UC برکلی اعلام کرد قصد دارد برای ترم پاییز

صدراعظم کارول مسیح اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش کاترین P. K

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

صدراعظم کارول مسیح اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos معاون صدراعظم برای کارشناسی آموزش و پرورش کاترین P. Koshland و معاونت دانشجویی Stephen C. Sutton ارسال پیغام زیر را به دانشجویان مقطع کارشناسی در چهار شنبه:

ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن برنامه های ما برای ترم پاییز با شما. من می دانم که شما مشتاق به شنیدن از تصمیم گیری های ما و قبل از ما مشغول به جزئیات اجازه دهید ما به شما هشدار می دهند که تصمیم گیری وابسته به تایید از بهداشت عمومی محلی مقامات.

بین در حال حاضر و شروع ترم پاییز ما ادامه خواهد داد به کار میان عدم اطمینان است. آن است که یک احساس ناراحت کننده برای بسیاری از ما نیاز به انعطاف پذیری زیادی صبر انعطاف پذیری و فضل است. همه گمنام را بسیار به چالش کشیدن برنامه ریزی محیط زیست و در نهایت ما باید آماده در بسیار کوتاه با توجه به کاهش و یا محدود کردن فعالیت های دانشگاه و حرکت به طور کامل از راه دور آموزش باید همه گیر شدن شرایط در هر نقطه ای قبل از پایان ترم پاییز. ما همچنین باید اشاره کرد که در حالی که ما تمام تلاش خود را برای کاهش خطرات مرتبط با زندگی و یادگیری در محیط دانشگاه ما می توانیم از بین بردن آنها را در دسترس نباشد.

ما باید ایجاد یک مجموعه ای از گزینه های برای شما. شما و خانواده شما نیاز به تصمیم می گیرید که البته عمل برای شما مناسب است بر اساس شرایط شما تنظیمات خود را به اهداف خود و قضاوت خود را از خطر است. لطفا مطمئن باشید که ما متعهد به فراهم کردن شما با بالاترین کیفیت تجربه آموزشی و انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای حمایت از پیشرفت خود را به سمت دانشگاه برکلی مدرک.

آموزش/دانشگاهیان

آن است که ما قصد انجام محدود در کلاس های حضوری پاییز امسال برای آن دسته از دانش آموزانی که مایل به آمدن به دانشگاه. در کلاس های حضوری خواهد بود محدود به تعداد کمی از مردم به عنوان دیکته شده توسط عوامل از جمله بهداشت عمومی راهنمایی و ما خود تراکم ساختمان دستورالعمل.

آموزش در دوره ارائه خواهد شد توسط کنترل از راه دور معنی می دهد. برخی از کوچکتر گروه های بحث که بخشی از دوره های بزرگتر و یا فعالیت های دیگر ممکن است ارائه شود در فرد است. ما در حال تعیین است که دوره های آموزشی را در فرد و گزینه این سقوط و خواهد شد که البته ما برنامه در دسترس در ماه جولای.

دانش آموزان خواهد شد لازم نیست به کلاس های حضوری و یا حضور در دانشگاه برای کوچکتر بحث بخش است. تقریبا همه دانشگاهی ارائه شده و از جمله کسانی که با فرد در فعالیت های آموزشی را نیز ارائه می شود از طریق از راه دور تحویل روش. دانش آموزانی که نیاز به تسهیلات برای کلاس اعم از آنلاین و یا در فرد می توانید با غیر فعال دانشجويان در برنامه.

نوآورانه "ترم در ابر" برنامه در حال توسعه برای یک گروه از "دروازه" دوره های آموزشی و همچنین چندین بحرانی دیگر-مسیر کلاس های است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای پیشرفت به سمت جلسه عمده و وسعت مورد نیاز است. مقدار زیادی از فکر و سرمایه گذاری رفته به ترم در ابر برنامه. همه کسانی که در دوره ارائه خواهد شد از راه دور.

به ما ابلاغ قبلا شهریه و هزینه های اجباری تعیین شده است بدون در نظر گرفتن روش آموزش.

در نهایت به کاهش COVID-19 قرار گرفتن در معرض است که می تواند مورد آمده به عنوان یک نتیجه از دانش آموزان سفر برای تعطیلات روز شکرگزاری در فرد راهنما (و همچنین امتحانات نهایی) تحویل داده خواهد شد از راه دور پس از روز شکرگزاری است.

در پردیس مسکن

ما برنامه های مسکن نیز به محدودیت های محلی و مقامات بهداشت عمومی. ما برنامه ریزی برای خانه تا به 6500 دانشجويان ما در دانشگاه اقامت سالن در تک و دو اتاق است. ما را تلو تلو خوردن دانش آموز هنگام ورود به سالن محل اقامت و آپارتمان در مقطع کارشناسی آغاز و در اوایل ماه اوت برای جلوگیری از معمولی شلوغ حرکت در تجربه. ما رزرو فضا در یکی از مجتمع های مسکن برای قرنطینه و جداسازی اهداف است. دانش آموزان در حال حرکت به محل اقامت سالن به احتمال زیاد نیاز به انجام COVID-19 تست بلافاصله قبل از بازگشت به دانشگاه و/یا پس از ورود به دانشگاه خواهد بود و انتظار می رود برای منزوی کردن برای 7-10 روز پس از ورود در محوطه دانشگاه.

دسته های زیر از دانش آموزان در میان کسانی که اولویت داده خواهد شد برای در پردیس مسکن:

  • دانش آموزان برای آنها زندگی در کال مسکن خود را برای انتخاب بهترین گزینه
  • دانش آموزانی که در حال حاضر به امضا قراردادهای مسکن
  • دانش آموزان با مستند معلولیت/نیاز به مسکن تسهیلات
  • دانش آموزان با برآورد مالی سهم در $0
  • برکلی امید دانشمندان Fiat Lux دانشمندان و رجنت و صدراعظم پژوهشگران
  • فرهنگی/هویت/زندگی-آموزش برنامه های مسکن (آفریقایی و آمریکایی و آسیایی و اقیانوس آرام آمریکا Casa مگدلنا مرا, بومیان آمریکا, وحدت LGBTQIA+ خانه توانمندسازی زنان در بنیادی (دانا) انتقال تجربه)
  • ورزشکاران دانش آموز

دانش آموزانی که مایل به انصراف از موجود خود را در پردیس مسکن قرارداد دریافت خواهد کرد یک پیام و توضیح داد که چگونه به انجام این کار بدون مجازات. دانش آموزانی که اعمال می شود اما هنوز موفق به دریافت قرارداد دریافت خواهد کرد یک پیام با اطلاعات در مورد اقدامات مورد نیاز برای تکمیل مسکن قرارداد روند.

در دانشگاه ناهار خوری ارائه خواهد شد بر روی "برو" بر اساس.

فعالیت های دانشجویی و رویدادها

همه گیر شرایط ممکن است آن را مضر برای نگه داشتن فرد در حوادث همانطور که ما در گذشته انجام داده اند; این نظر به احتمال زیاد باعث می شود ما به محدود کردن استفاده از پردیس امکانات برای رویدادها و جلسات این سقوط. دانش آموزان پشتیبانی خواهد شد در درگیر شدن در باشگاه فعالیت ها و رویدادها از راه دور و ما انجام خواهد داد که همه ما می توانیم به غنی سازی تجربه دانش آموز برای همه است.

ورودی اول و انتقال در مقطع کارشناسی دانش آموزان شرکت کننده در خرس طلایی جهت دریافت اطلاعات دقیق در مورد این برنامه در روز جمعه.

حفاظت از سلامت جامعه

به دلیل آن است که در هر کس علاقه به حفظ برکلی سالم هر کس که خواهد شد در حال حاضر در پردیس مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با پردیس شهر و دولت حکم فیزیکی, فاصله, پوشش صورت و دست شستن بهداشت. ما درخواست شما را به خواندن و امضای حفظ برکلی سالم تعهد قبل از بازگشت به دانشگاه.

سوال بپرسید و به اشتراک گذاری افکار خود را

ما مشتاق به شنیدن از شما به سوالات خود و به شنیدن نظرات شما. ما یک پردیس مکالمه برای دانش آموزان و خانواده ها در روز پنج شنبه 25 ژوئن از 5-6 بعدازظهر.. شما ممکن است ارسال سوالات جلوتر از زمان و یا در برخواهد داشت و آنها را در زمان واقعی از طریق Facebook Live. بازدید از پردیس مکالمات وب سایت برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای مشاهده و شرکت کنند. علاوه بر این ما شما را از ارسال یک بررسی که در آن شما می توانید ارائه بازخورد.

اجازه دهید ما نزدیک گفت: ما به دنبال به جلو به شما خوش آمد به ما UC برکلی جامعه در هر راه است که حس می کند برای شما. ما معمولی back-to-school حالت را دگرگون خواهد شد برای مطمئن شود, اما ما تعهد خود را به موفقیت تحصیلی و رشد شخصی خود تزلزل ناپذیر است. ما بخش امور دانشجویی ارسال خواهد شد به شما اطلاعات بیشتر در مدت کوتاهی و ما شما را تشویق به بازدید ما COVID-19 مسکن صفحه اطلاعات و امور اجتماعی و اطلاعات سایت برای اطلاعات بیشتر. لطفا ادامه به بررسی برکلی ایمیل به عنوان شما همچنان به بیشتر دریافت به روز رسانی های مهم به عنوان رویکرد ما در ترم پاییز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب