UC برای پیاده سازی پرداخت یخ برای غیر به نمایندگی از کارکنان و اعضای هیات علمی

صدراعظم کارول مسیح اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos و معاونت امور مالی و رئیس امور مالی روزماری Rae ارسال پیغام زیر به اعضای هیات علمی و کارکنان در روز دوشنبه:

ما در حال نوشتن امروز برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد بودجه مربوط به مفاهیم COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان ما به اشتراک گذاشته اند که قبلا از دست دادن در زمان و درآمد پیش بینی شده برای دانشگاه مهم است; با ترکیب واقعی و پیش بینی افزایش هزینه های کل تاثیر خواهد شد به احتمال زیاد در محدوده از $210-300 میلیون.

در حالی که شده است وجود دارد پیشرفت در پیدا کردن راه های جدید برای تولید درآمد برای دانشگاه و ما بشردوستانه دستاوردهای قابل توجه بوده است روشن است که ما نیاز به اقدامات در کنترل ما برای کاهش هزینه ها در جهت کاهش این بیماری همه گیر مربوط به تاثیر به پردیس بودجه. بزرگترین بخشی از بودجه ما حدود 68 درصد است که هزینه های پرسنل. از کسانی که هزینه های این شایستگی را افزایش می دهد برای غیر به نمایندگی از کارکنان و سالانه هزینه زندگی را افزایش می دهد برای به نمایندگی از کارکنان و اعضای هیات علمی (محدوده تنظیمات) حساب برای 50 میلیون دلار سالانه در دانشگاه ما به تنهایی.

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو پیشنهاد به هیئت رجنت این هفته که وجود یک systemwide یخ در حقوق غیر به نمایندگی از کارکنان و اعضای هیات علمی برای سال مالی 2021. این اعمال نه به حفظ و نگهداری و توسعه و دیگر دانشکده پیشرفت موارد با 1 ژوئیه سال 2020 موثر خرما. این نیز نمی شود به حقوق صاحبان سهام افزایش کارکنان, اما آنها داده خواهد شد در صورت محدود و باید تایید شده توسط کمیته مالی. این فرایند را برای درخواست تایید منتشر خواهد شد در روزهای آینده. علاوه بر این رئیس جمهور ناپولیتانو پیشنهاد خواهد کرد که او و 10 پردیس روسای هر یک 10 درصد کاهش پرداخت. در نهایت UCOP است شروع بحث با رهبران اتحادیه برای انتقال گرانش سیستم با شرایط مالی. در اینجا یک لینک به UCOP اطلاعیه ها و سوالات متداول صفحه.

ما متوجه است که این خبر می آید در زمانی که بسیاری از شما سلامت و نگرانی های مالی را برای خود و عزیزان در حال مبارزه با جدا شدن از دوستان و خانواده و دچار شکنندگی و عدم قطعیت تبدیل شده است که همه بیش از حد واقعی در طول این بیماری همه گیر. ما تاسف است که این اطلاعیه را ارائه اضافی ناخواسته بار.

لطفا مطمئن باشید که ما همچنان به نگاه همه به معنای دیگر از بودجه تسکین که تاثیر منفی کارکنان ما. ما عمیقا سپاسگزار برای بسیاری از و متنوع سهم ما UC برکلی علمی و کارکنان به خصوص در این زمان به چالش کشیدن و ما همچنان به حمایت از شما در هر راه که ما قادر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>