می خواهید برای متقاعد کردن یک حریف ؟ سعی کنید گوش دادن برکلی محقق می گوید

Political canvasser engages a prospective voter in conversation while pointing at a clipboard

با ملت عمیقا قطبی تحقیقات توسط دیوید Broockman و جاشوا Kalla پیدا کرده است که طرفداران برای مسائل داغ دکمه می توانید به بهبود شانس خود را از تغییر حریف را در ذهن داشته باشیم هنگامی که از آنها سوال بپرسید, گوش دادن صمیمانه و تعامل آنها با داستان. (عکس توسط Tania لیو از طریق فلیکر | CC BY-ND 2.0)

ملت قفل شده است و در حالت قطبش بی سابقه ای در نیم قرن با فرار بخش در اطراف مسائل مربوط به سیاست و نژاد و مذهب و محیط زیست است. این مسائل می تواند تقسیم خانواده شکستن دوستی و ایجاد استرس زیادی در جوامع و در عین حال داشتن یک سازنده بحث و گفتگو در مورد اختلافات اغلب به نظر می رسد غیر ممکن است.

اگر شما در حال تلاش برای متقاعد کردن کسی که در طرف دیگر آن شکاف UC برکلی دانشمند علوم سیاسی دیوید Broockman می گوید که شانس هستند شما در حال رفتن در مورد آن راه اشتباه است. در یک سری از مطالعات در طول پنج سال گذشته او پیدا کرده است بینش است که در تضاد با بسیاری از آنچه ما فکر می کنم ما می دانیم که در مورد تعامل با کسانی که مخالف با ما.

headshot of David Broockman smiling outdoors

دیوید Broockman دانشیار علوم سیاسی

وقتی که می آید به تغییر احساسات کسی در مورد مسائل مربوط به او می گوید: داده های کمتر فوتی و فوری از داستان انسان. گوش دادن قوی تر از صحبت کردن است. پذیرش شخص دیگر حتی اگر ایده های خود را احساس توهین آمیز ممکن است باز کردن درب به گفتگوی سازنده.

“این واقعا سخت است برای تغییر ذهن مردم” Broockman گفت: در مصاحبه اخیر است. “هنگامی که ما صحبت در مورد اجبار به بحث ما خیلی در مورد چگونه می توان موثر ترین استدلال موثر ترین نقاط صحبت کردن. اما ما اصلا بحث خیلی در مورد چگونه می شود به یک شنونده خوب و یا در مورد چگونه مردم را راحت در صحبت کردن با شما و شنیدن از شما.”

ایده هایی متضاد با منطق. اما مطالعات انجام شده توسط Broockman و جاشوا Kalla سابق برکلی دانشجوی دکتری در حال حاضر در دانشکده در دانشگاه ییل هستند حمایت داده های جمع آوری شده در گسترده میدانی و آنها برنده اید توجه برای آوردن درک جدید به هنر و علوم سیاسی اجبار که در آن ابزارهای سنتی به نظر نمی رسد به کار.

خود را کلید کار متمرکز شده فراجنسیتی حقوق و مهاجرت دو flashpoints در این کشور جنگ فرهنگ و آنها می تواند ارزشمند در سراسر طیف وسیعی از ما بیشتر معاند بحث از عدالت نژادی به تغییر آب و هوا و انتخابات ماه نوامبر. در حالی که یافته های خود را درمان نیست-همه — به دور از آن Broockman می گوید: — آنها می تواند یک راه برای کاهش تنش و بهبود dialogue برای بشدت کشور تقسیم شده است.

با الهام از درد تجربه شخصی

در برخی از حواس ایده این است که نه چندان دور از “چگونه به پیروزی دوستان” nostrums از دیل کارنگی در اواسط قرن 20 و یا از برخی از مدارس مدرن و روان درمانی است. اما Broockman کار افزایش یافت و از تجربه خود به عنوان یک جوان, گی, مرد چاق در حال رشد در تگزاس است.

در طول سال دبیرستان او با حضور ساختگی دولت برنامه با دیگر دانش آموزان, بسیاری از آنها را محافظه کار و آب و هوا از آنچه که او به نام “فوق العاده شایع هوموفوبیا.” در همان دوره رای دهندگان تگزاس تصویب ممنوعیت ازدواج هم جنس گرایان.

“من یک سفید بالا-وسط کلاس بچه که می توانست تا به حال هر امتیاز در جهان” او به یاد می آورد. “و پس از آن همه ناگهان من متوجه شدم وجود دارد این ستاره در آن است. این البته همان نیست که اگر من یک فرد از رنگ اما آن را به من بینش را به آنچه آن را مانند در انتهای اشتباه مهم قدرت در ارتباط است.”

از آن تجربه رز مورد علاقه خود را در مشارکت سیاسی و در تلاش برای درک نگرش مردم.

او به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از دانشگاه ییل در سال 2011 و دکترای خود را از دانشگاه برکلی در سال 2015. پس از چهار سال در دانشکده در دانشگاه استنفورد او به برکلی در این سال به عنوان استادیار. و در حالی که او منتشر کرده است به طور گسترده ای در دولت و انتخابات و تبعیض اجبار بوده مرکزی تمرکز.

مبارزات سیاسی هستند البته تمرینات در شکل دادن به افکار و میلیاردها دلار صرف این هدف است. اما یک سال 2018 مطالعه توسط Broockman و Kalla نشان می دهد که این مبارزات اغلب ورزش در بیهودگی است. پس از بررسی 49 مطالعات منتشر شده در سیاسی عقیده و اجبار آنها به یک استارک نتيجهگيری: “بهترین برآورد از اثرات مبارزات انتخاباتی, تماس با ما و تبلیغات در آمریکایی” نامزد انتخاب در انتخابات عمومی صفر است.”

به عبارت دیگر اجبار معنای متعارف در بسیاری حزبی مبارزات سیاسی بسیار نادر است.

اما مطالعات منتشر شده در سال 2016 و اوایل سال جاری نشان می دهد Broockman و Kalla کاوش های غیر متعارف به معنی آن است که در اینجا آنها را شکست و زمین جدید است.

انسان اتصال از طریق ‘عمیق canvassing’

در یک قطبی آب و هوا در مسائل وجودی اهمیت می توان آن را دشوار است حتی برای شنیدن نظرات که در تضاد با خود ما — در مسائلی مانند ازدواج همجنسگرایان به عنوان مثال و یا تغییر آب و هوا یا جو بایدن در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به نظر می رسد توهین آمیز است که کسی را نمی بینم جهان به عنوان ما انجام وجود دارد تمایل به تصحیح آنها, به آنها بگویید که آنها نه تنها اشتباه اما اسفناک.

بیان چنین سرخوردگی ممکن است ارائه عاطفی تسکین اما به احتمال زیاد برای متقاعد کردن. در واقع این می تواند مردم را سخت موجود خود را نمایش.

برای 2016 مطالعه منتشر شده در علم, Broockman و Kalla کار با لس آنجلس همجنسگرایان مرکز و ذخیره جنوب فلوریدا همجنسگرایان سازمان در زمینه ارزیابی از رای دهندگان نگرش جدید میامی-منطقه قانون حفاظت از نما مردم است. یک گروه از درب به درب canvassers یک گروه کنترل و گفت: هیچ چیز به ساکنان در مورد تراجنسی.

اما یکی دیگر از گروه های درگیر در “عمیق canvassing” یک فرایند مبتنی بر درخواست حساس سوالات گوش دادن به پاسخ با علاقه صادقانه و سپس پرسیدن سوالات بیشتر. اگر ساکنان ابراز تعصب نسبت به فراجنسیتی مردم canvasser ممکن است بخواهید آنها را به یاد زمانی که آنها ناعادلانه رفتار برای متفاوت بودن و آنچه که احساس می کردم.

نتیجه? “این مکالمات قابل ملاحظه ای کاهش می یابد تراجنسی با کاهش بیشتر از آمریکایی ها به طور متوسط کاهش در هوموفوبیا از سال 1998 تا سال 2012” تحقیق یافت. در واقع در حدود 10 درصد از عمیق canvassing پاسخ دهندگان منتقل سوی یک دلسوز نظر فراجنسیتی حقوق با اثرات ماندگار برای حداقل سه ماه.

دوم مطالعه منتشر شده در این سال را تایید کرد 2016 پژوهش در فراجنسیتی حقوق و نشان داد که این دو راه تبادل کلید به یک مکالمه اثربخشی. این مطالعه همچنین اضافه کار میدانی در مهاجران مستند نشده — و باز هم عمیق canvassing تا به حال یک اثر قابل توجه حتی اگر آن انجام شد در گرمای 2018 ایالات متحده آمریکا انتخابات.

در میان ساکنان که خواسته بودند در مورد مهاجرت 29% پشتیبانی نرم افزار-مهاجر سیاست. اما برای کسانی که درگیر در انعکاس و داستان سرایی از canvassing تعداد افزایش به 33%; پاسخ دهندگان به مراتب بیشتر احتمال دارد به می گویند که مهاجران مستند نشده باید دریافت حمایت های قانونی و نباید به زندگی در ترس از اخراج. دوباره ضربه با دوام مدت سه ماه یا بیشتر.

“من فکر می کنم در جهان امروز بسیاری از جوامع یک تماس از فرهنگ” Broockman گفت: Vox. “توییتر بدیهی است که پر از مفهوم است که آنچه ما باید انجام دهید این است که محکوم کردن کسانی که مخالف با ما. آنچه که ما در حال حاضر می گویند تجربی (این است که) کلید موفقیت این گفتگوها در حال انجام است مخالف دقیق از آن.”

Two campaign volunteers engage with a woman on a sunny afternoon

در اکثر حزبی سیاسی, کمپین اجبار با استفاده های معمولی بسیار نادر Broockman و Kalla به این نتیجه رسیدند پس از یک سال 2018 مطالعه است. (عکس توسط فابریس Florin از طریق فلیکر | CC BY-SA 2.0)

وقتی مردم دفاعی آنها در برابر

چرا عمیق canvassing کار می کند ؟ Broockman ارائه یک توضیح احتمالی:

سیاسی و فرهنگی نظرات از جمله تعصبات آنقدر عمیقا ریشه دوانده است که آنها بخشی از هسته ای ما قرار گرفته است. مردم تقریبا جهانی می خواهید به انجام کار درست و آنها می خواهم به ارتباط با گروه های که انجام کار درست است. وقتی که به درستی به چالش کشیده است آن را یک تهدید برای خود هسته هویت.

“مردم دوست ندارند به گفته آنها در اشتباه هستید,” او توضیح داد. “تا زمانی که مردم شنیدن چیزی که در تضاد با خود اعتماد به نفس آنها بلافاصله شروع به تولید ضد استدلال.”

عمیق canvassing کوتاه-مدارات که پویا است. به جای ارائه آمار و اطلاعات و یا قضاوت ارزش او گفت: “شما بپرسید حفاری در آن را یک نوع مشترک گفت و گو که در آن شما واقعا فکر باز. و سپس شما ممکن است دریابید که شخص دیگری قادر به باز فکر.”

که در آن داستان های مهم می شود. “مردم می خواهند به گوش دادن به داستان” Broockman ادامه داد. “آنها نوع تعلیق ناباوری. گفتند: بسیار خوب من از شنیدن داستان من می خواهم به آن را دریافت. من قصد دارم برای درمان این مانند یک بحث که در آن من نیاز به کانتر. این است که تنها کسی که به اشتراک گذاری خود را تجربه اصیل با من. و سپس من قصد دارم به نوع رسیدن به نتیجه گیری خود.'”

به دلیل تعصب نسبت به تجاوز افراد یا گروه های دیگر می تواند عمیقا ریشه در هویت این بیشتر دلسوز رویکرد به اجبار کاهش حس کنید. “در واقع تغییر نگرش در حال رفتن به نیاز به یک رویکرد است که نه فقط بر اساس آمار و یا استدلال” Broockman گفت: “اما در داستان است که انسانیت آن گروه است.”

گسترش حس امکان

حتی با canvassing, تغییر نظرات دشوار است. مسابقه بر اساس تعصب است freighted با نوک بلند و شرم آور تاریخ و Broockman پیش بینی خواهد شد که به ویژه مقاوم در برابر تغییر.

هنوز هم او را امیدوار. در تحقیقات خود در مهاجرت, عمیق canvassing تولید سود چهار درصد — که نه خیلی زیاد اما در یک انتخابات نزدیک چهار امتیاز می تواند تبدیل شکست به پیروزی. او همچنین می بیند ممکن است برنامه های کاربردی برای این رویکرد در سراسر طیف وسیعی از مسائل و انتخابات است. افراد بیش از حد می تواند اصول عمیق canvassing به تعامل با خانواده و دوستان در تلاش برای ساخت یک پل در سراسر تقسیم.

“ما در عصری زندگی از صالح خشم نسبت به کسانی که مخالف با ما,” او اضافه شده است. “آن را در همه طرف در بسیاری از زمان اجتماعی بحث. … اما بسیاری از که می توانید خو هنگامی که شما در واقع دیدار و تعامل با افرادی که با شما اختلاف نظر دارند. این کار و می توان آن را دشوار است. اما آنچه ما به دست آوردن از آن علاوه بر دفاع ما باعث می شود که متوجه می شوند که ممکن است ما را بیشتر مشترک از ما فکر می کنم.”