کهکشان قادر به گرفتن در مسیر قطره MLS برگشت مسابقات بازکن

LA Galaxy جلو Cristian Pavon (10) کنترل توپ در مقابل Portland Timbers مدافع Jorge Villafana, مقابل, هافبک دیگو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399
 • LA Galaxy جلو Cristian Pavon (10) کنترل توپ در مقابل Portland Timbers مدافع Jorge Villafana, مقابل, هافبک دیگو کاراکتر (21) و هافبک Eryk ویلیامسون در نیمه دوم یک MLS مسابقه فوتبال دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • Portland Timbers هافبک ماروین Loria راست شرح زیر از طریق یک شات در هدف در مقابل لس آنجلس گلکسی هافبک ساشا Kljestan در طول نیمه اول یک MLS مسابقه فوتبال دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Portland Timbers دروازه بان استیو کلارک چپ باعث صرفه جویی به عنوان مدافع Larrys Mabiala (33) می ایستد در نزدیکی در طول نیمه اول یک MLS فوتبال بازی مقابل لس آنجلس گلکسی دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • Portland Timbers به جلو جرمی Ebobisse (17) جشن پس از به ثمر رساندن گل در نیمه دوم این تیم MLS فوتبال بازی مقابل لس آنجلس گلکسی دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy مدافع دانیل Steres برنده یک هدر بیش از Portland Timbers به جلو جرمی Ebobisse (17) در طول نیمه دوم یک MLS مسابقه فوتبال دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • Portland Timbers هافبک دیگو والری چپ و لا کهکشان مدافع پری آشپزخانه (2) رقابت برای توپ در نیمه دوم یک MLS مسابقه فوتبال دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • Portland Timbers دروازه بان استیو کلارک (12) باعث صرفه جویی در مقابل لس آنجلس گلکسی مدافع Giancarlo گونزالس (21) در طول نیمه دوم یک MLS مسابقه فوتبال دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy مدافع رولف Feltscher (25) تلاش یک هدر به سمت هدف در نیمه دوم این تیم MLS مسابقه فوتبال در برابر Portland Timbers, دوشنبه, جولای 13, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • Portland Timbers هافبک سباستین Blanco, حق, تلاش یک شات در مقابل لس آنجلس گلکسی مدافع دانیل Steres در طول نیمه اول یک MLS مسابقه فوتبال دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

کهکشان باز MLS برگشت مسابقات به دنبال بسیاری مانند تیم که در آغاز سال 2020 فصل در ماه فوریه.

متاسفانه برای کهکشان که به اندازه کافی خوب نیست به عنوان آن رنج می برد 2-1 از دست دادن به Portland Timbers برای باز کردن گروه F بازی در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی دوشنبه.

پس از از دست رفته با یک پنالتی در نیمه اول Chicharito هرناندز به گل اول خود را MLS و کهکشان هدف برش نمره در نیم در 88 دقیقه است.

کهکشان بازی نهایی 15 دقیقه بازی با یک مرد استفاده به عنوان داریو Zuparic دریافت کارت زرد دوم خود را.

Frustratingly برای کهکشان را به ثمر رساند دو گل در نیمه دوم اما هر دو حکومت آفساید در اجرای بازی از جمله هدف از گوردون وحشی در 81st دقیقه فقط لحظاتی پس از ورود به بازی به عنوان یک جایگزین.

"به من گفت: بیابان, این یکی در من" Chicharito گفت. "فوتبال در مورد شتاب ...ما باید از نظر ذهنی قوی حتی خودم برای غلبه بر این چیزها."

در ضمن پورتلند در زمان مراقبت از آن دو احتمال در نیمه دوم به ثمر رساند در 59 (جرمی Ebobisse) و دقیقه 66 (Sebastian Blanco) و بود که تمام چوبهای مورد نیاز است.

"من فکر می کردم شروع مناسب و معقول بود ما موفق به کسب یک پنالتی زود هنگام و در نیمه اول آنها نیست هر گونه شانس دیگر از یک مجموعه قطعه" کهکشان هافبک پری آشپزخانه گفت. "ما تا به حال شانس ما و نیست سرمایه گذاری است."

که می داند که چگونه شب را معلوم اگر Chicharito تبدیل کرده بود او ضربه پنالتی تلاش در 13 دقیقه است.

پس از یک هندبال نامیده می شد در Zuparic, Chicharito افزایش, اما تلاش خود را ذخیره شد توسط استیو کلارک. کلارک همچنین قادر به بازگشت به پای خود و جلوگیری از ساشا Kljestan را دوباره بجای اول برگشتن تلاش.

"ما سزاوار نیست به از دست دادن امروز" کهکشان مربی Guillermo بررس Schelotto گفت. "ما به آنها این فرصت را به نمره اهداف."

کهکشان را در ادامه مسابقات بازی شنبه برابر LAFC (7:30 p. m.).tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب