت اسکات قبلی حرفه ای به عنوان یک بازیگر. او در سال 1987 فیلم "Slumber Party Massacre II" و 2010 مستند "خوابی: Revisiting the Slumber Party قتل عام."

"او کشته" برایان گفت.

"در واقع من حفر طریق قفسه سینه" اسکات گفت: با خنده. "من جف."

او وجود دارد در پایگاه اینترنتی فیلم: Scott Westmoreland ... جف. او تنها دو اعتبار. او در حال حاضر یک معلم هنر در اورنج کانتی دانشکده هنر.

در آوریل 1, برایان با ارسال متن گروه گفت: اداره پلیس تهدید کرده بود به نوشتن استنادهای اگر آنها همچنان به سرپیچی از پناهگاه در محل بخشنامه. "6 در 6 گروه" کردم واقعا دیوانه تا زمانی که آنها متوجه شدم برایان بازی کرده بود یک روز اول آوریل شوخی است.

همسران ساخته شده تا تی شرت- "جلوی خانه مصرف کنندگان" -- که آنها به تن با افتخار به عنوان پناهگاه در محل نظم کشیده است.

این یک بازی سرگرم کننده است.

اتومبیل خواهد درایو, سریع, واکر خواهد تقلا خود را در خیابان های شیب دار و "6 در 6" جمعیت خواهد موج و لبخند. آنها شروع به توجه به الگوهای مثل غازها پرواز سربار در همان زمان هر شب یا همسایگان آمدن به خانه از محل کار.

یک زن و شوهر در خاص خود. یک مرد با پوشیدن یک میشیگان تی شرت و یک زن با پوشیدن یک فرشتگان گیر. "6 در 6" جمعیت آنها را به نام "واکر." آنها به سرعت از طریق محله هر شب در حدود 6:30 بود ساعت ،

واکر به نظر می رسید مانند مردم خوب. هنگامی که کیم داشتن برخی از مبلمان نقل مکان کرد و واکر در میشیگان پیراهن ارائه شده برای کمک به.

اخیرا "6 در 6" جمعیت شده اند صحبت کردن در مورد بچه های خود را در یک مقدار زیادی. آنها هر کدام نشانه روی چمن خود را به دلیل همه آنها فارغ از هر ابتدایی, میانی و یا دبیرستان.

در کارت

پاکت شد برای کودکان.

برخی از آنها گفت: "تبریک گراد."

و آنها تا به حال یادداشت های دست نویس شبیه به این: "هنگامی که مادر خود را ارائه می دهد و کسی که او نمی داند که یک بطری آب برای راه رفتن خود را ما رقم فرزندان او منعکس مشابه مهربانی. فکر ما را به اضافه کردن برخی از خود ما است. ماندن به عنوان خوب به عنوان پدر و مادر خود را و شما را به دور به این جهان است."

یا این: "ما راه رفتن توسط خانه خود را هر روز و همیشه متوجه علامت خود را. فکر می کنیم می خواهم اضافه کنید ما به شما تبریک میگوییم. کار خوب! ماندن به عنوان خوب به عنوان پدر و مادر خود را."

واکر (مرد در میشیگان پیراهن و زن در فرشتگان رودريها) باید لایحه و خاردار.

"من می توانم آن را باور نمی کند" کیم گفت. "این خیلی خوب است, من شروع به پاره کردن. من نمی دانم هر چیزی در مورد آنها باید بسیار مهربان و مردم است. آنها به ما لبخند و گریه در همان زمان.

"با همه تاریکی و غم و اندوه رفتن در همه جا من می خواستم شادی بیشتر. و آنها آن را داد به ما."

برایان به توافق رسیدند. "آنها آن را خالص مهربانی" او گفت:.

کیم ارسال شده یک داستان در مورد مرموز "بیل و بارب" در آناهایم هیلز وزوز Facebook صفحه. این رو بیش از 1000 لایک.

یکی از افرادی که ساخته شده یک نظر بود پیج Montanio زندگی می کند که چند خیابان دور. او دارای دوقلو دختر.

"اوه خدای من ما با دریافت یک کارت بر روی ماشین ما امروز صبح از بیل و آکواریوم را به خوبی! آنها مایل دختران ما تولدت مبارک (تولد خود را روز گذشته بود و ما تا به حال یک تولد رژه برای آنها.) آنها به سمت چپ ترین متفکر توجه داشته باشید و تولد و گفت چقدر آنها را دوست دارم راه رفتن گذشته خانه ما این چند ماه چون ما همیشه در خارج و ما بچه ها همیشه می گویند سلام به آنها. ما نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند اما آنها نیز ما را لمس قلب مهربانی از این جامعه به شدت زیبا!."

افسانه بیل و خاردار بود و حتی بزرگتر از "6 در 6 گروه" تصور کرده بود.

تا پنج شنبه شب, گرفته, Slipakoffs, Nelsons و Westmorelands منتظر. بچه های خود را ساخته شده با تشکر از شما کارت و پوستر.

و به طور ناگهانی آنها به نظر می رسد. بیل و بارب راه می رفت تا به سمت "6 در 6" ، بچه ها زد و گفت: متشکرم.

بیل و بارب شد floored توجه.

"ما به دنبال این بودیم که تمام علائم و ما احساس بد خود مراسم شده بود لغو" لایحه گفت. "ما تا به حال به انجام کاری است."

در سه ماه تعطیل کیم چخماق مانده است 6 فوت دور از بسیاری از افراد خارج از خانواده اش.

دوشنبه شب او به لایحه یک آغوش.

"من برای اولین بار در آغوش" او گفت:.

اب زیر کاه تحویل

بیل و بارب محول راه رفتن 2.75-مایل حلقه در اطراف تپه آناهایم هر weeknight.

"این شگفت انگیز است که شما را ملاقات هنگامی که شما راه رفتن" گفت: لایحه پوشیدن میشیگان پیراهن. او فارغ التحصیل از دانشگاه میشیگان در سال 1981.

بیل و بارب هر دو مطرح شد در اطراف سینسیناتی. در سال 1998 آنها به جنوب کالیفرنیا نقل مکان کرد. لایحه قانونی بیمه گر در صنعت وام مسکن. بارب با این نسخهها کار برای Hoag بیمارستان پایه و اساس است. آنها دارای سه فرزند و دو نوه.

بیل و بارب نمی تواند راه رفتن و گذشته این فارغ التحصیلی و تولد نشانه بدون انجام کاری. بنابراین بارب خرید کارت لایحه نوشت: یادداشت ها.

شنبه گذشته لایحه کردم تا زود است. او مخفیانه تا وآمد در تلاش برای جلوگیری از دوربین های امنیتی. او تضعیف پاکت در شیشه جلو اتومبیل.

"در زمان قبل از سپیده دم, ساعت," او گفت: slyly.

در شب دوشنبه بیل و بارب عاشق ملاقات با خانواده.

"آن برجسته از پیاده روی ما را برای دیدن آنچه که شما بچه ها انجام شد" لایحه گفت. "من خوشحالم که ما رو به دیدار با فارغ التحصیلان."

بارب گفت: پول, کارت و اب زیر کاه تحویل شد همه لایحه ایده های.

با تشکر از شما یادداشت گرفتار قبض و بارب ،

"شما در حال رفتن به من گریه" بارب گفت.

او را نمی توان تنها یکی است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de