دیزنی لند است بازگشایی خیلی زود است ؟

دیزنی لند در حال برنامه ریزی برای بازگشایی آن 65 سالگرد این ماه ژوئیه 17. خبری هیجان زده برخی از پارک طرفداران

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399

دیزنی لند در حال برنامه ریزی برای بازگشایی آن 65 سالگرد این ماه ژوئیه 17. خبری هیجان زده برخی از پارک طرفداران و آشفته دیگران از جمله برخی که شروع یک درخواست درخواست دیزنی به تجدید نظر در این تصمیم.

بسیاری از کالیفرنیا باقی می ماند نگران گسترش این رمان coronavirus در دولت است. تعداد فزاینده ای از موارد بسیاری از مردم تعجب اگر مقامات دولتی و رهبران کسب و کار هستند و حق تصمیم گیری برای بازگشایی کسب و کار مانند پارک. جدید بهداشت و ایمنی روش که پارک وعده داده اند برای به اجرا درآوردن بود به اندازه کافی برای نگه داشتن بازدید کننده و جوامع خود را امن است ؟

در تلاش برای حفظ امن اجتماعی فاصله در طول یک رفت و آمد مکرر برای آن شناخته شده است مربا بسته بندی شده, جمعیت, دیزنی لند اعلام کرده است که آن را نیاز به بازدید کننده به پیش رزرو را ببینید. که ابرو مطرح شده در میان بسیاری annual passholders که رشد کرده اند استفاده می شود به رها کردن در هر زمان که آنها می خواهند.

در اثر همه دیزنی لند می گذرد سالانه تبدیل شده اند دیزنی فلکس می گذرد که در آن شما نیاز به ذخیره یک تاریخ به پارک. اما بسیاری annual passholders پرداخت خیلی بیشتر از قیمت یک انعطاف پذیری خود را عبور می کند و می پرسید چه دیزنی قصد دارد t o انجام به نگه داشتن آنها را خوشحال. افشای کامل: من یک دیزنی لند سالانه passholder و من خریدم top-of-the-line امضا به علاوه عبور که قرار است من را به این پارک هر روز از سال.

به جز ... وجود دارد که چاپ خوب در من عبور است که می گوید آن را "منوط به ظرفیت." در حالی که به ندرت به بازی می آیند قبل از اینکه آن را در مورد به در حال حاضر به عنوان دیزنی لند به نظر می رسد به بریده بریده ظرفیت خود را در جهت پاسخگویی اجتماعی فاصله مورد نیاز در داخل پارک.

دیزنی توسعه انعطاف پذیری تصویب در بخشی به دلیل آن بود که به دنبال راه های تازه برای مدیریت سالانه passholder پایه بود که قریب به اتفاق این پارک ظرفیت قبل از هر کسی که تا به حال شنیده COVID-19. اگر دیزنی لند به کاهش ظرفیت خود را به نصف و یا بیشتر به بازگشایی آن را سخت برای دیدن چگونه آن را احتمالا می تواند جای آن صدها نفر از هزاران نفر از محلی passholders بسیار کمتر از هر گونه بالقوه گردشگران که می خواستم به بازدید.

ساده ترین را برای دیزنی خواهد بود اگر یک دسته کامل از آن annual passholders تصمیم "Nah من خوب هستم. من ماندن در خانه تا زمانی که کل این تاج چیز ضربات بیش از." اگر تمام کسانی که در اورنج کانتی ساکنان که شکایت زیادی در مورد پوشیدن ماسک تصمیم به بازدید از دیزنی لند به دلیل آن ماسک مورد نیاز بیش از حد که ممکن است کمک به کاهش بیشتر فشار است.

البته پارک در کسب و کار استقبال مردم است. من نمی توانم تصور کنید که هر کسی در دیزنی لند — و یا هر موضوع دیگر پارک — گفتن مهمان "ما در حال باز کردن ... اما شما واقعا فقط باید در خانه بمانند." که فقط در DNA از مهمان نوازی حرفه ای.

اما این است که به سختی نرمال تابستان است. پارک بسته برای کمک به امن نگه داشتن جوامع ما. در حال حاضر که آنها در حال بازگشایی ما ادامه داد: ایمنی فقط ممکن است بر آنها بستگی دارد نه بازگشایی این دروازه را بیش از حد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن