ایالات متحده و میر ناشی از کوروناویروس پیش افتادن از 100,000 نقطه عطف

توسط کارلا K. JOHNSON, SUSAN HAIGH و لیزا ماری پنجره

HARTFORD, Conn. — ایالات متحده پیشی گرفته نامطلوب یک نقطه عطف شنبه در بیماری همه گیر کوروناویروس: 100,000 مرگ و میر.

که تعداد برآورد و مطمئنا یک undercount. اما آن را نشان دهنده واقعیت تلخ است که بیشتر آمریکایی ها از درگذشت این ویروس از از ویتنام و کره و جنگ همراه است.

“این یک گریم نقطه عطف” گفت: جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است. “این قابل توجه یادآور چقدر خطرناک این ویروس می تواند باشد.”

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 5.6 میلیون نفر کشته و بیش از 350 ، 000 با ایالات متحده با داشتن بسیاری از موارد تایید شده و مرگ و میر تا کنون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اروپا ثبت کرده است در مورد 170,000, مرگ و میر, در حالی که ایالات متحده رسیده بیش از 100 ، 000 در کمتر از چهار ماه.

واقعی مرگ و میر از این ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته و برای اولین بار گزارش شده در ایالات متحده در ماه ژانویه به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود به طور قابل توجهی بالاتر با کارشناسان گفت: بسیاری از قربانیان از COVID-19 بدون همیشه در حال آزمایش برای آن است.

در پایان ماه مارس ایالات متحده تحت الشعاع چین با 3,500 مرگ و میر. در حال حاضر ایالات متحده نه تنها بالاترین مرگ کل اما بالاترین تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در جهان ساخت تا بیش از 30 درصد از بازار جهانی در کل.

در اوایل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان به شدت از coronavirus و نام آن را بدتر از شایع آنفولانزا. او قبلا پیش بینی شده این کشور نمی رسد این مرگ و میر. به عنوان اوایل ماه مارس, Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص شد و هشدار داد که COVID-19 می تواند ادعا می کنند بیش از 100,000 زندگی در آمریکا

“من فکر می کنم ما می تواند قابل ملاحظه ای تحت آن شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 10. ده روز بعد, او گفت:, “ما در حال رفتن به سمت 50 – یا 60 ، 000 مردم.” ده روز پس از آن: “احتمالا ما در حال رفتن به 60,000, 70,000.”

منتقدان گفته اند که مرگ و میر مشخصی به دلیل تهمت بود به کندی پاسخ می دهد اما او مخالفت در توییتر که در آن می توانست 20 برابر بالاتر بدون اقدامات خود را. او خواست متحده به بازگشایی اقتصاد خود را پس از چند ماه اقامت در خانه محدودیت.

ویروس تحمیل به خصوص باطل تلفات در مغلوب ساختن پیشی جستن وطن از شهر نیویورک و حومه اطراف آن کشته شدن بیش از 21,000. در اوج صدها نفر از مردم در حال مرگ بودند هر روز در شهر نیویورک و بیمارستان و آمبولانس و اولین پاسخ هولناک بود با بیماران.

پر بسته بندی شده منطقه متروپولیتن نیویورک متشکل از حدود 20 میلیون نفر در سراسر یک منطقه که شامل شهر های شمالی حومه لانگ آیلند و شمال نیوجرسی شده است که سخت ترین ضربه کرنر از کشور, حسابداری حداقل یک سوم از این کشور مرگ و میر.

هیچ واکسن یا درمانی برای COVID-19 هر چند چندین اورژانس درمان استفاده می شود پس از نشان دادن برخی وعده در تست های اولیه.

در سراسر جهان حدود ده واکسن نامزدها شروع به آزمایش می شود و یا نزدیک شدن به آن است. مقامات بهداشت گفت: مطالعات بالقوه ممکن است واکسن انجام می شود اواخر این سال یا اوایل سال آینده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در میان 100,000 مرگ و میر 74 ساله مایکل Ganci ساکن Newington, کانکتیکات, درگذشت مارس 21. او معلم یک مدرسه دولتی پدربزرگ و پدر چهار و 4-درجه کمربند سنسی در کیوکوشین کاراته.

Ganci که تا به حال به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن, درگذشت سنت فرانسیس در بیمارستان هارتفورد سه روز پس از بروز علائم ، خانواده اش به او اجازه نداده بود با او و سعی کردم به نوشتار و صحبت با او را در تلفن همراه خود را در طول روز نهایی خود را. همسر خود را از سال 48 نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 و مجبور شد به غمگین تنهایی.

برای پدر 45 ساله جوانا Ganci بورلی, ماساچوست, نقطه عطف و دیگر آمار مهم است به درک دامنه ویروس.

“اما در همان زمان, من فکر می کنم خطر از شمارش خطر از آمار است که آن را فقط به حداقل می رساند human element,” او گفت:. “و من فکر می کنم دوباره می بینیم که کشور ما در تلاطم این نوع از لحظه ای که فقط اعداد به نظر نمی رسد به معنی هر چیزی به هر حال برای بسیاری از. آن را مانند, چه تعداد در حال رفتن به تاثیر برای افرادی که نمی لمس شده است آن؟”

“برای افرادی که زندگی نبوده است تهدید و یا جایی که این ویروس نشده است به عنوان شایع از طریق جامعه و من فقط فکر می کنم شماره یا نه, آن را هنوز هم خیلی انتزاعی به بسیاری از مردم است,” او گفت:. “مهم نیست که اگر آن را 200,000 100,000 و یا 10. این به آن معنا نیست هر چیزی تا زمانی که شما شخصا تحت تاثیر آن است.”

از Jan. 1 از طریق پایان ماه آوریل ایالات متحده دیدم حداقل 66,000 بیشتر مرگ و میر کلی نسبت در دوره مشابه به سال های گذشته افزایش حدود 7 درصد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Coronavirus گزارش شده است به عنوان یک علت در حدود نیمی از مرگ و میر بیش از حد, اما کارشناسان نیز بر این باورند که ویروس به احتمال زیاد یک عامل در بسیاری از دیگران است. خو یش احتیاط است که مرگ و میر ناشی از علل دیگر هستند به احتمال زیاد تا هم از جمله کسانی که از مواد مخدر مصرف بیش از حد و در میان افرادی که تاخیر در درمان مشکلاتی مانند حملات قلبی است.

آن را حتی روشن زمانی که کروناویروس اولین بار ظاهر شد در ایالات متحده است. در ابتدا اعتقاد بر این بود اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده بود در فوریه. 29 در Kirkland, Washington, سیاتل و حومه. اما در اواسط ماه مارس مشخص شد که دو نفر با کروناویروس درگذشت در کالیفرنیا به عنوان بسیاری به عنوان سه هفته قبل از آن.

به دلیل آن می تواند یک یا دو هفته بین افراد آلوده و زمانی که آنها بیمار به اندازه کافی به آن در حال حاضر به نظر می رسد این ویروس در گردش در کالیفرنیا در اواخر ژانویه و اگر نه پیش از آن.

در مقایسه با کشورهای روی حیله و تزویر است توجه به سطوح مختلف از تست و این واقعیت است که برخی از coronavirus مرگ و میر می شود از دست رفته. با توجه به آمار و ارقام ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز, نرخ مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است که کمتر در آمریکا از ایتالیا و فرانسه و اسپانیا اما بالاتر از آلمان و چین و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و نیوزیلند و استرالیا است.

“تجربه کشورهای دیگر نشان می دهد که مرگ در آن مقياس قابل پیشگیری” ميشود گفت. “به حدی ایالات متحده آمریکا رنج می برد و از داشتن یک شروع کند و رویکرد متناقض. ما ممکن است دیده می شود مسیر های مختلف اگر سیاست های مختلف قرار داده شد به محل زودتر و بیشتر زور و اجبار.”

کشورها با پایین نرخ مرگ و سرکوب ویروس “از طریق تعداد زیادی از تست, تماس, ردیابی و سیاست ها برای حمایت از جداسازی و قرنطینه افراد در معرض خطر” ميشود گفت.

دکتر انسی ال-صدر مدیر ICAP جهانی مرکز بهداشت در دانشگاه کلمبیا به نام ایالات متحده نرخ مرگ تکان دهنده است.

“این نشان دهنده این واقعیت است که ما غفلت اصول اساسی برای سلامت” ال-صدر گفت. “ما غفلت بهداشت و ما موفق به دسترسی امن به کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی برای همه آمریکایی ها است.”

“بنابراین در حال حاضر ما در این شرم آور وضعیت” ال-صدر گفت. “این است که آسیب پذیر ترین افراد در میان ما افراد مسن و فقرا اعضای نژادی/گروه های اقلیت های قومی که هستند آنهایی که به طور نامتناسبی گرفتن بیمار و در حال مرگ است.”

جانسون گزارش از واشنگتن است. پنجره گزارش از Boise, Idaho.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>