الکساندر: این سخت است اما غیر ممکن نیست – به مربی از مجازی فاصله

چگونه می توانم به شما مربی زمانی که شما واقعا نمی تواند, شما می دانید, مربی ؟ اولین چیزی که در فوتبال جدید عا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 اردیبهشت 1399

چگونه می توانم به شما مربی زمانی که شما واقعا نمی تواند, شما می دانید, مربی ؟

اولین چیزی که در فوتبال جدید عادی شان McVay گفت: اعتماد بازیکنان است. شما می توانید جلسات مجازی برای انتقال اطلاعات و شما می توانید مطمئن شوید که ورزشکاران باید ابزار مناسب برای حفظ خود در شرایط خود را. اما تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد و تیم ها نمی توانیم در این زمینه به عنوان یک گروه تعهد در بازیکنان به دنبال این طرح است.

آره, آن را به سختی بر روی بازیکنان است. آن را سخت بر مربیان ،

"این طبیعی نیست" قوچ مربی گفت: در طول سال های اخیر زوم کنفرانس با خبرنگاران. "منظورم این است که چیزی است که شما دریافت بیشتر از هیجان است که قادر به خارج در زمینه کار با بازیکنان ارتباط با آنها را بر روی آن سطوح است. این جایی است که شادی واقعی در می آید.

"اما من فقط سپاسگزار است که ما قادر به اتصال در بعضی از فرم یا مد. هر کس دیگری که نیاز به مقابله با این پس بیایید بیشتر از آن را. بیایید انجام بهترین ما می توانیم با شرایط و وضعیتی که ما در حال برخورد با. و سپس هر زمان که زمان می آید که ما قادر به دریافت هم امیدوارم ما قادر خواهید بود به جمع آوری به اندازه کافی اطلاعات زیادی در بالای گردن است.

"آنها می مانم جسمی در شکل (به اندازه کافی) بر اساس برخی از برنامه ها و فقط کلی انگیزه ذاتی است که بازیکنان باید که آن را اجازه می دهد تا ما را به سعی کنید بدون درز به عنوان ما می توانیم هنگامی که ما در حال گذار را به بازی فوتبال واقعی."

این کار?

"این های مختلف بسیار متفاوت" گیرنده گسترده جاش رینولدز گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با رسانه ها پس از ماه گذشته برای اولین بار بعد از تیم های مجازی فعالیت است. "آن آغاز شده است. من حدس می زنم McVay ارسال یک لینک برای ما بدون صدا برای اولین بار 10 دقیقه ما همه در تلاش بودند برای شنیدن هر یک از دیگر. من حدس می زنم براک (مایکل Brockers) تنها قادر به صحبت کردن با مردم از آنجا که او یکی از yappin' آن را تمام وقت.

"اما آن را خوب است برای دیدن هر چهره و نوع بازگشت به نوسان از چیزهایی است."

VTAs هرگز واقعا جای OTAs سازماندهی فعالیت های تیم به عنوان روش ارجح از خارج از فصل کار. زوم کنفرانس اجازه می دهد تیمی به تمدید آشنایان و در حالی که این یک نوع متفاوت از پیوند آن را هنوز پیوند است.

دفاعی مقابله با'Shawn رابینسون امضا به عنوان یک عامل رایگان از دیترویت در تلاش است تا به سرعت با قوچ,' طرح دفاعی و هم تیمی های جدید خود را. راه های جدید خوب است اما شما می توانید بگویید که او نتواند راه قدیمی است.

"فقط گرفتن وجود دارد (در این زمینه) قادر به قطع کردن و به بچه ها می بینم که زبان بدن و خاموش کردن زمینه شما از دست رفته است که او گفت:" اخیرا در یک کنفرانس ویدئویی است.

تیم شیمی تحت تاثیر قرار است. مطبوع تحت تاثیر قرار است. قوچ می توانید ارسال هر بازیکن تا 1500 دلار از تجهیزات تهویه مطبوع (و رینولدز گفت که او قرار بود به منظور Peloton ورزش دوچرخه) و رخی اسکات و آموزش کارکنان به خوبی آگاه هستند که در سال های دیگر که در آن اردوگاه های آموزشی و یا خارج از فصل کار بود و تحت تاثیر (با نام مستعار lockouts) افزایش آسیب های بافت نرم در میان عواقب.

و جلسات مجازی بدون در زمینه تقویت تاثیر جریان اطلاعات هر دو برای زبان آموزان بصری (که نیاز به دیدن چیزی به آن را انتخاب کنید) و به خصوص زبان kinesthetic (که نیاز به شرکت در یک فعالیت آن را درک کنند).

هنوز هم وجود دارد هیچ قطعی ایده از آنچه در آینده خواهد بود. McVay اذعان کرد که اردوگاه های آموزشی در دانشگاه UC Irvine هنوز نامشخص است; حتی اگر قوچ رفتن جزئیات احتمال تغییر وجود دارد و تقریبا قطعا هیچ فن حضور بر خلاف این تیم چهار تابستان در UCI.

(به علاوه هیچ اردوگاه آموزشی به احتمال زیاد به معنی قوچ-شارژر مشترک ظاهر در HBO را "سخت می زند." که یک ضربه است.)

و در حالی که هیچ کس در این لیگ مجاز است به حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است در نهایت اتفاق می افتد, به, برنامه, توسط فرمان راجر Goodell آن را به احتمال زیاد SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا باز خواهد شد بدون فن. هفته 1 یکشنبه شب با شیب دالاس می توان در زمان می تواند نقل مکان کرد و یا حتی می تواند پاک شود در دسترس نباشد هر چند که گزینه سوم آمار و ارقام به طور مطلق آخرین رفت و آمد مکرر.

بنابراین در حال حاضر ایده این است برای آماده سازی به عنوان اگر فصل خواهد شد به عنوان انتظار می رود, اما انعطاف پذیر و آماده برای هر چیزی.

"ما در حال حرکت رو به جلو با این پیش بینی خوش بینی است که ما در حال رفتن به بازی در یک فصل کامل است و ما در حال رفتن به لگد کردن در برابر کاوبوی" McVay گفت. "و این است که واقعا تنها چیزی که من می توانید انجام دهید. شما می دانید آن را به یک کلیشه کنترل controllables اما این درست است. هر گونه اتلاف انرژی و توجه خود را بر هر چیز دیگری نوع طول می کشد و دور از آن است.

"امیدوارم ما در حال رفتن به یک بازی است. اما در حال حاضر اجازه می دهد که یک سوم هفته از این مجازی offseason. اجازه بدهید با استفاده از قادر بودن به استراحت بیشتر و این نوع از همه چیز. و در این لحظه من فکر می کنم آن را یک فرصت بزرگ برای بسیاری از مردم به تأمل و قادر به یک چشم انداز است که شاید شما نمی خواهد در غیر این صورت.

"قطعا شما نمی خواهید ما رفتن را از طریق این چیزها اما من احساس می کنم خیلی خوب در حال حاضر."

آن است که تنها ممکن است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب