چرا ساکرامنتو نتواند کالیفرنیا — و خود را

ممکن است هیچ بهتر نمادی از ساکرامنتو را شکست به عنوان کالیفرنیا پایتخت از 18-پا بلند فولاد ضد زنگ, مجسمه سازی,

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 تیر 1399

ممکن است هیچ بهتر نمادی از ساکرامنتو را شکست به عنوان کالیفرنیا پایتخت از 18-پا بلند فولاد ضد زنگ, مجسمه سازی, بیرون از شهر, مرکز شهر, ورزشی آرنا. این کار توسط مشهور هنرمند معاصر, Jeff Koons, هزینه شهر و عرصه را مستاجر NBA ساکرامنتو کینگز 8 میلیون دلار است. رسمی خود را با نام "کتاب رنگ آمیزی #4" اما این واقعا یک نماینده از شخصیت در وینی پیف به نام بچه خوک.

آن را نیز یک نماد از ساکرامنتو را خوک مدل کسب و کار. به عنوان دولت ما دولت خوک تا کنون-بیشتر قدرت خود را در هزینه کالیفرنیا جوامع سرمایه ما شهر و قدرتمند ترین کنترل مردم بیشتر از دلار های مالیاتی ما و بیشتر از ما زندگی می کند.

ما در حال حاضر زندگی در پنجمین دهه از کالیفرنیا بزرگ دوران قدرت متمرکز. در دهه 1970 لیبرال ها به دنبال برابری در مدرسه محلی تامین مالی و محافظه کاران به دنبال محلی مالیات محدودیت سرقت در کالیفرنیا محلی از بسیاری از آنها مالی و قدرت سیاسی و انتقال قدرت به دولت کاپیتول. در 40 سال پس تنها بزرگترین شرکت در ساکرامنتو—دنبال فرمانداران و قانونگذاران و منافع سیاسی مختلف راه راه—بوده است تا کنون-بیشتر گسترش دولت قدرت است.

مرکز شهر ساکرامنتو زندگی بنای تاریخی به ما متمرکز دوره. در پاسخ به دولت همیشه در حال گسترش قدرت ما دولت های محلی و دیگر گروه های ذینفع به حال به صرف پول بیشتر برای نفوذ و منتخب ساکرامنتو قدرت بازیکنان. این هزینه ساخته شده است ارتش لابی, مشاوران, سازمان, پارتی مقامات و رسانه های mavens که تبدیل یکبار خواب آلود مرکز شهر ساکرامنتو به خود دانشگاه با برج رستوران بسیار جالب مکانهای تفریحی مانند arena و گران baubles از جمله بچه خوک.

این ارتش ایالت اثرگذارندهها شد قدرت های بزرگ در زندگی سیاسی این شهر به عنوان اهدا کنندگان officeholders مبارزات انتخاباتی مشاوران و لابی. دارل استاینبرگ شاید بسیاری انجام شده دولت قانونگذار از این قرن است که در حال حاضر شهردار.

طبعا چنین بلند پروازانه مردم می خواستند به انجام کارهای بزرگ است که متوجه شده در سراسر کشور—از این رو تمام مشخصات بالا ساخت و ساز در مرکز شهر. اما به عنوان آنها ساخته شده ساکرامنتو کمتر خواب آلودگی آنها بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده کمتر فریبنده وظایف ملاقات محله و نیازهای اساسی مدیریت بخش.

که غفلت طولانی در سمت چپ بسیار مهم موسسات در ساکرامنتو (پاپ. 509,000) در شکل بد. شهر دولت تلاش کرده است در زمان بد (ساکرامنتو بود ضربه سخت به خصوص در طول رکود اقتصادی بزرگ) و خوب (ساکرامنتو شده است به خصوص کمبود در جلسه مسکن محلی خواسته های به خصوص با ورود منطقه خلیج پناهندگان). یک بار حیاتی روزانه, روزنامه, زنبور عسل, self-تخریب و در حال حاضر ورشکسته شده است. حتی قبل از COVID-19 شهر بزرگترین مدرسه منطقه نزدیک شد سقوط مزمن سوء مدیریت معیوب حسابداری و سقوط ثبت نام با قرار دادن مدارس در معرض خطر — طنز هشدار — دولت تصاحب.

زیر سایه COVID-19 این دو ساکرامنتو پویایی بیشتر ایالت قدرت بیشتری محلی شکست های خود را شتاب بخشیده اند. همه گیر شده دولت حتی بیشتر از قدرت بیش از کالیفرنیا (با فردی شهرستانها در حال حاضر نیاز به صبر برای تصمیم گیری در زمانی که برای باز کردن ناخن سالن) در حالی که چشم انداز تیره برای شهرستان.

داستان ساکرامنتو شهرستان Unified School District است که احتمالا محکم ترین آن را به عنوان نشان می دهد نخبگان تمایلی به چهره خود را شکست و صادقانه میگویم. برای سال پیشرو Sacramentans نادیده گرفته اند هشدار از شهرستان مقامات آموزش و پرورش و حتی دولت حسابرس که بیش از حد صرف— به خصوص افزایش حقوق و مزایای بازنشستگی به معلمان—قرار دادن کل منطقه در خطر است.

حتی به عنوان مدارس و محله در حال ورشکستگی ساکرامنتو با وسواس دنبال زرق و برق دار پروژه های خود را به یک "لیگ برتر" مقصد برای گردشگران و conventiongoers با خصوص سرمایه گذاری های مخاطره آمیز در بچه خوک مرکز شهر محله. و در حال حاضر که وسواس را تهدید می کند این شهر را در آینده.

مرکز شهر در عرصه ورزش است که باز در سال 2016 مظهر درمان است. در حالی که کالیفرنیا دیگر شهرستانها عاقلانه متوقف ارائه جالب ثروتمند و صاحبان ورزشی طرفدار فرانچایز ساکرامنتو کمک به تامین مالی ساخت و ساز طلایی 1 مرکز به دلیل آن را می خواستم به نگه داشتن pro basketball Kings. اما از آنجا که شهرستان نیست که پول خود را قرض $273 میلیون—با این استدلال که پارکینگ درآمد خواهد بود به اندازه کافی برای پرداخت آن را به عقب. زنبور عسل روزنامه به عنوان رئیس تشویق کننده برای این طرح.

اگر این یک ضعف مالی گزاره قبل از COVID آن شد و حتی ضعیف تر با این بیماری همه گیر است که تعطیل عرصه و ساخته شده به سختی هر کسی می خواهید به پارک مرکز شهر. در حال حاضر وجود ندارد به اندازه کافی پول برای پرداخت وثیقه.

اگر شهر قرار داده و مردم آن را برای اولین بار می تواند دوباره مذاکره با دارندگان اوراق قرضه و یا به سادگی به طور پیش فرض در بدهی. اما ساکرامنتو مقامات نشان داده اند که آنها ممکن است شهروندان خود را مجبور به پرداخت قیمت با کاهش خدمات برای پوشش عرصه بدهی.

عرصه طرح است که به سختی به عنوان مثال تنها از بدهی سوخت جاه طلبی run amuck. در سال 2018 به فروش 350 میلیون دلار در اوراق قرضه برای احیای آن مرکز کنوانسیون—طولانی یک بازنده و به عوض مدنی سالن و تئاتر. کسانی که اوراق قرضه قرار است پرداخت می شود از این شهر هتل درآمدهای مالیاتی که در حال حاضر از بین میره. مقامات شهر نشان می دهد که آنها می توانند پرداخت آن توقف و یا برش سرمایه پروژه های بهبود.

همه این شکست سوالات صرفا برای ساکرامنتو اما برای بقیه از کالیفرنیا.

رئیس در میان آنها: چقدر دیگر کالیفرنیا در حال رفتن به قرار داده تا با ساکرامنتو تصمیم گیری در مورد ما مناطق و جوامع محلی که پایتخت نمی تواند حتی با قرار دادن مردم خود ،

سرنگونی ما متمرکز دولتی رژیم و ساکرامنتو قدرت بر ما را محبوب شورش و سیستمیک را تغییر دهید. که ممکن است به نظر می رسد بیش از حد سنگین و بالابر به کالیفرنیا, اما به عنوان یکی دیگر از وینی پیف شخصیت کریستوفر رابین مشاوره "تو شجاع تر از شما این باور قوی تر از شما به نظر می رسد و دقیق تر از شما فکر می کنم."شاید ما می توانید شروع به کوچک. اگر ما اول برگشتن بچه خوک, پس از آن ما می تواند به سرنگونی کالیفرنیا سیستم بچه خوک نشان دهنده.

جو Mathews می نویسد: اتصال کالیفرنیا ستون برای Zócalo مربع های عمومی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن