خواهد شد که نشانه یک COVID چشم پوشی? درگیری مانت بیش از ایمنی محل کار

توسط هریس مایر | قیصر سلامت نیوزپس از گذراندن یک روز آماده سازی کلاس های درس خود را به بازگشایی برای کودکان پی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 مرداد 1399

توسط هریس مایر | قیصر سلامت نیوز

پس از گذراندن یک روز آماده سازی کلاس های درس خود را به بازگشایی برای کودکان پیش دبستانی, آنا اگویلار دو لا فرانترا مطلع شد که کودکان را مجبور به پوشیدن ماسک صورت وقتی که آنها آمدند. بیشتر چه, او تا به حال به ثبت نام فرم موافقت به شکایت مدرسه اگر او گرفتار COVID-19 یا دچار هر گونه آسیب ناشی از آن را در حالی که مشغول به کار وجود دارد.

معلمان دیگر امضا فرم توزیع شده توسط مدارس مونته سوری ارواین اما اگویلار دو لا فرانترا گفت که او احساس ناراحت کننده اگر چه آن تصریح شده است که کارکنان را پوشانده بود. در 23 او به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و همچنین نگران است که او می تواند پاس coronavirus به نامزد و دیگر اعضای خانواده.

اگویلار دو لا فرانترا حاضر به ثبت نام و یک هفته بعد او از کار اخراج شد.

"آنها گفت: این انتخاب من بود به ثبت نام در این مقاله, اما آن را واقعا انتخاب من" گفت: اگویلار دو لا فرانترا که در حال حاضر بیکاری و دریافت $276 یک هفته در مزایای بیکاری. "من احساس بسیار مورد آزار واقع شدند."

به عنوان کارفرمایان در کالیفرنیا و در سراسر کشور درخواست کارکنان برای بازگشت به محل کار بسیاری باید در نظر گرفته شود و برخی از آنها نیاز به کارکنان به نشانه شبیه چشم پوشی اشتغال وکلا می گویند. و بسیاری از کارکنان عمدتا دستمزد پایین تر و اقلیت کارگران ضروری شغل هستند دعوت وکلا به شکایت در مورد چشم پوشی.

"این توافق نامه های غیر قانونی است که کاملا غیر منصفانه به کارگران گفت:" مسیحی شرایبر, یک سان فرانسیسکو وکیل که نشان دهنده اگویلار دو لا فرانترا و دیگر کارکنان.

ایالت کالیفرنیا مقننه در سال گذشته به تصویب یک قانون, مجلس, لایحه, 51, منع کارفرمایان از نیاز به کارکنان و یا متقاضیان کار ثبت نام دور از حق خود را برای پیگیری دعاوی حقوقی و یا مزایای تحت قوانین ایالتی. که همچنین ممنوع شلیک هر کارمند برای امتناع از ثبت نام است که در دادگاه به چالش کشیده توسط گروه های کسب و کار.

تنها چند کارفرمایان مجبور کارکنان به نشانه مسئولیت پوشی حداقل تا حدودی به دلیل این چشم پوشی به احتمال زیاد خواهد شد غیرقابل اجرا توسط دادگاه ها و وکلا که به نمایندگی از کارفرمایان می گویند.

"دادگاه به رسمیت نمی شناسد و آنها را به دلیل نابرابر قدرت چانه زنی بین کارفرمایان و کارکنان گفت:" اسحاق Mamaysky شریک در پوتوماک قانون گروه در شهر نیویورک است. "با بسیاری از بیکاران مردم ثبت خواهد فقط در مورد هر چیزی برای به دست آوردن یک شغل است."

یکی دیگر از دلایل آنها در نظر گرفته غیرقابل اجرا: کارگران که بیمار یا مجروح در کار به طور کلی جبران از طریق دولت جبران خسارت کارگران سیستم و نه از طریق دادگاه ها و قوانین دولتی اجازه نمی دهد کارفرمایان به نیروی کارکنان به نشانه دور از حق خود را به دنبال کارگران comp ادعا Mamaysky گفت.

شرکت ها ممکن است به حق نیاز به nonemployees کار در محل خود را به نشانه COVID چشم پوشی. زمانی که بازار بورس نیویورک بازگشایی شد در اواخر ماه مه از آن ساخته شده کف معامله گران ثبت نام فرم نقل و انتقال ارز از مسئولیت اگر آنها قرارداد COVID-19. که از نظر قانونی مجاز به این دلیل که معامله گران نمی شد تبادل کارکنان NYSE سخنگوی گفت. او کاهش یافته است می گویند که آیا هر گونه معامله گران تبدیل شده اند آلوده به ویروس.

لاس وگاس مبتنی بر رستوران های زنجیره ای بی پدر که آیا نیاز به کارکنان خود را تسلیم حق شکایت بیش از COVID-19 بنا به گزارش ها از کار اخراج شدند که برخی از آنان خودداری کرد. زیر پوشش رسانه ای منفی Nacho پدر برداشته زبان که چشم پوشی از حقوق قانونی و به جای آن تا به حال کارکنان موافقت خود را با پیروی از قوانین ایمنی مانند پوشش و اجتماعی فاصله. شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

داشتن کارکنان موافقت کنند که مطابق با قوانین ایمنی شایع تر است و از نظر قانونی قابل قبول رویکرد نسبت به چشم پوشی.

"من نشان می دهد مشتریان من به این معقول میانه: در اینجا چیزی است که ما به قول شما در اینجا چیزی است که ما می خواهیم به شما قول می دهم به ما گفت:" دیوید بارون یک استخدام وکیل با Cozen اوکانر در هوستون.

گروه های کسب و کار امید رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را در قبال چشم پوشی غیر ضروری. او پیشنهاد کرده است یک لایحه در مجلس سنا با گسترده مسئولیت حفاظت برای کارفرمایان به مدت پنج سال در برابر طیف وسیعی از coronavirus مربوط به ادعا می کند و می گوید او نمی خواهد هر COVID امداد لایحه که شامل نمی شود چنین حمایت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او از این مسئولیت حفاظت.

حداقل 10 متحده در حال حاضر به تصویب قوانین ارائه نوعی مصونیت برای کسب و کار از دعاوی مطرح شده توسط کارکنان و دیگران که قرارداد COVID-19. مشابه لوایح در حال بررسی در حدود 10 مطلب متحده با توجه به ملی قانون استخدام پروژه. کالیفرنیا مجمع است و با توجه به مسئولیت حفاظت لایحه برای K-12 مدرسه.

قوانین فدرال برای ارائه COVID مسئولیت امداد برای کارفرمایان باید محافظت از تنها کسانی است که به دنبال كاربردي بهداشت و دستورالعمل های ایمنی گفت: جان Abegg معاون اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده مجلسی, موسسه حقوقی اصلاحات است که پشتیبانی از مک کانل پیشنهاد.

اما حتی اگر مک کانل قادر به غلبه بر اپوزیسیون دموکراتیک و تصویب مسئولیت حفاظت به عنوان بخشی از یک بیماری همه گیر اقتصادی امداد لایحه که هنوز نمی سپر کارفرمایان از دعاوی ادعا ناخالص سهل انگاری و یا بی پروا و یا عمدی انجام در عدم اجرای COVID-19 احتیاطی.

در سراسر کشور و بیمارستانها و خانه های سالمندان و همچنین شرکت هایی مانند مک دونالد و وال مارت و Safeway شده اند با آمار دعاوی غیر عمدی ظ توسط خانواده های کارکنان که درگذشت از ویروس. آنها به طور معمول استناد فاحش رفتار است که می رود فراتر از عادی انگاری بالقوه پاک کردن هر قانونی مسئولیت امداد.

نزدیک به 50 COVID-دعاوی مربوط واصل شده اند مربوط به شرایط اشتغال از جمله قرار گرفتن در معرض coronavirus یا عدم وجود تجهیزات حفاظتی با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت حقوقی Hunton اندروز Kurth.

در بسیاری از کشورهای ادعا سوء رفتار عمدی همچنین ممکن است اجازه می دهد کارگران صدمه COVID-19 و خانواده خود را به فایل پرونده های حقوقی به جای رفتن را از طریق سیستم غرامت کارگران و در نتیجه به دنبال بزرگتر آسیب جوایز.

برای مثال یک دست کت و شلوار در زمینه Alameda County Superior Court در ماه ژوئن توسط بیوه دیرین کارمند Safeway را مرکز توزیع تریسی در کالیفرنیا ادعا شده که این شرکت تا به حال پنهان COVID-19 شیوع از کارگران و به آنها اطلاع داد که تجهیزات حفاظت فردی بود توصیه نمی شود بر خلاف دستورالعمل از فدرال و مقامات دولت است.

"من نمی دانم که از هر حوزه قضایی که اجازه می دهد چشم پوشی در برابر سوء رفتار عمدی گفت:" لوئیس DiLorenzo سر از کار و اشتغال عمل برای پیوند Schoeneck & King در نیویورک که نشان دهنده کارفرمایان. "که را تشویق می آوریم."

کارگر طرفداران استدلال می کنند که پرونده های حقوقی مانند یک برابر Safeway باید تشویق شوند — به جای مسدود شده توسط چشم پوشی و یا ایمنی قوانین را به نور جدی امنیت عمومی مشکلات. موارد در برابر مک دونالد در اوکلند و شیکاگو — که در آن کارگران ادعا رستوران تا به حال ایجاد "مزاحمت عمومی" با در نظر گرفتن مراحل به اندازه کافی محافظت از کارگران و مشتریان از COVID-19 — منجر به دستور دادگاه در اواخر ماه ژوئن برای کسانی که مک دونالد رستوران برای اجرای اقدامات ایمنی مانند ماسک و اجتماعی فاصله و درجه حرارت چک.

"بسیار کوچک تعداد موارد هستند که ثبت شده توسط کارگران و در آن موارد با ارزش هستند" گفت: هیو باران کارکنان وکیل در کشور قانون استخدام پروژه. "این نوع از ادعای ما باید کارگران می خواهید به ارمغان بیاورد."

شرایبر گفت: او با شما تماس مدرسه مونته سوری در مورد اگویلار دو لا فرانترا شلیک و آن ارائه شده برای بازگرداندن او بدون داشتن علامت چشم پوشی. اما اگویلار دو لا فرانترا کاهش یافته است گفت: این مدرسه قرار دادن معلمان در خطر نیاز نیست دانش آموزان را به پوشیدن ماسک. این مدرسه پس از ارائه شش هفته از قطع پرداخت که او در نظر دارد.

با امتناع از امضای چشم پوشی یا پذیرش او به او گفت: او ایستاده بود تا برای همه معلمان در مدرسه بسیاری از آنها را کودکان و نمی توانیم به از دست دادن کار خود را.

"من دوست داشتم کار من و من نیاز به چک" اگویلار دو لا فرانترا گفت. "اما شما با ثبت نام در این مقاله به شما می گویم که هر چه اتفاق می افتد, آنها واقعا اهمیتی نمی دهند."

قیصر سلامت, اخبار غیرانتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که نه وابسته Kaiser Permanente.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن