LA County مدیر عامل شرکت می گوید صدها نفر از شهرستان شغل تهدید اکتبر بدون فدرال coronavirus کمک

لس آنجلس ارشد اجرایی در چهار شنبه 29 جولای گفت: این شهرستان است و نیاز فوری به بودجه فدرال برای پوشش هزینه های

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 مرداد 1399

لس آنجلس ارشد اجرایی در چهار شنبه 29 جولای گفت: این شهرستان است و نیاز فوری به بودجه فدرال برای پوشش هزینه های فزاینده بیماری همه گیر را تهدید می کند که صدها نفر از شهرستان مشاغل دولتی در بالای 3,000 که در حال حاضر حذف شده است.

مدیر عامل شرکت Sachi Hamai گفت: تلفات مالی در, پرجمعیت ترین شهرستان و درآمد آن جریان بوده است "بی سابقه" و "wreaking ویران در امور مالی عمومی ما" با وجود تلاش برای مهار هزینه در شهرستان بخش.

او به یک سری از شهرستان رهبران در گفتگو با خبرنگاران در روز چهارشنبه 29 جولای به عنوان انجمن ملی از شهرستانهای هل فدرال قانونگذاران به ارائه "مستقیم و انعطاف پذیر" بودجه در دور جدید کمک های اضطراری.

جدید بدون تزریق پول فدرال و در میان صدها میلیون دلار در ویروس-هزینه های مربوط به این شهرستان چهره به بیش از 650 اخراج آغاز Oct. 1, Hamai گفت.

"حرکت به سمت که Oct. 1 تاریخ عمدتا آن موقعیت است که ما در حال برش است که فقط بیش از 650 مواضع بسیاری از کسانی که در خط مقدم هستند و کارگران" Hamai گفت: خواستار آنها را "قهرمانان گمنام" این بیماری همه گیر. "و من می گویم وجود دارد تعدادی از کسانی که موقعیت نیز از بخش کلانتر به عنوان فرزند خدمات پشتیبانی. کسانی هستند که غالب مناطق است."

که در بالا از 3000 شغل — بسیاری بودند که در حال حاضر خالی — که قطع شده است در میان همه گیر و موثر ژوئیه 1 Hamai گفت.

Sachi درخواست تجدید نظر — همراه با او همکار شهرستان نمایندگان — آمد دوشنبه به قانونگذاران فدرال بحث دور جدید فدرال بودجه اضطراری. که بحث تشدید اوت به عنوان روش و کنگره به نظر می رسد به زنگ تفریح و به عنوان انتخابات فصل لگد به دنده بالا.

گفتگو است که تا کنون منجر به نتايج. در روز سه شنبه, مذاکرات به پایان رسید با شکاف عمده بین 3 تریلیون دلار پیشنهاد از دموکرات ها و $1 تریلیون counteroffer از جمهوری خواهان با توجه به گزارش. در عین حال میلیون ها نفر از آمریکایی ها نگران آینده از مزایای بیکاری مدرسه reopenings و اینکه آیا آنها خواهد شد در خارج از خانه های خود.

و استان ها هستند که وظیفه تامین اجتماعی عمده عدالت کیفری و خدمات جمعی می گویند که آنچه در کنگره صحبت کردن در مورد کافی نخواهد بود.

بسیاری از آنها با تاخیر و یا لغو سرمایه پروژه های بهبود به عنوان آنها تقلا به پای این لایحه برای coronavirus تست خدمات صندوق کمک به مسکن و برنامه های غذایی و چهره میلیارد دلار درآمد کمبود به دلیل بسته شدن بسیاری از کسب و کار.

L. A. شهرستان به عنوان مثال در زمان $1.2 میلیارد آمار آخرین سال مالی و در این سال مالی — آغاز شد که در جولای 1 — آن چهره 1 میلیارد دلار دیگر از دست دادن سوخت رو به کاهش مالیات بر فروش درآمد.

مقامات شهرستان تا به حال به اصلاح کردن 8 درصد از بودجه از شهرستان همه ادارات را برای $935 میلیون دلار درآمد مالیاتی کمبود ناشی از این بیماری همه گیر و متعاقب آن بحران اقتصادی با توجه به یک تجزیه و تحلیل از انجمن ملی از شهرستانهای استان است.

"ما نیاز به یک واکنش ما به آن نیاز دارید در حال حاضر گفت:" مسیحی Leinbach, کمیسر, Berks County, Pa. که تاسف شهرستانهای' موقعیت مخاطره آمیز در یک صبح تماس تلفنی با خبرنگاران که در شهرستان رهبران برشمرد چالش های خود را. "شهرستان دولت برای رسیدگی به بحران بهداشت و درمان و بحران اقتصادی و نیاز ما به آدرس آن را در حال حاضر."

این عمل بهبود می یابد را دنبال مراقبت در عمل به 2 تریلیون دلار بسته با هدف ویروس امداد.

با استفاده از مراقبت های عمل پول $1.22 میلیارد دلار صرف طرح های تایید شده توسط هیئت ناظران جولای 21 را به خود اختصاص $656 میلیون دلار برای بهداشت عمومی از جمله تست و تماس با ردیابی میان همه گیر.

این بودجه شامل:

  • 200 میلیون دلار در حمایت مالی برای ساکنان در قالب کمک برای اجاره امداد مواد غذایی و مراقبت از کودک
  • $160 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک
  • 150 میلیون دلار برای حمایت از بخش نیروی کار را در واکنش به شرایط اضطراری. این مبلغ شامل فاجعه کارگران خدمات و تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان
  • 100 میلیون دلار برای countywide اجاره امداد.

Hamai گفت که پول شده است "ضروری در حفظ حیاتی برنامه های شناور."

اما از آنجا که قانون مراقبت گذشت, همه چیز نیست لزوما بدست بهتر است در شرایط بیماری همه گیر. افزایش موارد از اواخر مارس سوخت با کمبود فیزیکی فاصله سراسر شهرستان و تسریع تلاش برای بازگشایی کسب و کار — اتحاد تاکید کرد بیمارستان های آهسته بازگشایی برنامه و یک بار دیگر تیره و تار تست برنامه های.

و از طریق آن به کسب و کار ادامه به اب راه رفتن را از طریق یک محیط چالش برانگیز کارگران و کسب و کار نگران پرداخت اجاره و یا وام مسکن خود را.

اواخر ماه ژوئن مودی تجزیه و تحلیل بخش خصوصی و اقتصادی شرکت تحقیقات شد و هشدار داد که هیچ کاری به آدرس خطرات اقتصادی از دولت اخراج و کاهش هزینه می تواند 4 میلیون شغل است.

مودی گزارش شده است که 500 میلیارد دلار در ترکیب کمک های ایالتی و محلی کمک مورد نیاز است و در مجموع در زیر پایه بودجه سناریو شاید با 120 میلیارد شدن کافی برای دریافت متحده از طریق 2021 سال مالی شروع می شود که هفته آینده.

اما شهرستانهای نگران هستند که در دور بعدی بودجه مجلس را محدود نسبت زیادی از اختصاص پول دولت — وادار کردن شهرستان برای "sub-اختصاص" بسیاری از آن به شهرستانها. در واقع Hamai گفت: مراقبت در عمل پول فیلتر از طریق دولت است و جریان کارگردانی از دولت به 87 شهرستانها در شهرستان است.

استان ها, اما می خواهید پول جدید به "مستقیم" به استان ها و از طریق فیلتر از دولت که به آن تعلق دارند.

L. A. County, مقامات گفت: می خواهم که به زیر اختصاص $262 میلیون به شهرستانها. و آن را در حال حاضر از دست رفته حدود 692 میلیون در سال های اخیر suballocation از خزانه, مقامات گفت.

"این نیست که ما نمی خواهیم شهرستانها برای دریافت سهم عادلانه خود را... این درست است که ما بسیاری از مسئولیت های دیگر است که ما باید برای دیدار گفت:" متی تعقیب مدیر اجرایی انجمن از شهرستانهای استان است.

همه گفت: — در سراسر کشور بدون فدرال دلار — شهرستان انتظار $202 میلیارد دلار تاثیر به بودجه خود را از طریق سال آینده و در مجموع $114 میلیارد دلار درآمد از دست داد. که در بالا از 58 میلیارد دلار در کاهش از بودجه دولت است.

سوچی گفت دفتر او بود و هنوز هم تجزیه و تحلیل اثرات بهبود می یابد, قانون اگر تصویب رسید.

"این مهم است که با هر بودجه وجود دارد که انعطاف پذیری است و ما می توانیم برای استفاده از درآمد از دست رفته" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب