پس از 5 سال پروژه شهرستان لا کمیسیون پشت چشمگیر پلیس اصلاحات

لس آنجلس کمیسیون روابط انسانی منتشر شد گزارش پنج سال در ساخت دوشنبه که خواستار اصلاحات چشمگیر به شهرستان ادارا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 تیر 1399

لس آنجلس کمیسیون روابط انسانی منتشر شد گزارش پنج سال در ساخت دوشنبه که خواستار اصلاحات چشمگیر به شهرستان ادارات پلیس از جمله پایان دادن به واجد شرایط ایمنی و ایجاد مستقل دادستان برای رسیدگی به پلیس سوء موارد است.

هر چند کمیسیون پروژه آغاز شد و در سال 2015 در سالگرد 50 از وات شورش بسیاری از توصیه های آینه اصلاحات معترضان خواستار به صورت محلی و در سراسر کشور در هفته از یک افسر پلیس کشته جورج فلوید در مینیاپولیس.

"از طریق این گزارش امید ما را مورد سیستمیک و تغییرات فرهنگی در پلیس که به افتخار جورج فلوید و بسیاری دیگر که زندگی بوده است از دست داده و یا آسیب دیده گفت:" کمیسیون ایزابلا گانینگ صندلی از کمیسیون ad-hoc کمیته سیاست گذاری و روابط انسانی.

این کمیته انجام هفت جلسات عمومی 42 جلسات بازخورد و یک سری از هدفمند جلسات با اجرای قانون فعالان و سایر ذینفعان قبل از توصیه های آن است.

پلیس لس آنجلس اتحادیه مشورت نیست

در بیانیه پلیس لس آنجلس محافظ لیگ هیئت مدیره آن گفت: در حال بررسی 75 صفحه گزارش اما ادعا کرد که "رتبه بندی-و-فایل افسران پلیس که در پاسخ به تماس های اضطراری و گشت زنی در خیابان های ما باقی مانده بودند از این فرایند است که تولید شده در این گزارش است."

"ما ایده ها و مفاهیم و در حال باز کردن به دیگران است که بهبود پلیس و جامعه نتایج اما با همان گروه از دانشگاهیان سابق روسای پلیس وکلا و سیاستمداران بازیافت بسیاری از ایده های مشابه بدون ورودی از کسانی که با اجرای آنها این است که کاملا به سادگی بیشتر از همان خواهد شد و هیچ تولید و تغییرات لازم," اتحادیه رهبری در بیانیه ای گفت.

لیستی از ذینفعان شامل پلیس لس آنجلس و هیئت مدیره خود را از پلیس کمیسیون و همچنین ساحل طولانی و پاسادنا اما شامل نمی شود هر گونه پلیس اتحادیه های کارگری.

مایکل Kapp یک سخنگوی این کمیسیون گفت: این پروژه مستند صدای کسانی که تحت تاثیر توسط پلیس و پس از آن پاسخ به دست آمده از حوزه های قضایی مختلف از طریق خود leaderships. این کمیسیون نمی دیکته به بخش " رهبران چگونه به شامل رتبه خود را-و-فایل اعضا در بحث, او گفت:.

"بیشتر این کمیسیون بر این باور نیست که اجرای قانون شد کافی و مناسب نمایندگان از اجرای قانون پاسخ به نگرانی های جامعه," Kapp گفت: در یک ایمیل. "و گفت که اگر رتبه و فایل افسران دیدگاه های مختلف در این کمیسیون خواهد بود بررسی راه هایی برای تعامل با آنها را همانطور که ما حرکت رو به جلو است."

توصیه 34

این گزارش 34 توصیه های پوشش نه دسته عمده از جمله افزایش شفافیت و حسابدهی و تجدید نظر در استفاده-از-نیروی سیاست تقویت نظارت محدود کردن نظارت و فن آوری و پیشرفت جایگزین به اجرای قانون است.

شرکت کنندگان در این جلسات و نشست ها ابراز عدم اعتماد در سیستم های فعلی برای برگزاری پلیس پاسخگو بر اساس این گزارش.

"هنگامی که وجود دارد یک بررسی از یک افسر آن است که به طور کلی انجام شده توسط افسر استخدام آژانس افزایش نگرانی واقعی در مورد تضاد منافع است. و به ندرت در حال اتهامات جنایی ب" در این گزارش آمده. "شرکت کنندگان صحبت از بودن با احتیاط از این واقعیت است که دفتر دادستان منطقه و نه یک سازمان مستقل است و تنها تصمیم ساز می آید به پرونده اتهامات عنوان شده علیه اجرای قانون است."

ویژه دادستان

یک توصیه خواهد بود را به او واگذار استفاده-از-نیروی تحقیقات به دادستان ویژه کار مستقل از اجرای قانون و دفتر دادستان منطقه است که با این نسخهها کار از نزدیک با افسران در پرونده های جنایی ،

معترضان در هفته های اخیر را به نام دادستان منطقه جکی لاکی که در حال اجرا برای یک دوره سوم در ماه نوامبر برای برگزاری نه مشکل افسران پلیس پاسخگو باشد. چند برجسته حامیان از جمله در کنگره ایالات متحده Adam Schiff, D-Burbank کشیده اند خود را تایید Lacey در پاسخ.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و پلیس لس آنجلس کمیسیون قبلا اعلام حمایت خود را به صورت مستقل دادستان به عنوان بخشی از یک سری از اصلاحات پیشنهادی خواهد بود که در نتیجه تا $150 میلیون دلار کاهش از پلیس لس آنجلس بودجه.

وجوه اضافی از جمله جابجایی پول برش از ادارات پلیس باید به منابع جایگزین از جمله جدی مراکز تیم های واکنش و جوانان برنامه های توسعه با توجه به این کمیسیون گزارش.

برگزاری افسران شخصا مسئول

این کمیسیون همچنین توصیه می شود تغییرات به فدرال و دولت قانون است که پایان واجد شرایط ایمنی محافظت می کند که افسران پلیس از مدنی مناسب در حالی که اقدام در ظرفیت رسمی. طرفداران واجد شرایط ایمنی می گویند که قانون اجازه می دهد تا ماموران به تمرکز بر شغل خود را به خصوص در موقعیت های خطرناک, به جای نگرانی در مورد احتمال آنها خواهد بود دوم حدس زده در دادگاه بعد.

کلرادو گذشت گسترده پلیس اصلاحات لایحه هفته گذشته ساخته شده است که افسران پلیس مسئول تا $25,000 در خسارت اگر آنها را به جرم نقض یک فرد حقوق مدنی.

یکی دیگر از توصیه را به پلیس نظارت تخته معمولا تنزل به نقش مشورتی با کمی قدرت و توانایی برای بررسی موارد سوء رفتار و نیروی کشنده "به طور کامل و بی طرفانه" با توجه به گزارش. حوزه های قضایی بدون نظارت هیئت مدیره در محل باید ایجاد کنید و آن را به "قدرت لازم را برای انجام ماموریت خود از جمله حکم قدرت و قدرت به سرزنش و/یا نظم و انضباط" کمیسیون توصیه می کند.

کسانی که تخته باید فضا را برای افراد و اعضای خانواده که نهفته پلیس گزارش.

در اوایل این سال L. A. شهرستان به حکم قدرت به آن غیر نظامی نظارت کمیسیون اما تا کنون کلانتر الکس بیانوبا حاضر به همکاری با این کمیسیون است.

توصیه های دیگر عبارتند از: ایجاد سالانه countywide گزارش استفاده-از-نیروی حوادث و پلیس متوقف می شود از همه اجرای قانون محلی حوزه های قضایی, ساخت سوء سوابق بیشتر در دسترس عموم نیست و در دستگیری کسانی که مرتکب "جنایات بقا" مانند خواب در فضاهای عمومی نیاز به آموزش مداوم د-تشدید و تعصبات و ایجاد سیاست های است که تشویق و ترویج افسران پلیس به عنوان "افسران صلح" به جای "نگهبان نظم عمومی است."

هیئت مدیره پشتیبانی از اکثر

تا کنون سه نفر از اعضای هیئت مدیره شهرستان سرپرستان — مارک ریدلی-توماس هیلدا سولیس و شیلا Kuehl — حمایت یافته های این گزارش.

"حوادث اخیر را برانگیخت گفتگو در مورد چگونه ما گسترش جایگزین به اجرای قانون و چگونه ما در ادامه همراه استمرار reimagining ایمنی عمومی" ریدلی-توماس در بیانیه ای گفت. "بسیاری از توصیه های گذاشته شده در این گزارش در عین حال یکی دیگر از فرصت برای شهرستان برای سرمایه گذاری در تغییر است که نظام مند و پایدار می شود که به ریشه این مسئله به جای دستکاری سطح."

هیئت مدیره است که انتظار می رود را به یک رای در یک مجموعه ای از پلیس های مختلف اصلاحات بر اساس "8 نمی توانید صبر کنید" جنبش در نشست خود در روز سه شنبه.

کسانی که اصلاحات را به جلو توسط ریدلی-توماس و سرپرست جانیس هان که محدود کردن استفاده از chokeholds و نیاز به افسران به اگزوز تمام گزینه های دیگر قبل از استفاده از زور در میان دیگر تغییر سیاست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب