با O. C. L. A. سواحل بسته جنگل مقامات آماده شدن برای جمعیت بزرگتر در کوه برای چهارم جولای

با سواحل بسته در سراسر لس آنجلس و اورنج شهرستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جنگل مقامات پیش بینی جمعیت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 تیر 1399

با سواحل بسته در سراسر لس آنجلس و اورنج شهرستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جنگل مقامات پیش بینی جمعیت بزرگتر در کوه ها به عنوان مردم به دنبال راه هایی به خارج برای چهارم جولای.

اما با کسانی که در جمعیت بزرگتر مقامات نگران افزایش خطر آتش سوزی.

"چمن در این دامنه بسیار خشک" ایالات متحده خدمات جنگل سخنگوی جان ویکی, گفت: به عنوان آتش نشانان در برخورد با Rowher آتش سوزی در آنجلس جنگل ملی. "با یک باد پشت آن آن را به صورت یک جرقه به آتش رفتن است."

آتش آغاز شده و در Rowher آپارتمان محبوب منطقه عملیات برای صوفس (جاده) وسایل نقلیه. توسط پنجشنبه, آن را تا به حال تا این حد رواج به 620 هکتار با 60 درصد مهار, مقامات گفت.

این Rowher آپارتمان منطقه خواهد بسته شود در طول تعطیلات آخر هفته به دلیل خطر آتش سوزی و آتش نشانی در حال انجام تلاش های مقامات روز پنجشنبه گفت.

فروغ همزمان با ماموران آتش نشانی در حال آماده شدن برای مشغول چهارم جولای آخر هفته, ویکی گفت.

مقامات انتظار می رود ده ها هزار نفر بود beachgoers به سر به کوه و به جای او اضافه شده است.

چرا که بسیاری از آتش بازی نشان می دهد که لغو شده است و همچنین به دلیل همه گیر ویکی انتظار جمعیت که به طور معمول در سمت چپ حدود 8 p. m. به چوب در اطراف دیگر. خدمه نگران بودند مردم می تواند مجموعه ای خاموش کردن آتش در جنگل که می تواند شروع یک آتش سوزی.

آتش بازی ممنوع در همه زمین فدرال.

"این نوع از شکل دادن به یک طوفان کامل" ویکی گفت. "این همه پایین می آید به چه نوع باد در پشت آن است."

یک پرش در بازدید کنندگان نیز پیش بینی در سن برنردینو جنگل ملی هر چند این ممکن است کمی طولانی تر برای دریافت وجود دارد در مسیر 330 که در آن CalTrans یک پروژه ساخت و ساز در حال اجرا در نزدیکی چشمه است که این جاده را به یک خط, مقامات گفت.

جنگل مقامات یادآوری است که مهمان آتش بازی ممنوع شد, به عنوان آتش سوزی شد و نه در درون یک جنگل خدمات-ارائه فلز حلقه آتش یا کباب. مقامات گفت: جنگل خواهد بود به طور کامل در انتظار بازدید کننده بیشتر و افزایش درجه حرارت.

کسانی که برنامه ریزی در استفاده از آتش حلقه زرد پست سایت باید معتبر کالیفرنیا آتش مجوز است که به صورت رایگان آنلاین, مقامات با سن برناردینو جنگل ملی گفت.

غیر قانونی آتش شده اند یک مسئله انتخابات گفت: با 150% پرش از طریق اوایل ماه ژوئن از سال گذشته در مجموع در طول همان دوره است.

"فقط در هفته گذشته, جنگل, خدمات پرسنل خاموش دو غیر قانونی آتش است که تبدیل به آتش سوزی گفت:" ژاک Behrens سخنگوی سن برناردینو جنگل.

مقامات همچنین هشدار داد که زمین آتش می تواند همچنان به سوختن ودود کردن طولانی پس از آنها قرار داده شده است و می تواند دوباره و دوباره پس از بازدید کننده را ترک کنند.

"اگر آن را سرد به لمس آن نیست کردن" Behrens گفت.

لک ارروهید در ضمن لغو آن Fourth of July fireworks نشان می دهد چهار شنبه, جولای 1, اما امیدوار به برنامه ریزی مجدد در زمان مناسب.

"من می دانم که همه در لک ارروهید جامعه نا امید خواهد شد," آلن Kaitz یک لک ارروهید انجمن عضو هیئت مدیره نوشت: در یک ایمیل "اما متاسفانه ما در شرایط دشوار و مقامات حاکم وظیفه هستند و با سخت گیری که آنها نمی خواهند به.

"در این زمان از جشن ما استقلال" Kaitz افزود: "ما باید تمام آن طول می کشد به خودمان از این بیماری همه گیر."

شرایط انتظار می رود که گرم و خشک در آنجلس کلیولند و سن برناردینو جنگل ملی هواشناسان گفت: اما تنها آنجلس جنگل ملی بود و انتظار می رود به تجربه gusts باد.

رطوبت پیش بینی شده بود حدود 20 درصد در اکثر مناطق کوهستانی اما آن می تواند خشک کن در بخش شمالی از سان برناردینو ملی جنگل به سمت لوکرن دره هواشناس فیلیپ Gonsalves گفت.

"مردم باید آگاه به ماندن هیدراته" Gonsalves گفت.

به احتمال آتش سوزی به گفته کارشناسان سه شنبه پیش بینی را شامل نمی شود بحرانی آتش و آب و هوا شرایط.

"آن را به باد می وزد که یک کاهش عامل" Gonsalves گفت: بسیاری از مناطق "اما این بدان معنا نیست که مردم نیازی به مراقب باشید."

دمای شد پیش بینی شده در پایین - به اواسط 80s در کلیولند ملی جنگل و به پایین 90s در ارتفاعات پایین تر از سن برناردینو کوه.

در آنجلس ملی, جنگل, اوج به 90s شد و انتظار می رود در ارتفاعات پایین تر با برخی از بادها در 20 تا 30 مایل در هر ساعت محدوده هواشناس Ryan Kittell گفت.

"نگرانی وجود دارد برای گرمازدگی اگر شما آماده هستید که برای" او گفت:.

کارکنان نویسندگان یونس والدز و برایان وایتهد کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب