Garcetti پشت قانون برای کمک به کارگران گذاشته و در میان coronavirus بحران دریافت rehired

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti حمایت خود را روز شنبه, مارس 21 برای شورای شهر پیشنهاد به مهمان نوازی و گردشگری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti حمایت خود را روز شنبه, مارس 21 برای شورای شهر پیشنهاد به مهمان نوازی و گردشگری کارگران صنعت که گذاشته شد و در طول رمان coronavirus همه گیر توانایی برای به دست آوردن اولین طاس تخته نرد در شغل آنها را از دست داده زمانی که اقتصاد بازگشایی.

این قانون پیشنهادی شناخته شده به عنوان "حق-از-فراخوان" گرفته خواهد شد تا در چهار شنبه اضطراری جلسه شورای شهر آغاز و در 10.m.. این رو مخالفت کارفرمایان صنعت هتل و کارفرما شورای حقوقی که مطرح شده مربوط به قانون پیشنهادی می تواند به سوء استفاده.

Garcetti روز سه شنبه با اشاره به مبارزات دهها هزار نفر از هتل کارگران خدمات مواد غذایی کارگران خدمات فرودگاهی کارگران سرایداران و نیروهای امنیتی که گذاشته شده یا furloughed "و در حال حاضر ساخت به پایان می رسد دیدار."

"کارگران ماهر باید به آنهایی که برای اولین بار به استخدام می شود," او گفت:

"کسانی که مردمی با چندین دهه تجربه و ارشد که در حمایت از خانواده ها و جوامع را نمی توان قربانیان زمانی که ما به عقب بر گردیم به کار از مردم که یا جدیدتر و یا پرداخت کمتر بودن استخدام, زیر آنها," او گفت:. "ما نیاز به حفاظت از آنها."

"من به زودی امضا خواهد شد که به عنوان به زودی به عنوان آن می آید به میز کار من," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب