پاسادنا بازدید 900 coronavirus موارد اما هیچ مرگ و میر در عین حال این ایام کار در هفته

در مجموع 900 Pasadenans آلوده شده اند با رمان coronavirus از جمعه, مارس 27 زمانی که شهر مقامات بهداشتی گزارش 1

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

در مجموع 900 Pasadenans آلوده شده اند با رمان coronavirus از جمعه, مارس 27 زمانی که شهر مقامات بهداشتی گزارش 17 به تازگی موارد تایید شده اما هیچ اضافی مرگ و میر.

این شهرستان دارای ماند در 82 تعداد مرگ و میر پس از یکشنبه, مارس 24 هنگامی که دو گزارش شده است. به مدت سه روز در حال حاضر پاسادنا دیده نشده و هر گونه مرگ و میر — بخشی از یک الگوی داده ها در طول دو هفته گذشته هنگامی که فرکانس و تعداد مرگ و میر دیده می شود کاهش.

آن را بیش از حد به زودی به آن را یک روند پاسادنا مقامات بهداشت گفت: در اوایل مصاحبه اما هنوز هم یک علامت مثبت است.

خبر می آید به عنوان شهر و مسئولان شهرستان بیشتر سست برخی از coronavirus محدودیت اجازه می دهد تمام مغازه های خرده فروشی به بازگشایی برای فرد خرید و مجاز در فرد مراسم مذهبی را از سر گرفت.

در 17 مورد گزارش شده در چهارشنبه پنج نفر در ارتباط با این شهر مراقبت از سالمند امکانات در حالی که یکی دیگر از 10 هنوز تحت بررسی است. در حال حاضر وزارت بهداشت و درمان دارای 180 مورد پرونده از بیماران که ممکن است یا ممکن است مربوط به خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

بعلاوه اضافی دموگرافيک و اطلاعات مربوط به موارد گزارش شده در روز سه شنبه در دسترس ساخته شده توسط چهارشنبه. از آنجا که آن را دشوار است به تشخیص چگونه شنبه این موارد در گروه سنی به عنوان برخی از داده ها ترکیب شده است.

اما از داده های گزارش شده پنج شنبه, موارد رشد در زیر گروه های سنی:

  • دو بیشتر موارد گزارش شده در میان کودکان کمتر از 18 و در مجموع 24 نفر است که بیش از دو برابر در هفته های اخیر. مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال مطالعه این پدیده و پاسخ در مورد آن زود است.
  • 21 مورد گزارش شده در میان 18 - تا 40-ساله; در مجموع 183 آلوده شده اند.
  • پنج مورد جدید گزارش شده در میان 41 - تا 64 ساله در مجموع 262.
  • پنج مورد جدید همچنین گزارش شده است که در میان سالمندان 65 ساله و مسن تر. جمعیتی دارای 431 موارد — تقریبا به عنوان بسیاری از هر گروه سنی دیگر ترکیب شده است.

در میان چهار مورد به طور انحصاری دو بيمار سفید در حالی که هشت ساله شد Latinx. بهداشت مقامات هنوز در حال بررسی این هفت نفر دیگر موارد است.

جمعیتی پاسادنا دیده می شود بیشتر موارد در میان آن Latinx جمعیت بیش از هر گروه دیگر.

در اینجا چگونه آن را می شکند:

  • 213 سفید بيماران
  • 265 Latinx بیماران
  • 76 سیاه/آمریکایی آفریقایی بیماران
  • 76 آسیایی/جزایر اقیانوس آرام بيماران
  • 12 نفر از دیگر نژاد
  • 258 نفر که مسابقه ناشناخته است

جمعیت کسانی که در برابر این ویروس باید اریب متفاوت با 32 از 82 مرگ و میر مربوط سفید بيماران است. یکی دیگر از 26 مرگ و میر درگیر Latinx بیماران در حالی که سیاه و آسیایی, بیماران دیدم 11 و 12 و میر بود. یک مرگ درگیر یک بیمار دیگر مسابقه.

در این شهر مراقبت از سالمند امکانات نتایج از دور دیگری از تست در آمد از طریق در Jasmin, تراس, تسهیلات زندگی کمک برای حافظه اختلال که در آن 13 یکی دیگر از اعضای هیات آزمایش مثبت برای coronavirus. در مجموع از 39 کارکنان و 63 ساکنان آلوده شده اند در مرکز آن نیز مرتبط شده است و نه مرگ و میر هر چند هیچ کدام در چند هفته گذشته.

موارد شده اند نسبتا راکد در تاسیسات برای حدود دو هفته در حال حاضر بسیاری از آن موارد جدید شامل بدون علامت بیمارانی که عفونت تنها کشف شده به دلیل سیستماتیک تست هماهنگ با شهر مقامات بهداشت عمومی و تسهیلات از مدیران گفته اند.

یکی دیگر از دو نفر از کارکنان آزمایش مثبت در برایتون مرکز مراقبت در جمعه شهرستان داده ها نشان می دهد اضافه کردن به 10 مورد جدید گزارش شده در روز سه شنبه. چهل و نه اعضای هیات آلوده شده اند در این مرکز در کنار 77 ساکنان. شانزده مرگ و میر مرتبط شده اند به تسهیلات اما هیچ کدام از آنجا که ممکن است 4.

سه مورد جدید نیز گزارش شده در ميان کارکنان در هانتینگتون پست حاد نیز شناخته شده به عنوان پاسادنا مراتع که تا به حال گزارش هر گونه موارد جدید برای نزدیک به دو هفته است. در مجموع 15 نفر از کارکنان و 60 ساکنان آلوده شده اند در این مرکز است که تا به حال هشت مرگ و میر مرتبط با آن اما هیچ کدام در چند هفته گذشته.

در لس آنجلس در روز چهارشنبه به مقامات بهداشت گفت: آنها به طور بالقوه واجد شرایط برای دولت اجازه بازگشایی اولیه مقامات گزارش 933 موارد جدید و 53 مرگ و میر به استثنای پاسادنا آخرین شماره. در مجموع 48,700 مردم آلوده شده اند تا کنون 2,195 فتح کرد گرفته شد و جان خود را از دست داده اند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن