کلت می میرد در سانتا آنیتا بعد از آموزش حادثه

آرکادیا (CNS) – آخرین تبادل نظر یک unraced 2 سال colt شد 13th کورس مرگ در مسابقه یا آموزش های مربوط به حوادث د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 اردیبهشت 1399

آرکادیا (CNS) – آخرین تبادل نظر یک unraced 2 سال colt شد 13th کورس مرگ در مسابقه یا آموزش های مربوط به حوادث در سانتا آنیتا در این فصل هنگامی که او درگذشت در آموزش, حادثه در روز جمعه.

اسب آموزش دیده توسط پیتر Eurton درگذشت پس از چه نامیده می شد یک حادثه در طول آموزش با توجه به اطلاعات ارسال شده در کالیفرنیا مسابقه اسب مدیره سایت.

مایک دله اطلاعات عمومی و افسر برای هیئت مدیره گفت: شهرستان, اخبار, خدمات, در روز شنبه که آخرین تبادل نظر "انداخت و او را سوار زد و رفت داخل راه آهن. او ambulanced برگشت به انبار خود را که در آن او با حضور خود خصوصی دامپزشک اما در مدت کوتاهی پس از آن."

یک کالبد گشايی در انتظار دله گفت.

مسابقه در مسیر متوقف شد مارس 27 مطابق با سفارشات از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان به دلیل شیوع کروناویروس. اما سانتا آنیتا مقامات روز پنجشنبه گفت که آنها ارائه یک پیشنهاد کتبی به سر مسابقه زنده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به لس آنجلس وزارت بهداشت و به شهرستان سرپرست کاترین Barger و در انتظار پاسخ در مدت کوتاهی.

لوس آلامیتوس مسیر مسابقه در سرو تنها, آهنگ در کالیفرنیا هنوز زنده مسابقات. دوازده اسب وجود دارد فوت کرده اند در این سال از مسابقه مربوط به صدمات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de