چگونه plutocrats, populists در حال رانندگی مخاطره آمیز لحظه ای در تاریخ ایالات متحده

ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوج 40 سال تلاش توسط حزب جمهوری خواه برای پیشبرد منافع فوق العاده ثروتمند د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399
Donald Trump speaks at a 2016 campaign event

ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوج 40 سال تلاش توسط حزب جمهوری خواه برای پیشبرد منافع فوق العاده ثروتمند در ایالات متحده با همکاری نویسندگان پل پیرسون و یعقوب S. هکر می گویند در کتاب جدید "اجازه دهید آنها را به خوردن توییتهایی." (حسن نیت ارائه میدهد عکس از گیج Skidmore/فلیکر)

برای هر کسی که می خواهد به درک ظهور و سلطنت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سوال ممکن است بالاترین: چرا باید گذاشته و کارگران صنعتی hardscrabble کشاورزان و دامداران و میلیون ها نفر که عدم مراقبت های بهداشتی در آغوش یک محافظه کار جنبش است که به صراحت در خدمت منافع اقتصادی امریکا ثروتمندترین 1%?

cover image of the book "Let Them Eat Tweets" by Jacob S. Hacker and Paul Piersonیک کتاب جدید توسط دانشگاه کالیفرنیا, برکلی, دانشمند علوم سیاسی, پل پیرسون و همکارش یعقوب S. هکر در دانشگاه ییل ارائه می دهد یک فوتی و فوری, far-reaching توضیح برای این عجیب و غریب ازدواج — و آنها هشدار می دهند که قرار دادن آن است دموکراسی در خطر است.

اجازه دهید آنها را به خوردن توییتهایی: چگونه درست قوانین در عصر نابرابری شدید, (Liveright/ W. W. Norton & Co.), تقطیر سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و پویایی است که باید به شکل سیاست آمریکا در طول 40 سال گذشته. از ریچارد نیکسون در دهه 1970 به رونالد ریگان در دهه 80 به مجلس نیوت گینگریچ در '90s در سراسر چشم انداز مدرن موجب ویرانی گسترده و نابرابری اقتصادی و افزایش فرهنگ جنگ نویسندگان ارائه علمی, اما, زنده, تجزیه و تحلیل چگونه ما وارد در این نگران لحظه.

"ما بسیار قابل توجهی خطر برای دموکراسی آمریکایی در زمان دوره" Pierson گفت: در مصاحبه اخیر خود با برکلی اخبار. "تهدید به نهادهای دموکراتیک ما به وضوح افزایش یافته است. و آن را نه یک حادثه. به عنوان حزب جمهوری خواه می شود بیشتر نگران توانایی خود را به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آن است که بیشتر کشیده به دنبال استراتژی های مبتنی بر فرهنگی و هویت نژادی و بدست آورد."

در هسته آنها اجازه خوردن توییتهایی یک پایان نامه: محافظه کاران در یک جامعه دموکراتیک نمی تواند پیروزی در انتخابات با حمایت از تنها نخبگان اقتصادی. آنها باید گسترش پایه. در بسیار نابرابر جوامع است که به معنی قانع کردن سفید طبقه کارگر رای دهندگان به تمرکز بر روی مالی خود بهره اما در مسابقه های محافظه کار مذهبی و ارزش های دیگر درک هویت تهدید. نتیجه این است که یک حاکم داد نویسندگان تماس plutocratic پوپولیسم.

[مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح است.]

Berkeley News: شما نوشته اید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خیلی نمی شود از زمان تنش و درگیری در فرهنگ سیاسی ما بلکه نشانه ای از یک دراز مدت تکامل است. شما می توانید توضیح دهید ؟

headshot of co-author Paul Pierson, a political scientist at UC Berkeley

پل پیرسون (حسن نیت ارائه میدهد عکس از تریسی گلدبرگ)

پل پیرسون: مغلوب ساختن پیشی جستن در راه های بسیاری است که نقطه پایان در یک فرایند طولانی است که در حال اجرا از طریق جامعه آمریکا اما واقعا در حال اجرا به طور مستقیم از طریق حزب جمهوری خواه بیش از 40 سال گذشته. نابرابری در حال رشد است و حزب جمهوری خواه انتخاب کرده به آغوش برندگان از آن رشد اقتصادی نابرابری و آنها را به یک هسته مربوط به حوزه های حزب.

از چالش های اساسی است که یک حزب محافظه کار چهره در یک سیستم دموکراتیک منجر شود آنها را به طور فزاینده فشار ادعا می کند در مورد سفید هویت و تفرقه مسائل فرهنگی است که می تواند اجازه می دهد تا آنها را برای جذب و بسیج این نوع از رای دهندگان که نیاز آنها حتی به عنوان آنها حمایت برندگان بزرگ از رشد نابرابری.

اجازه دهید آنها را به خوردن توییتهایی توصیف یک ایده پویا است که شما را "محافظه کار معضل است." چگونه است که معضل به شکل فعلی ما سیاست ؟

آن را یک چالش به عنوان قدیمی به عنوان دموکراسی است. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک سیستم که در آن همه یا اکثر شهروندان دارای حق رای اما ثروت بسیار متمرکز?

این معضل: آیا آنها با قدرتمند اقتصادی سنتی نخبگان است ؟ و یا انجام آنها پاسخ به مطالبات اقتصادی از افزایش طبقات در جامعه ؟ و اگر آنها را انتخاب کنید به ماندن با آن دسته از نخبگان و سپس در یک سیستم دموکراتیک آنها را مجبور به پیدا کردن راه های دیگر برای تجدید نظر به طیف گسترده تری از رای دهندگان.

پس چه شده است اتفاق می افتد به حزب جمهوری خواه در آخرین 30 یا 40 سال است که یک نسخه مدرن از آنچه اتفاق افتاده است به احزاب محافظه کار از لحاظ تاریخی دوباره و دوباره — در آمریکای لاتین در اروپا و در ایالات متحده است. شما سعی می کنید به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در اطراف فرهنگی تقسیم.

شما به نظر می رسد می توان گفت که برای برخی از اقشار جامعه مسائل هویت بیشتر فوتی و فوری از مسائل اقتصادی است ،

من نمی خواهد آن را کاملا راه است که به دلیل اگر شما فکر می کنم در مورد توسعه رفاه اجتماعی و امور مرفه دموکراسی شما می توانید ببینید که مردم منافع اقتصادی بسیار قدرتمند محرکها. مردم کشیده شده به ایده جهانی بهداشت به عنوان مثال و یا سیستم بازنشستگی عمومی مانند تامین اجتماعی و یا به خوبی تامین مالی عمومی آموزش و پرورش است.

اما هویت فرهنگی نیز به طور بالقوه بسیار قدرتمند — و آن را به خصوص قدرتمند در تقسیم جوامع است. در ایالات متحده ما مدت طولانی است که به شدت تقسیم نژادی و ایجاد مواد اولیه برای توسعه حاد فرهنگی یا هویت بر اساس تقسیمات.

رفتن به ریگان و به گینگریچ در اواخر قرن 20 چگونه است که حزب جمهوریخواه توسعه مکانیزم را تشویق می کند که این اتحاد از populists و plutocrats?

برای روشن ما نمی گوییم این است که برخی از نوع گسترده توطئه که در آن مردم فقط به رهبری بینی خود را. شده است وجود دارد یک تکامل است.

Donald Trump, left, shaking hands with Ronald Reagan in an undated photo.

"اجازه دهید آنها را به خوردن توییتهایی" جزئیات خواه تمرکز بر حمایت از ملت و نخبگان اقتصادی از زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان در سال 1980 به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از mccauleys-گوشه ای از طریق فلیکر)

ما تمرکز بر روی انجمن ملی تفنگ و مسیحی محافظه کاران انجیلی جنبش به عنوان دو نمونه برجسته. جناح راست رسانه ها نیز ظهور به عنوان یک 'خشم و انزجار سازمان.' این گروه به حزب آمده چرا که این حزب در حال رفتن برای کمک به آنها را به آنچه آنها می خواهند. نوع مناسب از دیوان عالی کشور به عنوان مثال یک هدف برای هر دو NRA و رهبران انجیلی. نه آنها که نگران نابرابری اقتصادی.

اما پس از آن شما برادران کخ (چارلز و اواخر دیوید کخ) که بسیار قدرتمند تبدیل شد بازیکنان در حزب جمهوری خواه سیاست و یا ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. آنها می خواهند برای دیدن گسترده کاهش مالیات برای ثروتمندان و شرکت های بزرگ. آنها نمی خواهند دولت فدرال به محکم تنظیم امور مالی و یا مسائل زیست محیطی و یا ایمنی محل کار.

آن را با این نسخهها کار به عنوان یک داد.

پارادوکس این است که حزب جمهوری خواه است که در واقع کاملا به دور از رای دهندگان در مورد مسائل مانند کاهش مالیات و یا حداقل دستمزد.

برای حداقل 20 سال اگر شما بخواهید رای دهندگان چه بزرگترین شکایت در مورد سیستم مالیاتی?' مردم خواهد شد گفت: "این بیش از حد پیچیده" یا " من بیش از حد پرداخت مالیات است.' بزرگترین شکایت این است که ثروتمند و شرکت های بزرگ نمی پرداخت خود را به اشتراک بگذارید. حتی بسیاری از رای دهندگان جمهوری خواه را که شکایت.

و در عین حال هر جمهوری خواه در قدرت از اواسط دهه 1990 ساخته شده است آن را یک اولویت برای کاهش مالیات برای درآمد بالا گروه ها و شرکت های بزرگ. آن شده است یک موضوع ثابت. به عنوان آنها انجام داده ایم که آنها تا به حال برای بالا بردن حس که دیگر رای دهندگان در معرض خطر هستند. اعتقادات مذهبی خود را در معرض تهدید هستند. مالکیت اسلحه تهدید شده است. امریکا از بلامنازع سفید برتری تهدید شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در برخی از حس اوج این فرایند است.

آیا این کراوات به COVID-19 همه گیر? هنگامی که این حزب است تا با تمرکز بر حل و فصل این معضل خطر وجود دارد که آن را فقط نمی خواهد که شایستگی های اساسی مورد نیاز برای تصمیم گیری کند ؟

بله — دوره. دولت شکست در این بحران شده است تکمیل و فاجعه بار است. و این فاجعه است علامتی از یک جنبش سیاسی است که تا به حال تعداد زیادی از علاقه در پیگیری اولویت های plutocrats و علاقه بسیار کمی در استفاده از دولت برای رسیدگی به چالش های جمعی. به عنوان یک نتیجه, آن کار کرده است به تنزل دولت ظرفیت در هر نوبت و ما در حال برخورد با عواقب.

توییتهایی ارائه می دهد برخی از نسخه فعلی اختلال — و یکی از آنها این است که کشور نیاز به یک سالم حزب محافظه کار. اما چگونه می توانم به شما در بهبود سلامت از حزب جمهوری خواه?

این حزب که در حال حاضر تشکیل احتمالا نیاز به از دست دادن قاطعانه در انتخابات به سیگنال است که مسیری که آنها بوده ام رفتن به پایین است که نمی تواند دوام در آینده است.

در ادامه تغییرات جمعیتی این معنی است که حزب جمهوری خواه است که به سرعت در حال رفتن به قادر به برنده انتخابات عادلانه و بدون تبدیل شدن به واقعا چند نژادی ،

– پل پیرسون

محافظه کار معضل است نه رفتن به دور. اما شما می توانید امیدواریم که آن را می توان در یک راه است که بیشتر از متوسط است. که ممکن است به معنای ارائه راه هایی برای ارائه به مردم با اداره آموزش و پرورش و بازنشستگی مناسب و معقول و یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که آنها می توانید استطاعت.

در ادامه تغییرات جمعیتی این معنی است که حزب جمهوری خواه است که به سرعت در حال رفتن به قادر به برنده انتخابات عادلانه و بدون تبدیل شدن به واقعا چند نژادی ، به نفع خود آن را به های مختلف تجدید نظر که امیدوارم کمک می کند تا سالم و عملکرد دموکراسی آمریکایی.

اگر چه این حزب است که قادر به ایجاد این تغییر ؟

ما بسیار قابل توجهی خطر برای دموکراسی آمریکایی. در طول دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید به نهادهای دموکراتیک ما به وضوح افزایش یافته است.

اما احزاب پاسخ به شکست سیاسی است. اگر خواهان پیدا کردن که آنها از قدرت آنها را در حال رشد فشار برای اصلاحات. هیچ کس می خواهد به حمایت و کار برای دست دادن, حزب, انتخابات, پس از انتخابات, پس از انتخابات است.

من بیشتر نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر آنها از دست دادن نیست اما همچنان به مسیر plutocratic پوپولیسم به عنوان راه است که آنها می خواهند به دنبال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب