مغلوب ساختن پیشی جستن فراز جدید به Tweetfeud بیش از رای گیری در 25 کنگره نژاد

رئیس جمهور تهمت وزن در دوباره در روز شنبه, مه 9 پیوستن به یک دشمنی بیش از سه شنبه ویژه انتخابات برای پر کردن S

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت وزن در دوباره در روز شنبه, مه 9 پیوستن به یک دشمنی بیش از سه شنبه ویژه انتخابات برای پر کردن Southland کنگره صندلی که قبلا برگزار شده توسط کتی هیل و نامزدها گرفته اند توجه کنید.

مرتبط با: مسابقه برای 25th کنگره صندلی تساوی توجه ملی به عنوان روز انتخابات نزدیک روز سه شنبه

رئیس جمهور توییتی نارضایتی خود را پس از مقامات شهرستان دیر روز شنبه تایید یک درخواست از لنکستر شهردار به نصب یک مرکز رای گیری در شهرستان است که در این آخر هفته. 25 کنگره منطقه شامل سانتا کلاریتا دره و بخش هایی از شمال San Fernando Valley دره آنتلوپ و شرق شهرستان ونتورا.

جمهوری خواه مایک گارسیا و دموکرات کریستی اسمیت چهره یکدیگر در مارس 12 سال 2020 انتخابات برای کالیفرنیا 25th کنگره منطقه صندلی که خالی توسط کتی هیل. این منطقه شامل سانتا کلاریتا دره و بخش هایی از شمال San Fernando Valley دره آنتلوپ و شرق شهرستان ونتورا.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom قبلا دستور داده است که همه رای دهندگان در 25 کنگره منطقه باید دریافت یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی در طول شیوع کروناویروس.

"فرماندار @GavinNewsom کالیفرنیا اجازه نمی دهد رستوران ها و فروشگاه ها باز اما او نصب یک رای گیری هر دو سیستم در یک بسیار دموکرات منطقه (قرار بود ایمیل در برگه های رای تنها) به دلیل بزرگ ما نامزد @MikeGarcia2020 است برنده زیادی است. CA25 تقلب در انتخابات!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه.

Assemblywoman کریستی اسمیت سانتا کلاریتا ، نامزد حزب دموکرات در رقابت در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر با یکی از خود:

"این رئیس جمهور نمی خواهند اکثریت آفریقایی, لاتینی جامعه برای رای دادن. آیا این موضع رسمی خود را انتخاب نامزد @MikeGarcia2020? در CA ما معتقدیم در گسترده رأی است. ما همچنین بر این باورند در آمریکا حقوق. چرا شما آقای رئیس جمهور؟"

که صدای درو زیر پاسخ از Torunn سینکلر سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه کنگره.

"کریستی اسمیت باید یک بار دیگر عذر خواهی به مایک گارسیا و تمام اقلیت برای او پیشنهاد که آنها به*t به صندوق های پستی به بازگشت به آراء فرماندار Newsom به آنها فرستاده و هر ثبت نام رای دهندگان در ولسوالی" سینکلر گفت.

گارسیا خود توییتی زیر اواخر جمعه:

"@ChristyforCA25 و لیبرال Dem متحدان نمی گویند هر چیزی برای هفته حتی اگر حوزه های رأی گیری شد و در دید عموم است. حتی بعد از هر رای دهندگان رای دریافت کرده آنها از جان گذشته و تلاش برای تغییر قوانین به سرقت یک انتخابات. ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را به موفقیت!!

"حق رای مقدس است و چیزی است که من مبارزه برای محافظت از نزدیک به دو دهه است. اما شهروندان ما نیز باید انتظار یک روند عادلانه رایگان از بازی های سیاسی."

روز جمعه سفارش از لس آنجلس ثبت-ضبط/County Clerk دین لوگان اعلام کرد که رای گیری مرکز خواهد بود واقع در لنکستر ملی فوتبال مرکز در 43000 30 سنت E. مرکز باز است و از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر شنبه یکشنبه و دوشنبه. در روز سه شنبه شش رای مراکز در دسترس خواهد بود و به رای دهندگان منطقه از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

تمام مراکز رای واقع شده می تواند در lavote.net.

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گارسیا در آوریل 20, به tweeting که جمهوری خواه "خواهد بود یک جنگنده فوق العاده ای برای آمریکا و ایالت کالیفرنیا است."

"یک آناپولیس فارغ التحصیل او در خدمت کشور ما به عنوان یک تزئین بسیار Navy Fighter Pilot و بزرگ خواهد بود کنگره (#CA25)," مغلوب ساختن پیشی جستن است. و "ما نظامی و دامپزشکان..."

رئیس جمهور همچنین توییتی "برگه های رای خود را به نوبه خود در حال حاضر و پیگیری آنها برای تماشای نادرستی. گزارش به اجرای قانون است."

اسمیت به پایان رسید برای اولین بار در مارس 3 اصلی با 36.1 درصد آرا در حالی که گارسیا دوم بود با 25.4%.

تپه بود که در دوره اول استعفا داد پس از انتشار عکس های شهوت پرست آنلاین و اتهام ازدواج با یک عضو هیات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب