UCLA می افزاید: در حال اجرا پشت Deshun Murrell به 2021 کلاس

UCLA برداشت تا آن دوم فوتبال متعهد در سه روز با در حال اجرا پشت Deshun Murrell اعلام تعهد خود به برنامه صبح روز چهارشنبه.

Murrell هشتمین مرتکب UCLA کلاس 2021 پس از گیرنده Ezavier اساسی تعهد در روز دوشنبه.

از طریق یک ویدئو در توییتر Murrell خود را تایید کرد تصمیم به بازی در UCLA.

“Centreville, آلاباما, جمعیت 2000. هیچ سرویس. هیچ فروشگاه. تنها بحث کوچک مردم خوب و ورزش. اکثر مردم آن را ندارد و تبدیل به یک محصول از محیط زیست است. اما من می خواستم برای ایجاد یک تفاوت در زندگی من و نوشتن خود من داستان” Murrell گفت: در این ویدئو. “من می خواهم اعلام کنم که من خواهد شد پیشبرد دانشگاهی همراه با فوتبال و پیگیری حرفه ای در UCLA. چهار دست و پا است.”

Murrell, 5-11 و 185 پوند را انتخاب UCLA ارائه می دهد بیش از دوک بیداری, جنگل های شمال, غرب ویرجینیا, ویرجینیا و کالیفرنیا. با توجه به 247Sports او ثبت 2,275 متری و 34 touchdowns به عنوان یک تازه وارد در مدرسه بالا است.

از Centreville, آلاباما, Murrell به عنوان رتبه سه ستاره جذب و به عنوان شماره 32 استخدام در ایالت آلاباما توسط 247Sports.com. او برای اولین بار در حال اجرا بازگشت به ارتکاب به برونز’ کلاس 2021 است که رتبه شماره 4 در Pac-12 و شماره 54 در سراسر کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>