دیزنی درست در چلپ چلوپ کوه — پس چه بعدی ؟

تصمیم گیری برای تغییر تم چلپ چلوپ کوه دیزنی درست هر دو اخلاقی و اقتصادی است.این دو همیشه با هم رفتن. اما آنها

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399

تصمیم گیری برای تغییر تم چلپ چلوپ کوه دیزنی درست هر دو اخلاقی و اقتصادی است.

این دو همیشه با هم رفتن. اما آنها در اینجا. به عنوان یک سرگرمی چند رسانه ای, غول, دیزنی می خواهد سه ابزار franchises — آنهایی که کار در آن پارک فروش کالا و بازی به مخاطبان زیادی را در فیلم ها یا در تلویزیون. به دلیل ریشه های آن در minstrelsy چلپ چلوپ کوه "ترانه های جنوب" حق رای دادن نمی تواند ارائه است.

دیزنی عاقلانه است خود را به خاک سپرده 1946 زنده و انیمیشن — این یکی از معدود کلاسیک دیزنی شما را پیدا خواهد کرد در دیزنی+. آیا نویسنده Joel چندلر هریس به معنای برای عمویش ریموس داستان به احترام نمایندگی از قرن 19th, سیاه, فولکلور بی ربط است. نژادپرستی سوخت محبوبیت خود را. و حتی اگر دیزنی سعی به جدا کردن Brer Rabbit و دوستان از "ترانه های جنوب" چلپ چلوپ کوه "Zip-یک-دی-دوو-Dah" theme song نمی تواند فرار آن آخوند تبار را به عنوان شعر از یک خنیاگر آهنگ که شامل یک نژادی لکه دار کردن در آن عنوان شده است.

تغییر Splash کوه به "شاهزاده خانم و قورباغه" نه تنها اجازه می دهد تا دیزنی در نهایت به قطع همه روابط به "ترانه های جنوب" این اجازه می دهد تا شرکت برای تقویت حق رای دادن به رهبری یکی از محبوب ترین شخصیت های سیاه. اما تغییر کند که برخی از طرفداران دیزنی نگران آینده از دیگر دیزنی پارک جاذبه های. خواهد دیزنی سوئیچ موضوع دیگر سواری که نیست بر اساس محبوب ترین ها فیلم و یا تلویزیون franchises?

یکی از بیشتر مشکل اصلی فرانچایز در دیزنی پارک است "جنگل کروز" با آن فراوان کاریکاتور آفریقایی بومی. دیزنی است که برای انتشار یک فیلم بر اساس آن سوار بنابراین من تمایل به صبر کردن تا زمانی که ما چگونه دیزنی ممکن است بپرسید که حق رای دادن از طریق این فیلم قبل از تماس برای تغییر. هنوز دیزنی نیاز به انجام کاری وجود دارد.

تم اصلی پارک حق رای دادن است که من فکر می کنم ارائه می دهد که بیشترین فرصت را برای دیزنی در حال حاضر این است که آن جامعه از کاشفان و ماجراجویان. با ریشه در استعمار غربی, دریا, ممکن است به نظر می رسد یک انتخاب عجیب و غریب برای یک لحظه زمانی که سازندگان در حال نامیده می شود به کار برای استثمار کار می کند.

اما دریا نمی جلال استعمار. دور از آن. در توکیو نسخه از برج وحشت, دریا, عضو است که به عنوان تبه کار — spoiler alert — perishes در را از بت او را در تلاش برای سرقت. دریایی دیگر اعضای چنین به عنوان میزبان توکیو نسخه Soarin' نگاهی به جشن های تازه مواجه می شوند فرهنگ به جای بهره برداری از آنها.

اکتشاف و کشف نیست فقط اتفاق می افتد در دور ، آنها می تواند اتفاق می افتد در اینجا در خانه هنگامی که شما را به افرادی که نمی همان رنگ پوست دین, سیاست و یا پس زمینه به عنوان شما. که چه چیزی باعث دریا روایت خیلی مربوطه. چگونه شما واکنش نشان می دهند به کسانی که به نظر نمی آید و یا به نظر می رسد به عمل مانند شما ؟ آیا شما آنها را نادیده گرفت? گوش دادن به آنها ؟ مقابله با آنها را ؟

هنگامی که شما راه رفتن در خارج در به طور فزاینده ای متنوع و جهان, آیا شما انتخاب می کنید اتصال — یا جنگ ؟

در دیزنی دریا جاذبه های ما دیدن مردم انتخاب هر یک — فقط به عنوان ما دیدن شده است در جوامع در سراسر کشور است. من عاشق رهبری که دیزنی نشان داده است خود را با چلپ چلوپ کوه تصمیم گیری است. و من دوست دارم برای دیدن دیزنی همچنان که رهبری با استفاده از تمام دارایی های خلاق آن است — از جمله جامعه Exploders و ماجراجویان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب